2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba, ali Ömer Erdoğdudan memnun kalmadınız mı?

Bugün tansiyonum düşmüştü benim normal mi acaba transferimin 6. Günü bi fikriniz var mı kızlar

Esteofemi günde 3 kere 2serden toplam 6 kere alan oldu mu acaba pazartesi günü rahim kalınlığım 7 olduğu için doktor 3ten 6ya çıkarmıştı bugün 10.5 cıktı değer 5 gün s9jra transferim var ama hemşire günde 6 kere almaya devam et dedi ama bu sefer rahim aşırı kalinlasmaz mi

Bugün tansiyonum düşmüştü benim normal mi acaba transferimin 6. Günü bi fikriniz var mı kızlar
Tansiyonu bilmiyorum canım ama ilk hamileligimde 5 ve 6. günler aynı adet olacakmışım gibi kasik ağrılarım olmuştu internete baktığımda bu tutunma sancısı yazınca o zaman hamile olduğunu tahmin etmiştim o şekilde ağrıların var mı

Canım ben günde 4 kullanıyorum hepimizin kullanım şekilleri başka ama estrofemi kullanmaya devam ediceksin transferden sonra da. Bebeğin tutunması için rahim duvarının kalınlaşması ve kalın kalması gerekiyo. Sen kafanı karıştırma doktorunun söylediği şekilde kullanmaya devam et

Kızlar bu arada progesteron 50 mg kalçadan iğne olaniniz var mı. ?Bugün gittigim doktor prolutex sana alerji yapmış gobegine dedi progestan iğne verdi kalcadan. Bu igneyi kullanan var mı aranızda
Ben kalçadan değil karından progestan iğne yapıyorum. Karnımda hep taş gibi yumrular oluştu. Önceki transferde kalçadan olmuştum. Kalçada da ağrılı yumrular oluşturdu. Oturup kalkmakta zorlanıyordum

Kızla bugun bnm 14 günüm gebelik olmasina ragmen hic bir belirti yok ama hala açık kahverdngi lekelerim var
Crinone jel kullanıyorsanız o leke yapar. Benim de hiçbir belirtim olmadı. Midem bile bulanmadan bitirdim dokuz ayı :) Bulantı üç kadından birinde oluyormuş. Yani şanslı çoğunluktayız :)

Anladım canım . Bizim hareketli yüzde 8 den 42 ye yükselmiş ama sayı düşmüş. Bizde aşılama şansımız var mı diye araştırıyoruz işte
Canim yine de arastir ama bizim gibi sorun erkekten kaynaklaninca asilama ile biraz zor oluyor ben cok arastirdim doktorumda ilk asilama deneyelim dedi ben istemedim kendimi tup bebege hazirlamistim bide kaliteli ve yumurtayi dolleyecek hizi olacak ki gebelik elde edecegiz bizde de o yok cevremde bi kac kiside asilama yaptirip tutmadi ama takdir ilahidir rabbim verir ona hicbir sozum yok bi tedavi surecine gireceksin cok iyi dusun ve ona gore karar ver

İlk defa benim tarihime yakin biri cikti sonunda benimde 27 ocakta insallah hepimizin hakkinda ne hayirlisi ise o olsun

Ben en basindan beri oyle kullaniyorum sabah 2 oglen 2 aksam 2 estrofemi kullandiktan 1 hafta sonra bende kontrole gittim 10mm olmustu rahim kalinligi doktorum yine ayni sayida devam dedi ben hala o sekilde kullaniyorum icini ferah tut bence dahada kalinlasmaz o degeri elde tutmak icindir transfere kadar

Merhaba, ali Ömer Erdoğdudan memnun kalmadınız mı?
Hic bir doktor icin kotu diyemem, hepsi bizler icin en iyisini istiyor biliyorum.. Ali bey ile tedavimiz cok hizli basladi,bence vucudum da hazir degildi.. olumlu sonuc almayinca da bir daha denemedik.. yaklasik bir bucuk sene sonra Erdal Bey ile tekrar basladik.. bir kez daha deneyelim sonra da bu macerayi bititelim diye..

Canim konus sahibi benim ama nasil sabitleniyor bilmiyorum bende ilk baslarda liste yaptim ama sabitleyemedigim icin arkalarda kaldi
Merhaba canim ilk mesajinda duzenleye tiklayip bu listeyi oraya yapistirabilirsin..kendi mesajinin sol alt tarafinda “sikayet et” in yan tatafinda uc nokta ve bir ok isareti var oka basip mesajini duzenleyebilir ve tekrar kaydedebilirsin..Sanirim boyle oluyor.. ugurlu gelir liste hepimize insallah

Tamam canim simdi gordum bilmiyordum tesekkur ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…