2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Normal kadın doğum doktorum dedi canım ben de şaşırdım ilk defa bu kontrolde dedi keşke Plesanta ayrı olsa dedi ams ben dediğin gibi 8.haftalarda gittim hatta şuana kadar hiç böyle bir şey demedi çift yumurta ikizi ayrı kese arada ayrı zar var güzel vs diyordu bugün öyle deyince çok korktum şuan araların fark yok ama ilerde açılırsa fark sıkıntı dedi bir kız bir erkek kesin dedi aklım iyice karıştı inanki

Arkadaşlar daha iyi bilirler belki ben emin değilim ama sanki ben tek plasenta 2 kesede cinsiyet farklı olmuyor diye biliyorum emin değilim ama dediğim gibi . Biz de aynı gidiyoruz yani doktor ben sanmıyorum dedi bence çift yumurtalar dedi . Kilolarında da fark yok

Teşekkür ederim canım bilgi için

Benim 1 gün gecikmede test yaptırınca 346.3 çıkmıştı, gebeliğin kimyasal olmadığından emin olmak adına 48 saat sonra testi tekrarlattığımda 993.8 çıkmıştı ama aklıma hiç ikiz ihtimali gelmemişti. Bu konuda beta hcg değerleri ne kadar ipucu veriyor bilemedim ama gönlünüzde varsa sağlıkla olsun inşallah.

Tek yumurtalar aynı cinsiyet oluyor, çünkü iki yumurtayı da tek sperm döllüyor. Sizin ki belli ki çift yumurta ama doktorunuz ne demek istemiş anlayamadım. Sağlıkla sıhhatle kucağınıza alın inşallah bebeklerinizi.

Çift yumurta ikizlerinde de tek Plesanta olabiliyormuş. Tek yumurta ikizi zaten tek cinsşyet oluyor farklı olmuyor

Bir sonraki gün yaptırdım tekrar ondada 760 cıktı

Merhaba ne durumdasınız nasılsınız merak ettim doğum yaklaştımı? Benim 6 kasımda inşallah.

Merhaba ne durumdasınız nasılsınız merak ettim doğum yaklaştımı? Benim 6 kasımda inşallah.
Merhabalar, bugün 33+6 olduk. Doktor 35 dedi, gün vermesi için artık gözünün içine bakıyorum.Nidicardı 6 saatte 1 kullanıyorum. Geçen hafta itibari ile korasprini kesti, ameliyata hazırlık. Bebeklerin pozisyonu gereği göğüs kafesim ayrılmak üzere sanırım ağrılarımdan geceleri hiç uyuyamıyorum artık, inşallah geçecek Allah’ın izniyle Siz nasılsınız ?

Bende de son haftalarda iyice ağrı arttı,kafaları yukarıda nefes alamıyorum çok zorlanıyorum,birde afedersiniz aşağıda çok ağrım var.uykularım çok düzensiz.böyle yazınca şikayetlenmek gibi algılanmasında olağan durumlar artık ikiz hamilelikte bu zamana gelmek bile güzel.sürekli erken doğum hikayeleri okuyunca ikizler hep prematüre oluyor sanıyor insan.kasılmalar çok oluyor ama sıklığı fazla olmadığından hani 10 dk bir gibi değil yarım saatte bir mesela,doktor önemsemedi normal gördü.işte bende de durumlar böyle

Bir kalmadı canım sana maşallah . Bende nefes darlığı yok ama dik oturamıyorum tekmeler hep kasıkta. Kaykılarak oturuyorum geriye doğru ya da yana . Nefes darlığım sizler gibi yok sanırım göbeğim çok aşağıya düştü sanki benim . Görenlerde onu söylüyor

Selam kızlar . Bebeklerin hareketleri çok sertleşti artık . Canım çok yanıyor. Makat gelişler, aşağı tarafta ayakları olunca aşağıya fena vuruyorlar . Göbeğimde çok düştü aşağıya sanki dik oturamıyorum artık tekmelerden . Sizlerde durumlar neler ?

P pelincim ,
Bende şikayetlenmek istemiyorum ama ağrılardan gözümü açamıyorum bu sabah bir uyanışım var kalp krizi geçiriyorum sandım, kaburgam batıyor artık, bebeklerde kilo aldıkça onlarda yer arıyor sanırım. Umarım prematüre olmazlar. Doktor bana 35 demişti, önümüzdeki hafta dolu dolu 35 oluyorum umarım gün verir. Her lavaboya gidince su var mı kan var mı diye tedirgin oluyorum, korkuyorum sanırım
@Nilaycım,
Bende de hareketler artık sert. Hatta ikisi aynı anda vurunca deprem oluyor gibi hissediyorum, karnımdan ayrılmaları biraz zor olacak alıştım onlarla böyle mutualist bir yaşama

Herkesin sorunu başka benim de göbek düştü aşağıda aşırı hareket var . Nefesimde şükür şimdilik aşırı bir sıkışma yok canım . Aşağıyı çok dürtüyorlar bazen sesli tepkilerim oluyor gece eşim korkuyor

Rennie şurup ya da gaviscon canım Benim midem boş olduğu zaman inanılmaz yanıyor . Soğuk süt rahatlatıyor beni.
Soguk sütü bende deneyim ya sagol canim.oglen 2 lokma bisey attim agzima sonra biraz uyudum uyandim yanmadan duramiyorum.böyle biseyler atistirip yatarsam kabus gibi.. senin bebekler dönmüsmü?karnim asagida dedin ya merak ettim:) benimkiler dönmedi karnim asagida degil ama cok büyük

Bugün gittim makat geliş ikiside canım biri tam rahim ağzımda oturuyor . Dik oturamıyorum artık ben sıkışıyorum . Karnım düştü aşağı baya canım dediğin gibi bende büyüdüm baya arkadan hamile olduğum belli değil önde füze var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…