2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Peki avent de aldın Mı yine de ?bende bakım hakkında çok endişeliyim hiç bir şey bilmiyorum alt nasıl değiştirilir mama nasıl haZırlanır sıcaklık nasıl ayarlanır ? O kadar çok şey var ki

Yani mamayı ne kadar vereceğini de sen mi ayarlıyorsun ? Mama ne kullanıyorsun yani bebek seviyor mu sevmiyor mu ona göre mi ayarlanıyor? Ay çok karışık yaaa nasıl ayarlanacak bşe bilmiyorum
Evet büyüdükçe sen ayarlıyorsun korkma alışıyorsun canım bende hiç bişey bilmiyordum ama bebeğin seni yönlendiriylr zaten mamayı da önce sma aldık çok gaz yaptı çocuklar hiç uyumadı değiştirdik aptamile döndük deneyerek buluyorsun
Evet yaklaşık doğdu kiloları canım valla hadi bakalım çok merak ediyorum kaç kilo oldular acaba :) evde kendi tartımda önce onlar olmadan kucağımda sonra birisini alıp tArtılıyorum falan ama meraktan

Ben sırf tartmak için BİM’e bebek tartısı gelmişti ondan aldım tartıyorum aklıma geldikçe
Yaaa ne zaman gelmişti keşke bende alsaydım bilmiyordum ki çok merak ediyorum bende neyse artık 10 günümüz kaldı görecez doktor da ya benim çocuklar bazen öyle huysuz oluyor ki ikisi birlikte aklımı yitiricem sanıyorum tahammülüm öyle azalıyor ki sonra da üzülüyorum küçücük bebek bapsın vardır bir derdi diyorum of oynatmaya az kaldı

Aynı duygular bendede var canım daha yeni çığlık kıyamet uyandılar sinirleniyorum sonrada kendime kızıyorum zor cidden çok zor sabır en önemlisi bebekler işte tek bildikleri ağlamak tartı 3 hafta önce falan gelmişti canım

Sabretmemiz lazım aynı şeyleri yaşıyoruz gelicek bugünler elbet :) yalnız bakıyorum ben o daha da zorluyor beni yemek yok bi sıcak çay yok mahvoluyorum akşam eşimi dört gözle bekliyorum

Sabretmemiz lazım aynı şeyleri yaşıyoruz gelicek bugünler elbet :) yalnız bakıyorum ben o daha da zorluyor beni yemek yok bi sıcak çay yok mahvoluyorum akşam eşimi dört gözle bekliyorum
Bana kayınvalidem geliyor arada sağolsun canım nasıl rahatlıyorum en azından biraz uyuyorum ama o yoksa ben tek bakıyorum dediğin gibi eşimi dört gözle bekliyorum o gelince bi odadan çıkabiliyorum.

Bana kayınvalidem geliyor arada sağolsun canım nasıl rahatlıyorum en azından biraz uyuyorum ama o yoksa ben tek bakıyorum dediğin gibi eşimi dört gözle bekliyorum o gelince bi odadan çıkabiliyorum.
Ben de öyleyim valla bi de kimi gün düzensiz besleniyorlar 40 cc içip uyuyo 15 dk sonra bi daha 10 dk sonra bi daha derken derken yoruluyorum

Kızlar isim düşündünüz mü? Daha cinsiyetleri belli değil ama ben her ihtimale karşı eşime adlarını Allahın izniyle ben koymak istiyorum dedim kabul etti...bir kız bir erkek hissediyorum sanki...
Selim Taha
Sibel Tuba
Yani değişen bişiy olmassa kalbimden geçenler bu isimler...

Bizim emmemişlerse 120 cc içiyorlar özellikle bir oğlum aşırı iştahlı maşallah bazen onun üzerine emdiğide oluyor
Maşallah ya sizin doktorunuzmu söylüyor mama miktarını, benimkiler 3 aylık oldu doğduklarından beri anne sütü + bir öğünde 60 cc içiyorlar doktorumuz artırmıyor kilo alımları iyi diye. Bazen fazla veriyorum ama kusma sorunları çok var. Sizinkilerde kusma oluyor mu

Gazlarını rahat çıkaramamışlarsa oluyor ama gaz çıkarsa olmuyor aşırı bi kusma halimiz yok bizim o zaman doyuyorlar bu çok güzel birşey doktorumuz içebildikleri kadar vericeksiniz dedi

Merhaba arkadaşlar 36+2 de doğum yaptım bebeklerim küvöze girmediler çok şükür 6 günlüğüz şuan . Evde bir türlü düzen oturtamadık kafayı yemek üzereyim uykusuzum sırtım ağrıyor memelerim o kadar sağmaya rağmen hala sert taş gibi bebekler adam akıllı memede durmak istemiyor açıyoruz soyuyoruz burnunu sık ayağını sık yok uyanmıyor daha da sayabilirim . Bunalıma girmek üzereyim . Sarılık değerleri de 11 çıktı bugün . Moralim bozuldu . Nasıl bir düzen oturttunuz tecrübeli olanlar yaZsın allah aşkına . Beslenme işini nasıl yaptınız? İki saate kaldırmaya çalışıyorum ki mümkün olmuyor memede sızıyorlar sağım yapıyorum arkadan mama veriyoruz . Yine de düzen oturtamadık . Tam dinleneyim diyorum bakıyorum yine saat gelmiş delireceğim

Canım maalesef ilk 15 gün sarılıktan dolayı böyle sorunlar olacak benim de aynıydı tarif ettiğinin aynısıydı ki oğlumun sarılığı 21 kızımın 14 dü biz iki gün yoğun bakımda yattık geçecek biraz daha sabır

Merhaba ikiz anneleri Nasılsınız nasıl gidior ikizlerle hayat bnm ikizlerden biri aşırı bağırıyor diğerinin ondan bile korkuyor o derece bağırıyor sizde de böyle olan var mo
Bide biri cok zayıf iştahsız diğeri gayet iyi
Sizin bebeklerin iştah durumları nasıl neler yapıosunuz??

Sanırım ikizlerde hep aynı benimde kızım aşırı iştahsız ve zayıf zorla uykuda falan yediriyorum artık oğlum bir o kadar iştahlı kilosu yerinde canlı kanlı.

Bendede durumlar aynı biri iştahsiz ve gazlı diğeri maşallah yiyor yatıyor. İlk haftalar çok önemli bizim sarılığımız olmadı çok şükür sürekli beslemeye çalışın 2 saati beklemeden 10 cc içse bile kardır mama verin küçük oldukları için memede yoruluyor olabilirler benim doktorum öyle demişti sütünüzü acısa bile sağım yapın yoksa ateşlenme yaşarsınız

Merhaba canım. Ocak ayında konuşmuştuk. Sağlıkla doğmuş yavruların. Çok sevindim Allah yollarını bahtlarını açık etsin. Benim de fakültedeki tedaviden bir kızım var. Ağustos ayında Medikalparkta Tayfun beye başladık. 19 ekimde transfer oldum. Şimdi 8 haftalık hamileyim çok şükür

Çok sevindim sizi adiniza saglikla alin kucaginiza

Merhaba benimde oğlan çok bağırarak ağlıyor,uyanık olduğu vakitlerde hiç sakin durmuyor hep ağlama hali.kız ona göre daha sakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…