2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım eğer vermeyi düşünüyorsan göğüs kalkanı ve pedleri alabilirim

Kızlar adet olanınız var mı ben 40 ondan hemen sonra adet oldum ya 9 ay rahatlığa alışmışım zor geldi baya sonra olunuomuş aslında bu kadar hemen neden oldu acaba

Kızlar adet olanınız var mı ben 40 ondan hemen sonra adet oldum ya 9 ay rahatlığa alışmışım zor geldi baya sonra olunuomuş aslında bu kadar hemen neden oldu acaba
Canım benim adet mi bilmiyorum ama 10 gündür yıkandım ama bu iki gün kırmızı akıntım oluyor bende anlamadım. Ama en güzeli hemen adet olmak bi kaç ay olmayınca insan hem şişiyor hem de daha stres yapıyor

Süt artırıcı damlaya devam et canım. Hiç sağım yaptın mı? Kaç cc çıkıyor ortalama biliyor musun? Bebeğe yetecek kadar çıkıyorsa seni emzik yerine kullandığından 45 dkda bir meme istiyordur.

Canım benim 40ım çıkmadan adet gibi bi kanamam oldu 3 4 gün sürdü. Zaten hiç bitmemişti benim hep leke geliyordu. 37.gündü sanırım adete çevirdi çok yoğun oldu. 41.gün bitti, dün yine biraz geldi şimdi leke gibi.

Kızlar şu mochiyi kullanan var mı? Tek başıma sağım yaparken oğlan uyanırsa rezil ediyor beni.. Hem onu takıp başka bi iş yapabilir miyim merak ediyorum.

Kızlar şu mochiyi kullanan var mı? Tek başıma sağım yaparken oğlan uyanırsa rezil ediyor beni.. Hem onu takıp başka bi iş yapabilir miyim merak ediyorum.

Ben ilk zamanlar arkadaşımdan almıştım ama pek sevemedim ya. Bir elin değse süt dökülüyor. Ben mi beceremedim acaba dedim ama yok yani yanlardan terleme yapınca dökülme olasılığı yüksek canım .

Aman kalsın o zaman. O kadar çok gereksiz para harcadık ki zaten. Birde boş yere ona masraf yapmayım, benim amacım oğlan ağlarsa filan sağım yaparken onu kucağıma almaktı.

Yok değilim ama her iki aileye de şehir olarak baya uzağız . Eşimin işinden dolayı farklı bir şehirdeyiz ve kimsemiz yok burada o yüzden gurbetteyim dedim
Aynen canım biz de öyle.... Benim aile 5 saat uzak ama zaten annem cok yaşlı... Esiminkiler 12 saat uzak...

Kızlar gaz sancısını nasıl çözüyorsunuz? Dünden beri iyice arttı gaz sancısı. Gece doğru düzgün uyumadı. Çığlık atarak uyandı hep kıvranıyor çünkü. Nurse harveys damla kullanıyorum ama etki etmiyor sanki son günlerde. Zaten bitti bitecek başka bişey varsa bugün onu aldırayım eşime.

Canım bende var ama hiç kullanmadım arkadaşım kullanıyor baya memnunmuş istersen yollayabilirim. Emzirirken diğerine takıyorum tamamen boşaltıyor diyor

Ben nurse ve biogai beraber kullanıyorum ikisi daha etkili oluyor.

Canım ben sadece biogia kullanıyorum benim kıza fayda etti. İnşaşlah sana da faydası olur

Canım bende var ama hiç kullanmadım arkadaşım kullanıyor baya memnunmuş istersen yollayabilirim. Emzirirken diğerine takıyorum tamamen boşaltıyor diyor

Ben ilk zaman kullanmıştım yağmur yanlışlıkla eli çarptı süt döküldü . Ben mi beceremedim acaba dedim ama yanlardan terleme yaparsa dökülme olasılığı yüksek sanki.

Ben ilk zaman kullanmıştım yağmur yanlışlıkla eli çarptı süt döküldü . Ben mi beceremedim acaba dedim ama yanlardan terleme yaparsa dökülme olasılığı yüksek sanki.
Valla cnm hiç bilmiyorum inan denemedim ama arkadaşımla beraber almıştık geçen gün sordu kullanıyormusun diye yok dedim manuel kullanıyorum valla benim elim ayağım oldu dedi. Baya memnunmuş. Ben boşluk bulursam Manuel’e sağım yapıyorum o yetiyor bana gün için de zaten emdiği için ona ihtiyaç duymadım hiç. Ama dediğin mantıklı olabilir bi sorayım arkadaşa o birini emzirirken diğerine takıyorum bi göğsümü boşaltıyor dedi

Kaça almıştın canım?

Ben nurse ve biogai beraber kullanıyorum ikisi daha etkili oluyor.

Biogaiye bakayım birde nurse etki etmedi bize 2 3 gündür etkisi azaldı.
Canım ben sadece biogia kullanıyorum benim kıza fayda etti. İnşaşlah sana da faydası olur
Bi bakıp aldırayım eşime.

ben kullandım canım.bebek göğsümü tam boşaltamadığı için ağrım olmuştu o yüzden iki kez sağdım.ikincide 20 dk da 40 cc sağım yaptı.ve göğsünde takılıyken iş yapabilirsin hiç bir şekilde düşmez

Kaça almıştın canım?

Biogaiye bakayım birde nurse etki etmedi bize 2 3 gündür etkisi azaldı.

Bi bakıp aldırayım eşime.
Canım ücretsiz gönderirim ben sen bana özelden adres at kargolarım denersin en azından işini görür belki napcam ben öylece duruo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…