2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an çok az alnında tam saçının başladığı yerde.gecmezse bunlarida sırayla denerim kızlar çok sağolun
Canım benim oğlandada oldu konak, hastanede kaldı ya 10 gün o dönem olmuştu, ben hiç bişey yapmadım. 2 güne 1 yıkıyoruz her duş sonrası taradım konak için olan fırçalarla. Geçti 1 haftada.
Değil mi ya arkadaşın bebeği 3 buçuk aylık hafif yastıkla oturtup resim çekmiş şaşırdım

4 aydan sonra oturabilir diye bi yazı okudum geçenlerde ama bence 5 6 aylık olması gerekir. İyeleri batar der anneannem hep. Hatta eşim bazen sanki hafif oturur pozisyonda tutuyor gibi geliyor. Geçen iyeleri battı gibi düşündüm çok ağlayınca.

En iyisini yapmışsın bırak bozulsun devam et cidden bak canım sinir olma hiç kendi kendine boşver eğlenmeye çalış söyledikleriyle birşeu söylerse cevap verme her söylediğine kimisin de sus kimisin de oğlanla konuş kimisinde lafı değiştir yani muhattap alınmadığını bi süre sonra anlar sen böyle devam ettikçe ben mesela neşeyi anlatırken birisi dinlemese ya da cevap vermese deli olurum o da olur bence ay hakkaten inşallah olmayız ya bizim için de böyle söylenmezler umarım :))

Dün bende yağ sürüp bekletip öyle yikayacaktim ama uyuyordu geç uyandı daha onu beklemeyelim deyip uyanınca yıkadık sonrada taradım bende.bizde 2 günde bı yıkıyoruz bakalım böyle tarayayarak geçiyorsa bizimkide geçer belki

Yine gelecek gidip yatayım diye düşünüyorum. Oğlan hiç uyanmasa keşke o gelince diyorum. Ben zaten artık oralı olmuyorum günde 2 3 kez görüntülü görüşüyorlar eşimle ben onunla konuşulmuyormuş gibi oğlanla oynuyorum.
Hiç böyle olacağımızı sanmıyorum. Onlar cahillikten yapıyor bunları.

Benim oğlanınki tarayarak geçti canım geçer sizinde.

En iyisini yapıyorsun valla hiç oralı olma bırak kendi kendine anlatsın çalsın oynasın ne değişikmiş ya burda biz bile sinir olduk. İnsan gelmesin diye dua eder mi o kadar bıktırmış seni işte.

Ay olmayalım zaten benim hakkım da da böyle konuşmasın :)

Vallahi ya. Normal bi insan olsa gelmesi işime bile gelir.

Ben bunları yaşadığım için elimden geldiği kadar mesafeli olmak isterim. Onun sınırları ne kadarsa o kadar yakın oluruz. Kimse kimseyle mıçmıç olmak zorunda değil ki.

Kızlar benim kızın yüzü bu şekilde.bazen azalıyor bazen çoğalıyor.bu çoğalmış hali.goz kapaklarının üstünde bile var.pedatri doktoruda aile hekimide bebeklerde olur büyüdükçe geçer dediler birşey kullanma dediler ama insan kafaya takıyor

Ayyy senin o saçlarını yerim ya minnoşum Canım bu kuruluk olmuş kış mevsiminde olurmuş bebekler de benim de kızın alnında ve kulak arkalarında vardı doktorumuz sebamet nemlendirici önerdi her sabah kalkınca güzelce yüzüne ve kulak arkalarına sürüyorum geçti kuruluğu kalmadı

Biraz saçaklıyız teyzesi ya bende alsam sürsem ne olur ki.pediatri doktoru sakın birşey kullanma dedi ben gene ikna olmadım iğneye gidince aile hekimine sordum oda kullanma dedi benim şimdi alnında da var.banyodan sonra daha çok oluyor.dun banyo yaptı sabaha böyle oldu

Yani kullanılmasa da bişi olmaz herhalde bilemedim ki bizim çocuk doktorumuz kendi gördü kurulukları ben hiç sormadım o direk dedi nemlendirici kullan diye bir aydır kullanıyoruz biz bi sorun yaşamadık

Yani kullanılmasa da bişi olmaz herhalde bilemedim ki bizim çocuk doktorumuz kendi gördü kurulukları ben hiç sormadım o direk dedi nemlendirici kullan diye bir aydır kullanıyoruz biz bi sorun yaşamadık
Şu sebamedin Bebek losyonu var onu mu kullanıyorsun canım.alip bı yanağında deneyim bi sonuçta güvenilir marka ve bebek için olan bir ürün.baktim iyi geliyor bütün yüzüne sürerim.hic olmadı banyodan banyoya sürsem gene faydası olur.bide eli hep suratında kuruluktan belki kaşınıyordur sürekli yüzünü ovaliyor

Ay kaşınıyordur canım o zaman kıyamam yok canım losyon değil nemlendirici krem bu günlük kullanıma uygun yorumları da iyi bak biz memnun kaldık bi sorun da yaşamadık

Eklentiler

• F1FB3DEF-1456-4C9B-B1EA-2824FDB718F4.png
    282,1 KB · Görüntüleme: 24
Ay kaşınıyordur canım o zaman kıyamam yok canım losyon değil nemlendirici krem bu günlük kullanıma uygun yorumları da iyi bak biz memnun kaldık bi sorun da yaşamadık
Tamam canım çok tşk ederim.bakip alayım bundan bir tane.bende kaşınıyordur diye huzursuz oluyorum işte.cocugum niye kaşınıp rahatsız olsun

Allahım saçına maşallah senin Canım benim de ikisinde de vardı hem kaşında hem alnında özellikle banyodan sonra çok olurdu ben mustelanın losyonunu kullandım geçti gitti korkma geçer istersen sebamed kullan istersen mustela al losyon çok fayda ediyor ama ben kullandığımı ekliyorum bak

Eklentiler

• 9BBAFF91-E4FB-43F9-BACC-00A474CF7BBB.png
    310,5 KB · Görüntüleme: 21
Kupkuru ya yavrumun suratı.doktorlar bişey kullanma deselerde içime sinmedi.bazen tecrübeler doktorlarin dediklerinden daha çok işe yarıyor çok sağol canım Sebamed sipariş ettim bile.inslallah bizimkide geçer

Kupkuru ya yavrumun suratı.doktorlar bişey kullanma deselerde içime sinmedi.bazen tecrübeler doktorlarin dediklerinden daha çok işe yarıyor çok sağol canım Sebamed sipariş ettim bile.inslallah bizimkide geçer
Ben sormadan benim doktorum kullan demişti aslında neden kullanma dedi ki aylık kontrole götürdüğümde mustela losyon kullanalım dedi zaten iki üç kere sürdüm geçti inşallah geçer canım

Ben sormadan benim doktorum kullan demişti aslında neden kullanma dedi ki aylık kontrole götürdüğümde mustela losyon kullanalım dedi zaten iki üç kere sürdüm geçti inşallah geçer canım
Bende sormadım hiç direkt nemlendirici kullan dedi sebamed önerdi. Geçti çok şükür. Banyodan sonra bizim bile cildimiz kuruyor yazık onların cildi daha hassas ondan banyodan sonra kurulukları artıyordur

Bu arada sen nasıl oldun canım sonuçların çıktı mı var mı bir gelişme

Maşallah küçük hanımın saçlara bak.
Benim oğlanın da kaşının ortasında oluyor sadece tek yerde sonra geçiyor banyoyu akşam yaptırıyoruz sabaha gidiyor hiç önemsemedim o yüzden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…