2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende sormadım hiç direkt nemlendirici kullan dedi sebamed önerdi. Geçti çok şükür. Banyodan sonra bizim bile cildimiz kuruyor yazık onların cildi daha hassas ondan banyodan sonra kurulukları artıyordur
Tabi ki kuruyordur bence banyodan sonra losyon sürülebilir zaten ne zararı olabilir ki bilindik markaların.
Bu arada sen nasıl oldun canım sonuçların çıktı mı var mı bir gelişme
Sağol canım düşündüğün icin. Yarın sabah 9.30 da gideceğiz bakalım içimde tuhaf bir his var heyecan korku bi değişik duymak istemediğim şeylerle karşılaşmaktan korkuyorum sanırım.

Maşallah küçük hanımın saçlara bak.
Benim oğlanın da kaşının ortasında oluyor sadece tek yerde sonra geçiyor banyoyu akşam yaptırıyoruz sabaha gidiyor hiç önemsemedim o yüzden.
Bizde hiç bu kadar saçlı beklemiyorduk benimkide banyodan sonra çoğalıyor.su kurutuyor heralde.bakalim Sebamed aldım iyi gelir insallah

Korkma canım Allah’ın izniyle bişey çıkmaz bende senin korkularının aynılarını transferden iki ay önce yaşadım doktor kanser olabilirsin ve rahmini alabiliriz dedi ve düşün daha çocuk Sahibi bile olamamışken yaşadığım o travmayı düşünsene. Doktora parçayı alın sonra konuşalım diyorum o ısrarla rahmin ve yumurtalıkların alınabilir diyor. Ve sonra sürpriz dış gebelik çıktı Senin de temiz çıkacak inşallah içini ferah tut umudunu hiiiç kaybetme Allah evlatlarımızı bize bizide onlara bağışlasın inşallah

Ayy Allah korusun ne zor günler geçirmişsindir kim bilir bu doktorlar bazı şeyleri pat diye söylüyor ya alışmışlar sanırım. Doğru diyorsun inşallah canım sağolasın

Güzel haberlerini bekliyoruz canım Rabbim korktuğun yere uğratmasın.
Doğduğunda bana gösterdiler Einstein gibiydi saçları birbirine girmiş ama saçtan ibaret biseydi.herkes dökülür bunlar dediler ama daha dökülme yok bakalım

Benim oğlanın dökülüyor yavaş yavaş.

Canım benim oğlanın yüzü de aynı böyle kızarıklıkla beraber doktor egzama demişti her gün iki kere banyo yapınca 3 kere losyon sür demişti her gün mustelanin losyonunu sürüyorum azalma var ama tamamen geçmedi bazen düzeliyor bazen yine eskisi gibi oluyor

Kızlar biberonları emzikleri nasıl temizliyosunuz? Ben önce yıkayıp sonra kaynar sudan geçiriyorum sonra tek tek kuruluyorum. Temiz oluyordur dimi..
Canım ben kaynatıyorum temizleyici almıştık ya onunla yıkıyorum
Güzel haberlerini bekliyoruz canım Rabbim korktuğun yere uğratmasın.

Benim oğlanın dökülüyor yavaş yavaş.
İnşallah canım sağolasın

Doğduğunda bana gösterdiler Einstein gibiydi saçları birbirine girmiş ama saçtan ibaret biseydi.herkes dökülür bunlar dediler ama daha dökülme yok bakalım
Bence dökülmez çünkü baya gür maşallah hiç dökülecek gibi durmuo. Çok saçlı olan bebek mide yanması yaparmış yaptı mı sana yoksa bu tezi çürütecekmisin

Canım süt makinasının parçalarını bende her seferinde kaynatmıyorum açıkçası üşeniyorum ama sıcak suyla yıkıyorum

Kızlar ben çocukları hiç akşam yıkamadım üşürler diye korktum hep gece ayaz oluyor bizim buralar baya gerçi Evimizin sıcaklığı 25.5 - 26 derece arasında gidip geliyor kombi güzel yanıyor fatura elinizden öper söylemeden edemedim neyse sizler hiç gece yıkadınız mi

Kızlar ben çocukları hiç akşam yıkamadım üşürler diye korktum hep gece ayaz oluyor bizim buralar baya gerçi Evimizin sıcaklığı 25.5 - 26 derece arasında gidip geliyor kombi güzel yanıyor fatura elinizden öper söylemeden edemedim neyse sizler hiç gece yıkadınız mi

Biz iki güne bir yıkıyoruz canım suyu sevmese de mecbur ağlaya ağlaya

Bence dökülmez çünkü baya gür maşallah hiç dökülecek gibi durmuo. Çok saçlı olan bebek mide yanması yaparmış yaptı mı sana yoksa bu tezi çürütecekmisin
Bende zaten reflü vardı.hamileligimde de ara ara mide yanması oluyordu ama hamileliğin son 2-3 ayı aman tanrım diyorum yok böyle bir mide yanması çok fenaydı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…