2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Haklısın canım önlü arkalılarda arkadakine kıyamıyorum manzarası yok hangisi olursa olsun ikiz arabalarında sıkıldılar mı birbirlerine sarıyor diyen var ama dışarı da tek tek kullanmak zor ayrı olsa, birde arabaya sığdırmak var:110: ben ocakta doğum yapacağım Allah nasip ederse ve en son alacağım araba bahara doğru
En cok arastirmayi bu konuda yaptim ama hic bir karara varamadim

Kime gidiyorsunuz ? Yenidoğan yogun bakımı olan bir yere takipli olmal istiyorum malum erken dogum riski nedenli .hastane için falan

Ben ilcedeyim özel kliniğe gidiyorum anlasmali dogum hastanem medifema. Yenidoğan bölümü cok iyi instagramda hekimanne var çocuk dr gorkem hanm. O da giriyor riskli dogumlarda. sayfasini inceleyin isterseniz. yenidoğan yoğun bakımına bakiyor.

Kime gidiyorsunuz ? Yenidoğan yogun bakımı olan bir yere takipli olmal istiyorum malum erken dogum riski nedenli .hastane için falan
Ben alsancakta özel kliniğe gidiyorum . Doğumu çınarlıda yaptırıyor çınarlı anestezi ve kadın doğumda oldukça başarılı . Yenidoğan yoğun bakımıda var . Bir hemşire arkadaşımda yıllarca çınarlıda benim doktorumla ameliyathanede çalışmış eli çok güzel anestezi spinalde çok iyiymiş . İçim rahat o yüzden kendimde acil bakım teknikeriyim 112de çalışıyorum az çok neler olabileceğini biliyorum doktorumda sağolsun çok ilgili

Ben alsancakta özel kliniğe gidiyorum . Doğumu çınarlıda yaptırıyor çınarlı anestezi ve kadın doğumda oldukça başarılı . Yenidoğan yoğun bakımıda var . Bir hemşire arkadaşımda yıllarca çınarlıda benim doktorumla ameliyathanede çalışmış eli çok güzel anestezi spinalde çok iyiymiş . İçim rahat o yüzden kendimde acil bakım teknikeriyim 112de çalışıyorum az çok neler olabileceğini biliyorum doktorumda sağolsun çok ilgili
güncel durumu nasıl yenidoğan yogun bakımda biliyor musunuz kacıncı derece oldugu önemli sanırım ?sevdiğim bir doktor da cınarlıyı önermişti

güncel durumu nasıl yenidoğan yogun bakımda biliyor musunuz kacıncı derece oldugu önemli sanırım ?sevdiğim bir doktor da cınarlıyı önermişti
Yoğun bakımı 3. Basamak zten sadece kadın doğum ve yenidoğan bölümü var çınarlının benim iş arkadaşlarımın hemen hemen hepsi benim doktoruma takipli yada doğum yaptı hepsi çok memnun bizde şimdilik çok memnınuz inşallah sonunda da öyle oluruz

Yoğun bakımı 3. Basamak zten sadece kadın doğum ve yenidoğan bölümü var çınarlının benim iş arkadaşlarımın hemen hemen hepsi benim doktoruma takipli yada doğum yaptı hepsi çok memnun bizde şimdilik çok memnınuz inşallah sonunda da öyle oluruz
Ne güzel.aslında ikiz olmasa bu kadar panik olmazdım sanırım ama suan yenidoğan olayının önemi cok olunca.tınaztepe ve egepolü de önerdiler Doktoru yenidoğana göre secmeyi düşünüyorum da çok teşekkür ederim size de

Ben baris büke ye gidiyorum özel muayenehanesi var dogumu cinarlida yaptırıyor ikiz gebelik oldugu icin riskli gebelik uzmani oldugu icin ona gidiyorum cok iyi bir doktor guveniyorum

Meslektaş çıktık bende attyim
Hangi doktora gidiyorsunuz
Yogun bakim durumu yer olup olmamasiyla alakali su andan yapacagimiz bisey yok diye düşünüyorum

Ben baris büke ye gidiyorum özel muayenehanesi var dogumu cinarlida yaptırıyor ikiz gebelik oldugu icin riskli gebelik uzmani oldugu icin ona gidiyorum cok iyi bir doktor guveniyorum
Yogun bakım 3.derece olsun acil bir durum olursa dediler bir çınarlıyı arıyıp sorucam .artık yer olayı biraz şansa kalıyor gibi var da yer olmazsa sevk olur muhtemelen

Ikiz diye perinatolog mu gormesi gerekiyor ben normal kadin dogumcuya gidiyorum. 8 hafta ligiz daha. Yoksa dr riskli bulursa mi yonlendiriyor ?

Ikiz diye perinatolog mu gormesi gerekiyor ben normal kadin dogumcuya gidiyorum. 8 hafta ligiz daha. Yoksa dr riskli bulursa mi yonlendiriyor ?
12 de ense kalınlıgı için 20 de detaylı ultrason için perinatolog öneriyorlar.ama biz riskli gebe oldugumuz için bastan hep perinatologla da gitmek bir secenek

Meslektaş çıktık bende attyim
Hangi doktora gidiyorsunuz
Yogun bakim durumu yer olup olmamasiyla alakali su andan yapacagimiz bisey yok diye düşünüyorum
Ahmet gülere gidiyorum ... tabi ki yoğun bakım şans işi egede doğurup bebekleri sevk edilenler var o anki doluluk oranı önceden bilinemez ... ben memur olmadan özelde de yenidoğanda çalışıyordum o günkü duruma göre değişiyordu herşey

Ahmet gülere gidiyorum ... tabi ki yoğun bakım şans işi egede doğurup bebekleri sevk edilenler var o anki doluluk oranı önceden bilinemez ... ben memur olmadan özelde de yenidoğanda çalışıyordum o günkü duruma göre değişiyordu herşey
Arkadaslarimda o doktora gitti diyince tahmin ettim ahmet bey oldugu malum kendisi tum 112 yi doğurtacak ☺️ guzel dusunmeye calisiyorum 38 e kadar beklerlerse belki kuvoz ihtiyaci olmaz o anki yogun bakim durumuna gore ben can hastanesi de düşünebilirim

X