2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Bizde cuma gideceğiz kontrole ama bir önceki kontrolde 37de alacağız demişti . Cuma günü gittiğimizde de ciğer geliştirici vereceğini söyledi bakalım bizimkilerde süpriz yapmazsa 37de alacak doktor
Bizimde hedefimiz 37 idi inşallah senin olur canım kilo da alırlar daha 😊😊 plesanta kireclenirse bebekleri beslemiyormuş zaten bazen erken alınmalarına sebepmis çok şükür bu haftaları gördük bakalım ne kadar sıkacağız dişimizi

Bende yiyorum ama ne bileyim alamıyo sanıro. Benimkiler bende 15 kilo aldım yediklerim bana yarıyo onlara değil 😅meyve neredeyse hiç tüketmiyorum belki de sebebi budur bilemedim
olabilir canım ben çok tuketiyorum hatta önceki aylar dr uyardı meyve de kilo aldırıyor sana ölçülü ye diye 😊😊 ayva elma muz havuc armut hergün yiyorum. mideme dokunduğu için turunçgil yiyemedim. dene bu hafta arttır meyveyi etki edecek mi proteini de arttır işe yarar belki. ben 20 kilo aldım bana da bolca yaradı 😁😁😁

Merhaba bende ikiz annesiyim ilk bebeklerim şuan 3yasindalar okadar zor bi hamilelik geçirmedim çok şükür sanci erken başladı 30 haftada ama 3gun hastanede yattim ciğer geliştirici iğneler yaptılar rahim açılmış yat hıc kalma dedi doktorum ve eve döndüm öyle böyle 37 haftada sezaryan dogum yaptım rabbime binlerce şükürler olsun ikiside çok sağlıklı kiloları yerinde en önemlisi kızlarımla beraber çıktım hastaneden çift yumurta ikizleri bide çok genç anne oldum ailemde ikiz vardı ama hıc basima geleceğini tahmin etmiyordum iyikide gelmiş 2yasina kadar emzirdim ikisinide 40 çıkana kadar annem yanimdaydi allah ondan bin kere razı olsun gittikten sonra çok zor günler geçirdim hem küçüğüm hem hıc cocuk bakmamışım eşimin hicbir desteği olmadı en çok beni üzen şey buydu bu süreçte doğdukları günden itibaren aynı odada uyuyoruz kizlarla zor ama çok çok güzel duygular allahim yavrularını sağlıkla kucagina almanı nasip etsin inşallah eşin hep destekcin olur tek çok zor ve yıpratıcı oluyo benim söyleceklerim bu kadar.
yanlış anlamayın merakımdan soruyorum ailenizde kim de vardı? beni o kadar bunalttılarki ikiz olduğunu duyan tüp bebek mi diye soruyor.evet benim tüp bebek ama paylaşmak istemiyorum onlarla ve de hayır diyorum.bi sonraki soru ailede var mıydı oluyor bıktım artık

olabilir canım ben çok tuketiyorum hatta önceki aylar dr uyardı meyve de kilo aldırıyor sana ölçülü ye diye 😊😊 ayva elma muz havuc armut hergün yiyorum. mideme dokunduğu için turunçgil yiyemedim. dene bu hafta arttır meyveyi etki edecek mi proteini de arttır işe yarar belki. ben 20 kilo aldım bana da bolca yaradı 😁😁😁
Tamam zaten 2 haftam kaldım meyveye ağırlık vericem bakalım etkisi olacak mı

yanlış anlamayın merakımdan soruyorum ailenizde kim de vardı? beni o kadar bunalttılarki ikiz olduğunu duyan tüp bebek mi diye soruyor.evet benim tüp bebek ama paylaşmak istemiyorum onlarla ve de hayır diyorum.bi sonraki soru ailede var mıydı oluyor bıktım artık
Benim teyzemde vardı. banada hamileyken hatta simdi bile tüp bebeklermi yaptin diye soran oluyo ne kadar saçma bi soru sizene milletimiz çok meraklı

İlk gebeliğimde ablam medela swing almıştı bana hediye çok memnun kaldım ondan ama ben olsam o kadar para verip onu almazdım tabii🙈 lansinoh tekli ya da avent tekli kullandı etrafımda hep arkadaşlarım ve memnunlardı
Benim de biri 5 haftadır kafayı yerleştirmiş o yüzden kasıklarımda çok ağrı oluyordu üsttekine de bu hafta makat geliş dedi akşamları çok kasılmam oluyor ve akabinde sancım ama gündüz hiçbir şey yok yoruluyorsun muhtemelen dedi doktor. Nstde de temiz çıktı zaten artık haftada bir çağırdı haftaya çarş gideceğim
[/QUOTE]

benim oğlan en başından beri aşağıda.sanırım o yoruyor beni.bu arada avent sipariş ettim bende.medela çok pahalı gerçekten

hem de ne meraklılar.tanıdık tanımadık utanmadan soruyorlar.ayıptır yahu.özelimi paylaşmak zorunda mıyım.
Bunları hep duycaksin ben alıştım artık.bosver sende teyzemde var de geç. bu soruların devamı da geliyo sonra tek mi cift mi zormu normalmi sezeryanmi biri niye zayıf diğeri kilolu ooo

Bunları hep duycaksin ben alıştım artık.bosver sende teyzemde var de geç. bu soruların devamı da geliyo sonra tek mi cift mi zormu normalmi sezeryanmi biri niye zayıf diğeri kilolu ooo
Baslarda kimisine var büyüklerde dedim kimisine Allahtan şimdi hiç umrumda değil düşündükleri 🤣🤣 Son zamanlar sagliklari doğum bakım gelecek var aklımda, evin içinde paytak paytak koşan iki bebeğim canlanıyor gözümde 💞💞 heleki son karnimda hissettiğim günler özleyeceğim mutluluğunu yaşamaya bakıyorum. Gelen sorulara da tiye alan cevaplara aynen devam 🤣🤣

Baslarda kimisine var büyüklerde dedim kimisine Allahtan şimdi hiç umrumda değil düşündükleri 🤣🤣 Son zamanlar sagliklari doğum bakım gelecek var aklımda, evin içinde paytak paytak koşan iki bebeğim canlanıyor gözümde 💞💞 heleki son karnimda hissettiğim günler özleyeceğim mutluluğunu yaşamaya bakıyorum. Gelen sorulara da tiye alan cevaplara aynen devam 🤣🤣
En iyisini yapiyosunuz. son haftalar gerçekten çok fazla duygu yasiyo insan hem endişe hem mutluluk hem merak tadını çıkarın rabbim sağlıkla kucagina almanı nasip etsin inşallah kuzucuklarini 🥰🥰

Arkadaşlar bendaha 26 haftanın içindeyim ama belim kasıklarım sırtımda sürekli ağrı oluyor hiç bi gün tam iyi olamıyorum veya az bişey iyi olsam az bikaç iş yapsam ertesi günü ayağı zor kalkıyorum sizdeöi böyleydiniz acaba Yerimden kalkıp doğrulmam bile zaman alıyor 🙂

X