2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim kız da öyle bazen beni emzik niyetine kullanıyor memede yatıyor koyuyorum uyanıyor. Hemen emziği veriyorum ağzına yatıyor. Emzik tutmuyor mu cnm

Ay o bile nasıl iyi geliyor demi ben de iki gündür yarım yamalak uyuyorum akşam üzeri uyumak denmez ona ama olsun o bile çok iyi geliyor

Bugün benim oğlana bi haller oldu valla deli etti beni. Eşim evdeydi 3e kadar gayet sakin durdu, eşim çıktı uyuyordu, tam sağım yapıcam başladı ağlamaya. Aç biliyorum eski sütler buzlukta o çözülene kadar deneyim memeyi dedim, yarım saat uğraştık silikon uçla verdiğim halde ağladı sürekli. Bu ne inat anlamadım gitti. Aslında gayet iyi çekiyor ama emmek istemiyor. Gece oldu hala huysuz ağladı durdu. Kırkı dün çıktı huyu bugün değişti valla.

Ayy bilmiyorum canım hemşire ve doktor öyle deyince bende korkudan kaşıkla verdim bilmem belki de çocuğundan inan sağım yapacak süt kalmıyor ki 45 dk bı beni emzik gibi ağzında tut duruyum diyor yoksa bugüne kadar hiç vermek zorunda kalmadım uyanık saatler artınca ihtiyaç duydum humana stil ve bestlak damla da kullanıyorum canım sizlerin göğsü ne zamana doluyor bende mi gariplik var 45 dkya 1 saate emerse dolmamasi normal mi bide emzirme danışmanı yazmıştı göğüs tamamen boşalana kadar emzirme sağlayın sonlarda ki süt yağlı kilo aldırandir yazıyordu onada uyuyorum

Canım galiba hepsi yavaş yavaş huy degistiriyor ve asıl maratonumuz şimdi başlıyor bende anlam veremiyorum bu ara oğluma bizim de 4 gün var çıkmasına

Yaa Göktuğ muydu seninki de
Benimkinin alisi de var. Göktuğ Ali
Benimki de öyle uyuyor sanıyorum bi bakıyorum bi anda gözler Kocaman açık. Ben dede göğüsler yumuşacık hiç sert olmadı da. Zaten yumuşak olması süt yok anlamına gelmez miş. Kime meme de kalmayı çok seviyor desem sütün yetmiyordur dedi. Aylık kontrol de 1200 gr alınca doktor da bebek seni emzik yapmış dedi

Evet ya sürekli uyaniyor bide aranıyor ve derin uyumuyor galiba tam doymuyor galiba öyle düşünüyorum dediğin gibi yapayım canim kaşıkla vereceğim
Dene bakalım canım ne yaptın
Covid fena durumda cidden. Bizim çocuklar tam covide denk geldiler.
Senin ikizlerle işin çok zor valla canım. Allah güç kuvvet versin sana.
Evet ya ilk baştaki gibi de değil iyice çoğaldı artık amşn canım hepimize
Ay o bile nasıl iyi geliyor demi ben de iki gündür yarım yamalak uyuyorum akşam üzeri uyumak denmez ona ama olsun o bile çok iyi geliyor
Hem de öyle bir iyi geliyor ki anlatamam valla

Kızlar ya benim hamilelikte hiç çatlak olmadı ama şimdi komple çatladım normal mi psikolojim bozuldu resmen

Canım benim göğsüm 2 saat gibi doluyor aslında, ama 2 saatte 1 sağım yapmak çok yorucu diye onu 3-3.5 saate çıkardım. Artık akacak kadar oluyor ama 2 saatte 1 sağınca ben çok yoruluyorum. Geceleride ilk 2 hafta hep kalktım 2 saatte 1 ama artık oğlan uyanınca onu doyurup sonra sağım yapıyorum öyle yatıyorum. Taş gibi oluyor acıyor ama uyku bölünmüyor ki her 2 saatte 1..

Aynen canım benim de 2 saatte doluyor dinlenince ve uyuyunca daha da sertleşip acıyor ama uyanık olup 45 dk bir emmesinden dolayı elimle sıkıp deniyorum yine yok zaten çocuk çektikte gelmeyip ayrılıyor memeden anlıyorum ki yok acaba bende mi gariplik var diye sizlere sordum

Dene bakalım canım ne yaptın

Evet ya ilk baştaki gibi de değil iyice çoğaldı artık amşn canım hepimize

Hem de öyle bir iyi geliyor ki anlatamam valla
Size sorduğum gün verdim bacım bugün şükür öyle sorunla karşılaşmadım vermedim mama aslında biraz toplansın diye versem mi her gün ni kac kere ama onda da kararsızım

Kızlar philips avent silikon göğüs ucu koruyucu sıfır hiç kullanmadım. (Küçük boy olduğu için 60tl gibi bir para verdim...) 2 çift almıştım biri sıfır duruyor.
Baby and me gümüş kapak hiç kullanmadım.
2 adet emzirme sütyeni hiç kullanmadım yumuşacık. 85B ölçüsü
Avent göğüs kalkanı ve pedleri hiç kullanmadım.

Sizce bunları ne yapayım?? İhtiyacı olana verebilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…