2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Bursa da olan arkadaşım var mı acaba? Doğum için hastaneler hakkında bilgi verebilecek aklımda Pembemavi var sizlere de sormak istedim 😊😊

Merhaba kizlar ben de bugun 5+6 yim dr ikiz dedi
Bulantilar hafif ankarada doktorarayisina grdi kendi doktorum muaynanesi cok pahali baska bir yerde de bakmiyor onerilerinizi bekliyorum telsekkurler insallh hepimiz saglikla kucagimiza alalim ❤

Bende ikiz anneai olucam inşallah. Allah sorunsuz bir hamilelik ve kolay bir doğum nasip etsin hepimize inşallah. Şimdi 14. Haftadayız. Sanki zaman geçmiyo bir an önce kucagıma almak istiyorum. İgneyede devam doguma kadar yapılacakmıs dr dedi

Bende ikiz anneai olucam inşallah. Allah sorunsuz bir hamilelik ve kolay bir doğum nasip etsin hepimize inşallah. Şimdi 14. Haftadayız. Sanki zaman geçmiyo bir an önce kucagıma almak istiyorum. İgneyede devam doguma kadar yapılacakmıs dr dedi
Amin inşallah. Bende şu mide bulantılarım için zamanın hızlıca geçmesini istiyorum :)

MERHABA KIZLAR BUGÜN DR GİTTİM BUGÜN BEBEKLER 24 HAFTALIK OLMUŞLAR BİRİ 650 DİĞERİ 700 GR OLMUŞ DOĞUM İÇİN 15 OCAK TARİHİ VERDİ. ŞU ANA KADAR 8 KİLO ALMIŞIM SİZLER NE ALEMDESİNİZ? SİZLERDEN HABER BEKLİYORUM.

Merhaba kizlar ben de bugun 5+6 yim dr ikiz dedi
Bulantilar hafif ankarada doktorarayisina grdi kendi doktorum muaynanesi cok pahali baska bir yerde de bakmiyor onerilerinizi bekliyorum telsekkurler insallh hepimiz saglikla kucagimiza alalim ❤
Hayırlı olsun inş .bende Ankara'dayım eğer randevu ayarlayabilirsen Gazi Üniversitesinden Prof. Deniz KARÇAAlTINÇABA çok öneririm ama randevu almak bayağı zahmetli ama perinatoloji dalında efsane hemde çok güler yüzlü ve nazik.

Hayırlı olsun inş .bende Ankara'dayım eğer randevu ayarlayabilirsen Gazi Üniversitesinden Prof. Deniz KARÇAAlTINÇABA çok öneririm ama randevu almak bayağı zahmetli ama perinatoloji dalında efsane hemde çok güler yüzlü ve nazik.
Cok tesekkur ederim cok mutlu oldum bu yoruma hemen deneyecegim ❤❤ gidip mi almak gerekiyor hacettepedeki gb yoksa telefonla alinabiliyor mu ucret konusunda da bilgilendirirseniz seviniirim. Ucret yazmak istemesseniz ozelden yazabilirsiniz cok tesekkur ederim ❤🤲

MERHABA KIZLAR BUGÜN DR GİTTİM BUGÜN BEBEKLER 24 HAFTALIK OLMUŞLAR BİRİ 650 DİĞERİ 700 GR OLMUŞ DOĞUM İÇİN 15 OCAK TARİHİ VERDİ. ŞU ANA KADAR 8 KİLO ALMIŞIM SİZLER NE ALEMDESİNİZ? SİZLERDEN HABER BEKLİYORUM.
Merhaba sağlıkla kucağına alırsın inşallah seninle aynıyız galiba bana da 13 15 ocak arası doğum demişti doktor bizde 1 kasımda gideceğiz doktora

Merhaba sağlıkla kucağına alırsın inşallah seninle aynıyız galiba bana da 13 15 ocak arası doğum demişti doktor bizde 1 kasımda gideceğiz doktora
İNŞALLAH SAĞLIKLA BEBEKLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALIRIZ. BUGÜN ENDOKRİN DR GİTTİM 2 CM NODÜL ÇIKTI DOĞUMDAN SONRA BİYOPSİ DEDİLER MORALİM ÇOK BOZULDU T4 DÜŞÜK ÇIKTI İYİCE MORALİM YERLERDE

İNŞALLAH SAĞLIKLA BEBEKLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALIRIZ. BUGÜN ENDOKRİN DR GİTTİM 2 CM NODÜL ÇIKTI DOĞUMDAN SONRA BİYOPSİ DEDİLER MORALİM ÇOK BOZULDU T4 DÜŞÜK ÇIKTI İYİCE MORALİM YERLERDE
Canım geçmiş olsun ... sıkma canını herşey güzel olur Allahın izniyle ... moralini bozma bebekler bizim bütün ruh halimizden etkileniyorlar iyi düşün iyi olsun ...

Canım geçmiş olsun ... sıkma canını herşey güzel olur Allahın izniyle ... moralini bozma bebekler bizim bütün ruh halimizden etkileniyorlar iyi düşün iyi olsun ...
İNŞALLAH İYİ OLUR BANA BİRŞEY OLURSA ÇOCUKLARIM NE YAPACAK ZOR ALLAH KORUSUN.

canım ben de 23+2yim 5.5 kg aldım nerdeyse

Merhaba arkadaşlar.Hepinizin bebekleri hayırlı olsun.İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız.Bende ikizim olsun istiyorum hayırlısıyla.Bu ay tedaviye başlıyacağız.Tüp bebekle mi ikiz şansı artıyor aşılamayla mı acaba?Karar veremedim.Tabi Allah hayırlısını nasip etsin.

Merhaba arkadaşlar.Hepinizin bebekleri hayırlı olsun.İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız.Bende ikizim olsun istiyorum hayırlısıyla.Bu ay tedaviye başlıyacağız.Tüp bebekle mi ikiz şansı artıyor aşılamayla mı acaba?Karar veremedim.Tabi Allah hayırlısını nasip etsin.
Bana tüp bebek demişti doktorum aşılama zaman kaybı dedi

Banada aşılama zaman kaybı gibi geliyor aşılama.Doktor %10 hamilelik şansı var dedi hayırlısı bakalım.İnşallah bende 2020 ikiz annesi olurum🙏😁

Merhaba ☺️ ben dogal yoldan cift yumurta ikizlerine hamileyim. Haftaya 2li tarama testi yapilacak. Cinsiyet ogrenilebilirmi 🙃 tecrubeli anne adaylarindan yardim bekliyorum. Bide mide bulantilarim gecmiyor zayifladim zoraki yiyorum zofer kullaniyorum o zaman kusmuyorum ama yine bi tuhafim. 3. Ayda gecer diyolar. İkiz gebelik farkli olabilir diyolar cevremde de hic yok bana bilgi verirseniz cok sevinirim🙃

Hayırlı olsun sağlıkla al kucağına :))İkili taramada cinsiyet tahmini olabilir ama kesinliği yok kesin cinsiyet 16. Haftadan sonra belli olur öncesi için kemik yapısından tahmin ediyorlar ... mide bulantılarınında ikiz gebelikle hiç alakası yok benim hiç olmadı mesela ... ikiz gebeliğin tek farkı erken doğum riski olduğu için daha dikkatli olmak gerekiyor

X