2020’de ikiz annesi olacaklar :)

arkadaslar sizlere birşey soracağım.sizi de tanıdık tanımadık insanlar darlıyor mu?bebeklerimin ikiz olduğunu duyanların ilk sorusu hayırlı olsundan önce,tüp bebek mi doğal mı?ben doğal demeyi tercih ediyorum ailemde var.zaten bir sonraki soru da aile de varmı?🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️halbuki tüp bebek.ama insanlarla özel hayatımı paylaşmak zorunda değilim.çünkü. bir sonraki soru evet dersem yani şu olacak:sorun sen de mi eşinde mi🤦🏻‍♀️eşim azospermi.ve bunu da paylaşmak zorunda değilim.insanlar ne kadar bencil ve meraklı.benm özelimi öğrenip eline ne geçicek.çok yordular beni.eşimi de😰😰

Kızlar sizinde akıntınız çok oluyor mu ? Benim birde bazı zamanlar kaşıntım çok oluyor doktor mantar ilacı verdi 2 kez ama değişen bişey yok benzer şikayetleri yaşayan oldu mu ?

arkadaslar sizlere birşey soracağım.sizi de tanıdık tanımadık insanlar darlıyor mu?bebeklerimin ikiz olduğunu duyanların ilk sorusu hayırlı olsundan önce,tüp bebek mi doğal mı?ben doğal demeyi tercih ediyorum ailemde var.zaten bir sonraki soru da aile de varmı?🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️halbuki tüp bebek.ama insanlarla özel hayatımı paylaşmak zorunda değilim.çünkü. bir sonraki soru evet dersem yani şu olacak:sorun sen de mi eşinde mi🤦🏻‍♀️eşim azospermi.ve bunu da paylaşmak zorunda değilim.insanlar ne kadar bencil ve meraklı.benm özelimi öğrenip eline ne geçicek.çok yordular beni.eşimi de😰😰
Malesef canim oluyor öyle insanlar...ay yazık işin çok zor nasıl bakacaksın tek başına diyip şimdiden strese sokuyorlar birde

Kızlar sizinde akıntınız çok oluyor mu ? Benim birde bazı zamanlar kaşıntım çok oluyor doktor mantar ilacı verdi 2 kez ama değişen bişey yok benzer şikayetleri yaşayan oldu mu ?
Bende de akıntı oluyor, kaşıntı yok ama batma ve yanma var, daha yeni idrar yolu enfeksiyonu için antibiyotik kullanmıştım şimdi de vajinal enfeksiyon mu bilmiyorum cumartesi doktora gidicem bakalım ne söyleyecek, bu arada bana eva lactic diye vajinal kullanılan ph dengeleyici bir ilaç verdi haftada bir kere kullanıyorum, hergün yeni bişeyler yaşıyoruz, Allah kötüsünden korusun bizi ve bebeklerimizi🧿

merhaba herkese benim dün kontrolüm vardı 2 bebeğimde erkekmiş :) Rabbım sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin hepimize inşAllah. Artık yavaştan hazırlıklara başlama vakti geldi gibi. Bugun hastane çıkışlarına baktım siz hangi marka almayı düşünüyorsunuz var mı bir tercihiniz.yoksa isme özel yapılan hastane çıkışlarından mı almayı düşünüyorsunuz?

merhaba herkese benim dün kontrolüm vardı 2 bebeğimde erkekmiş :) Rabbım sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin hepimize inşAllah. Artık yavaştan hazırlıklara başlama vakti geldi gibi. Bugun hastane çıkışlarına baktım siz hangi marka almayı düşünüyorsunuz var mı bir tercihiniz.yoksa isme özel yapılan hastane çıkışlarından mı almayı düşünüyorsunuz?
Ben hastane cikisini en sona birakmayi düşünüyorum cunku aldiktan sonra bişey begenirsem dayanamaz gene alirim birer tane alicam o da fotograf cekimi icin parca parca alayim diyorum hastane cikisinin icinde gereksiz parcalar var gibi geliyor

Benim de sarı renkli oluyor ama kaşıntı olmayınca üstüne düşmedim

Aziz bebenin malları çok iyi oluyor ben aziz bebe birer tane alacağım

İkiz olunca malesef önce sordukları bu benimde tüp bebek 2. tedavimde hamile kaldım kimseye söylemedik aynı soruna sahibiz seninle canım. Üstelik soruların da kesilmeyeceğini bildiğimiz için gizledik zaten zor bir süreç birde dert anlatmayalım dedik. Şimdi de ay Allah kolaylık versin çok zor işiniz darlamaları var malesef :110::110: Oysa hasretle beklemenin ve daha en başında başlayan fedakarlıkların da ne kadar zor olduğunu bilmiyorlar. Kulak tıkamak en iyisi bebişlerimi düşünüyorum ben hep:emir_bebek::emir_bebek:

Allah sağlıkla kucaklarımıza aldırsın canım:dua::dua: ben de dayanamayıp önden başlayanlardanım hazırlıklara herkes acele etme dedi ama çoğul gebelik ne olacağı belli olmaz hazırlıklı olmak istedim ve ilerde gezmekte bizim için zor olacak minikler büyüyor. Gaye bebe hastane çıkışlarım 10'lu yedekte aldım 5'lilerden ayrıca alt üst takımlardan da koyacağım yanıma ne kadar kalırız belli olmaz ilçede yaşıyorum doğum ilde olacak. Bebitof ürünlerinden de aldım battaniye havlu vs oldukça başarılı. Bebek odası Aymini aldım çok güzel ürünleri sitelerine de girip bakabilirsiniz istanbul üretim yerinden istedik çok uyguna geldi uyku seti yatak hediyeleri idi.

Ilk gebeliğimde 12 hafta da erkek dedi 16 da gittik gostermedi kız olabilir dedi. Detaylida anlasilir dedi 20. Haftayi beklememek için 17 de gittim kız dedi 🤭 ikizlere ne dicekler bakalım sanırım detaylida gorene kadar inanmam ☺

X