2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ben elektrikli makina başına oturunca yerimden kalkamıyorum çok sıkıntı oluyor.
Canım ücretsiz gönderirim ben sen bana özelden adres at kargolarım denersin en azından işini görür belki napcam ben öylece duruo
Çok teşekkür ederim canım.

valla ben beğendim.evet biraz yavaş sağıyor belki ama iş görüyor.ben o takılıyken bebeğide emzirdim kalkıp evin içinde dolaştımda

Ben beceremedim demek ki İlk zamanlar kullanmıştım sağdığım süt döküldü geri arkadaşıma verdim sonra lansinosh almıştım ☺

valla ben beğendim.evet biraz yavaş sağıyor belki ama iş görüyor.ben o takılıyken bebeğide emzirdim kalkıp evin içinde dolaştımda
Valla canım benim makina 15 dkda sağıyor ama başından kalkamıyorum hiç bi yere gidemiyorum. Oğlan ağlasa bakamıyorum. Gerekirse onu yarım saat takarım ama idare ederim. Buna bağlı kalmak zor oluyor

Kızlar biogai bulabiliyormusunuz ben burda kaç yere sordum ama yok piyasa da yokmuş uzun süredir

kızlar bugün bebeğime emzik verdim ve aldı.iki gündür hiç uyumuyor sürekli emeyim memede durayım diyor.artık yoruldum bi emzik deneyim dedim almaz diye düşünüyordum aldı.şimdide içime sinmiyor.ama ağlaması durdu hatta uyuyacak.napayım arada zorda kaldıkca vereyim mi

Kızlar biogai bulabiliyormusunuz ben burda kaç yere sordum ama yok piyasa da yokmuş uzun süredir
Ben nurse kullanıyorum o da bitti bitecek, biogai alayım denemek için diyordum.. İnternetten baktın mı canım?
Ver canım nolcak, ben oğlana 2 3 haftalıkken verdim galiba, benimki meme tutmadığı için sürekli biberon istiyordu o da meme gibi olmuyor lıkır lıkır içiyordu hep. Baktım olmayacak verdim emziği ağlaması duruyo sakinleşiyo. Yemek yerken filanda işimize yarıyor. Ben süt sağarken ağlarsa veriyorum, gece süt ısınana kadar avutuyorum.

2 gündür çok arsızlaştı valla.gece 3 ten beri hiç uyumadı daha.meme verirsem duruyor yoksa avaz avaz ağlıyor .altı kuru karnı yok gazınıda çıkarıyor ne sıkıntısı var anlamadım. insanın eli kolu bağlanıyor bişeyde yapamıyoruz .en son emzik vereyim dedim.arada vericem galiba bende yoksa ne onda ne bende hal kalmadı

Ben doğduğundan beri veriyorum cnm ver gitsin nolcak niye vermek istemiyorsun ki

İnternettede yok cnm valla muadili var dedi eczacı ama iyice içeriğine bakıp haber edeyim dedi bekliyorum bakalım 3 aydır piyasada yokmuş

Canım ben de baya aradım bulamadım onun yerine nbl probiyotik aldık nurse harvey ile beraber kullanıyoruz
Ya Hilal benim ki başından beri öyle bi ara psikolojim bozuldu bu bebek doymuyor hep meme istiyor diye. Ben de emzik verdim işine gelince tutuyor gelmeyince tutmuyor . Bu gün bile öğleden sonra yarım saat uyudu onun dışında hep memedeydi

doymaması imkansız çünkü maşallah sütüm var benimkide işte 10 dk 5 dk toplasan yarım saat bile uyumadı.halada kucağımda şu an.babası gelince bi banyo yaptırcam belki rahatlar.hoş benim kız banyo yaptığı günler mayışıp uyumak yerine cin oluyor

Ben sürekli meme istediği zaman sağdığım sütlerden veriyorum hem doyduğunu anlamış oluyorum hem de acabaya düşmemiş oluyor emin oluyorum yani doyduğuna. Nblden memnunmusunuz cnm

ya ne bileyim boş boş midesi çalışcak diye içime sinmedi ama artık çaresiz kaldım.belim sırtım ikiye ayrıldı resmen
Olsun bence ver tutuyorsa valla rahat ediyor insan ya. Hem diğer türlü sen stres oluyorsun ağladıkça memede durdukça o da rahat etsin sen de

Benimkide 2 gün kök söktürdü bana geceli gündüzlü ağladı durdu. İnada binince emzikte tutmuyor zaten. Sinir harbi yaşıyor insan sürekli ağlayıncada.
İnternettede yok cnm valla muadili var dedi eczacı ama iyice içeriğine bakıp haber edeyim dedi bekliyorum bakalım 3 aydır piyasada yokmuş

Ben hiç kullanmadım o damlayı, alayım diyordum ama bulamıycam galiba.

Ben sürekli meme istediği zaman sağdığım sütlerden veriyorum hem doyduğunu anlamış oluyorum hem de acabaya düşmemiş oluyor emin oluyorum yani doyduğuna. Nblden memnunmusunuz cnm
Anladım canım benim ki sürekli meme de olunca sağamıyorum. Çünkü göğüsler boşalmış oluyor. Bi gün biriktirip deneyeyim. Nbl de ne çok iyi diye biliyorum ne de kötü. Bu yüzden bizde bioga alalım dedik.
Aynı sorun bende de var. Rahatlasınmıyorsun diye banyo yaptırıyorum ama tam tersi oluyor gün boyu uyanık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…