2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Butun hamis annelere gunaydinlar olsun.. bende endiseliyim ama cok guzel bir duygu simdiden sonrasini dusunuyorum yani dogum ve lohusalik zamanimi.. Allah yardimcimiz olsun.. anneme cektiysem mide bulantilarimin baslamasi lazim bi zaman sonra... stresliyim.. Allah yardimcimiz olsun
Ben de bir tanenin bile ilk 40 gününde uykusuzluk hat safhadayken iki taneyle nasıl baş edeceğiz diye düşünmüyor değilim 🙈 doğumdan itibaren yanımda duracak birini bulacağım yemeğimi yapacak etrafı toparlayacak bebeklere bakmama yardım edecek yoksa başka türlü baş edemem ikizler doğduğunda evdeki kızım da 3 yaşında olacak💕

Arkadaslarr tup bebekle iki embriyo transferiyle hamile kaldim ama ikiz mi bilmiyorrumm kacinci haftanizda ogrendiniz bana soylermisinizz???? Ben doktora bu hafta gidecem 5. Haftam bitti..
5+6da iki kese görmüştük ama içi gözükmüyordu dolu mu boş mu 6+5te de vajinal muayenede kalplerini duyduk benim de tüp bebek hayırlı olsun bakalım sonuç ne olacak sizin😍 benim transfer sonrası 12.gün 660 ken 14.gün 2700 lere çıkmıştı bhcg

Merhaba kızlar bugün ikiz bebeğim olacağını öğrendim şok oldum resmen hiç aklıma gelmezdi halen şoku atlatamadım sabahtan beri 4,5 yaşında bir oğlum var resmen korku ve stres sardı beni birde çalışıyorum nasıl olacak nasıl yapıcaz Allah yardımcımız olsun.
İnanın aynısını yaşadım iki haftadır ama bir süre sonra kabulleniyor insan benim de 2.5 yaşında kızım var ve öğretmenim bakalım nasıl başa çıkacağız

Resmen aynı durumdayız. 5 yaşında bi oğlum var ikizlere hamileyim. Üstelik tek embriyoydu. 10 haftalık hamileyim hala o stresi atlamadım. 3 çocuk fikrine de hiç alışamadım.
Aynen 3 çocuk annesi olmayı hiç düşünmemiştim kara kara düşünüyorum ama kanamam da olduktan sonra acaba isyan mı ettim diye üzüldüm napalım bir şekilde olacak diyorum 🥰

İnanın aynısını yaşadım iki haftadır ama bir süre sonra kabulleniyor insan benim de 2.5 yaşında kızım var ve öğretmenim bakalım nasıl başa çıkacağız
Allah yardimcin olsun seninde ogretmensen iyi bende 8-5 calisiyorum nasil olur bilemem tek iyi tarafi ilk hamileligim olusu.. Allah saglik sihhat hayirli uslu sut icen annesini ailesini uzmeyen hasta olmayan evlat versin 😂☺️🙈❤️🙏🏻

HAMİLELİKTE KAÇ KİLO ALINIYOR BU KONUDA BİLGİNİZ VAR MI KIZLAR? KARNIMIZ TEKRAR TOPARLANACAK MI SARKMA OLACAK MI KAFAMDA DELİ SORULAR

Ben de ikiz annesi olacağım inşallah... Bugün 9. Haftadayız kontrolden geldim... Çift yumurta ikizleri... 12. Haftada yine gideceğim... Kan testi ile bebeğin genetik yapısı inceleniyormuş... Yaptıran var mı
17 temmuzda perinatolojiye randv. var. Sanırım aynı gün içinde nifty testini yaptıracağız. Çünkü ikiz gebelikler de ikili test yapılmıyormuş.

17 temmuzda perinatolojiye randv. var. Sanırım aynı gün içinde nifty testini yaptıracağız. Çünkü ikiz gebelikler de ikili test yapılmıyormuş.
Bana yapıldı ama sonucum cıkacak bi kac gun sonra neden yapti acaba ya simdi sorun cikarsa kafam karışacak

Selam kızlar bende allah nasip ederse ikiz annesi adayıyım 9 haftalık hamileyim birisi 8 haftalık aralarında bir hafta var doktor normal olduğunu kücük olanın sonradan olustugunu söyledi bende ilk ögrendigimde bi korku bi heycan sarmadı degil inşaallah saglıcakla vakitli doğumlarla kucagımıza alırız evlatlarımızı bu arada 1.5 yasında birde oğlum var 🙈

Selam kızlar bende allah nasip ederse ikiz annesi adayıyım 9 haftalık hamileyim birisi 8 haftalık aralarında bir hafta var doktor normal olduğunu kücük olanın sonradan olustugunu söyledi bende ilk ögrendigimde bi korku bi heycan sarmadı degil inşaallah saglıcakla vakitli doğumlarla kucagımıza alırız evlatlarımızı bu arada 1.5 yasında birde oğlum var 🙈
Allah sagliklica kucaginiza almayi nasip etsin.. cok kolayliklar versin diger bebeginde kucukmus 🐣 Ya analik baska biseyyy babalik baska bisey.. Allah hepsinden razi olsun

evet yapılmıyor, ancak nifty test de ikiz oldukları için dna lar karışık çıkabilir miş... Bilmiyorum ne yapacağımı ben de

X