2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Arkadaslarr tup bebekle iki embriyo transferiyle hamile kaldim ama ikiz mi bilmiyorrumm kacinci haftanizda ogrendiniz bana soylermisinizz???? Ben doktora bu hafta gidecem 5. Haftam bitti..
Benim hcg çok yüksek çıkmıştı 4+2 de hemen baktı... Mini minnacık iki kese gördü şuan 10. Haftaya girdik... Hemen bakıp söylüyor doktor

Bende 6. Haftamdayım kan değerlerim çok yüksek çıktı doktor ikiz olabilir dedi.Cuma randevum var o zaman öğreneceğim heralde heyecanla bekliyorum. Benim bulantım halsizliğim başlamıştı baya kötüydü hatta halsizlik şuan yok ama kendime geldim normale döndüm anlam veremedim var mı hiç böyle olan ya da duydunuz mu

Merhaba kızlar bugün ikiz bebeğim olacağını öğrendim şok oldum resmen hiç aklıma gelmezdi halen şoku atlatamadım sabahtan beri 4,5 yaşında bir oğlum var resmen korku ve stres sardı beni birde çalışıyorum nasıl olacak nasıl yapıcaz Allah yardımcımız olsun.

İkiz bebeği olacağını öğrenen çoğu anne aynı stresi yaşıyor ilk öğrendiğinde. Bende öyleydim alışırsın sağlıkla gelsinler :)

Resmen aynı durumdayız. 5 yaşında bi oğlum var ikizlere hamileyim. Üstelik tek embriyoydu. 10 haftalık hamileyim hala o stresi atlamadım. 3 çocuk fikrine de hiç alışamadım.

Butun hamis annelere gunaydinlar olsun.. bende endiseliyim ama cok guzel bir duygu simdiden sonrasini dusunuyorum yani dogum ve lohusalik zamanimi.. Allah yardimcimiz olsun.. anneme cektiysem mide bulantilarimin baslamasi lazim bi zaman sonra... stresliyim.. Allah yardimcimiz olsun

Bende ikizlere hamileyim 12.haftadayız çok sükür bugun cinsiyeti hakkinda bi tahminde bulundu doktor biri kız biri erkekmiş %80 dedi umarım oyledir hepimiz sağlıklı bi hamilelik geçirelim insallah
Bebekleriniz hayırlı olsun hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…