2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bende şimdi sen söyleyince acaba bu ikincisi diye düşündüm. Benim kanamam kesildi 3 4 gün sonra adet gibi yoğun bi kanama başladı. Arası çok kısa olduğu için adet olduğunu düşünmedim. Hoş onun üstünden 1 ay geçmedi daha. Benim öyle yoğun kanamalı geçti ki şaşırdım artık.

Bende oldum belki lohusalık kanaması sandım, çünkü bi bitti 3 4 gün sonra daha yoğun başladı. Biraz olmasam işime gelirdi benimde.
Bende emziriyorum ama geçen ay oldum bende. Şimdi ikincisini olucam

Erken olmuşuz hepimizde.

Kizlar benim kizin kafasında konak oldu.cok fazla değil ama çoğalır mi bilmiyorum.sizlerde oldu mu ,bir şey kullandınız mı geçirmek icin

Şaka gibi. Çocuk gibi davranıyor kıskandığı her halinden belli zaten çok istiyorsa bi tane evlatlık falan alsın onunla oyalansın da seni rahat bıraksın.
Kizlar benim kizin kafasında konak oldu.cok fazla değil ama çoğalır mi bilmiyorum.sizlerde oldu mu ,bir şey kullandınız mı geçirmek icin
Benim kızımın da oldu canım üstelik musteladan başka şampuan kullanmıyorum ona rağmen oldu doktor bana bebek aspirini bir adet toz Halinw getir zeytin yağı ile karıştır sür yarım saat beklet yıka dedi bugün yaptım Konak tarağı aldım bir de onunla taradım biraz döküldü ama var hala

Benimki az şimdilik.bende mustela kullaniyorum.bugun bende bebek yağı şurup biraz bekletip banyo yaptircam bakalım

Sen dikkat et ama canım senin sebepsiz inferlite bide gebe kalabilirsin

Canım bizde de var ama aşırı değildi doktor geçer geçmezse zeytinyağı sür tara demişti baktım geçmedi iki gün önce zeytinyağı sürdum beklettim konak tarağı ile taradım YouTube de var nasıl taranacagi biraz dökülüyor ama temizleniyor boşa beklemiştim ben geçecek diye geçmiyor mudahele etmezsen zaten dökülmesi normalmiş YouTube doktorda anlattı sonra yenisi geliyor dedi

Bende musteladan başka kullanmadım canım şampuan ama yine de oldu dokulmedi ben sadece zeytinyağı sürdum bekletip taradım bı kere daha yaparsam geçer YouTube da karbanotta dökün diyor zeytinyağı ile ama ben cesaret edemedim yüzünde egzama olduğu için

Canim taramadan dokulmuyor ya öyle
İnce dişli bir tarağı var olmadı onunla tararim bende.bi denerim artık

Doktor bana Hindistan cevizi yağı sür bekle Konak tarağıyla tara sonra Konak şampuanıyla yıka dedi mustelanın Konak önleyici şampuanını aldım bende tek sefer yaptım daha ama yok denecek kadar azaldı zeytin yağı karbonat denedim bende Konak tarağıyla da taradım ettim ama geçmedi konak şampuanıyla Hindistan cevizi yağı iyi geldi

Sarı kantaron yağı ve penedrol merhem

Şu an çok az alnında tam saçının başladığı yerde.gecmezse bunlarida sırayla denerim kızlar çok sağolun

Geçen diyor ki bu yaştan sonra çocuk doğurcam olsa..
Keşke olsada bıraksa beni.
Sen dikkat et ama canım senin sebepsiz inferlite bide gebe kalabilirsin

Evet ve bu ihtimal benim için çok korkunç..
İşte öyle bişey yoj dedimnyaa

Yokmuş valla canım.

Kızlar bebekler ne zaman yavaş yavaş oturmaya başlayabilir arkasına yastıkla vs.
Canım yeğenlerimden biliyorum bi 6 aylık olmaları lazım en azından.daha çok erken
Değil mi ya arkadaşın bebeği 3 buçuk aylık hafif yastıkla oturtup resim çekmiş şaşırdım
Ama çok küçük kendilerini tutamiyorlar ki daha.bizde büyüklerimiz hep kaburgası kendine batar sakın oturtmayın derler.

Karbonata bende cesaret edemem canımm ama aspirin ve zeytinyağını yaptım doktorum dedği için tam geçmedi senin de dediğin gibi bir iki kez Daha yapmam gerekecek sanırım.
Geçen diyor ki bu yaştan sonra çocuk doğurcam olsa..
Keşke olsada bıraksa beni.

Evet ve bu ihtimal benim için çok korkunç..

Yokmuş valla canım.
Ben olsam Orda bi kahkaha patlatırdım bak bu kadın senden gitmeyecek yapıştı anlaşıldı ne yap biliyor musun ben kv geldiğinde yapıyorum başka türlü baş edemiyorum Gül her dediğine eğlen kendi kendine hiç onu muhattap alma bazen benimki de cahil cahil konuşuyor bi deli oluyordum eskiden şimdi gülüyorum yüzüne bakarak hem de sen de yap neden gülüyorsun derse cevap verme hemen çocukla ilgilenmeye başla konu değiştir

Patlattım zaten, Allah gönlüne göre versin olur inşallah dedim. Oğlana diyor ki sana amca doğurayım mı.. Zaten ben hamileyken sinyal veriyordu hep biliyorsunuz deli ederdi beni o zamanda. Sabah yine gelecek bak, pazartesi sendromu yaşatıyor bana bildiğin. Lohusalıkta öyle saçma şeyler demişti ki ben çok ilginç gerçekten doktorlar bile bilmiyordur bu bilgileri demiştim yüzüne gülmüştüm sonrada bi şaşırıp kalmıştı. Bi kaç kezde o saçma bişeyler dedi biz kardeşimle birbirimize bakıp güldük. Bozuldu bişey de diyemedi. Ayy bizde bunlar gibi birer kaynana olmayız inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…