2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar benim bebeğim 26 günlüktü küveze konulduğunda. 3 gecedir orda. Artık benim sesimi kokumu tanıyordu ama küvezde unutur mu acaba? Düşünüp düşünüp üzülüyorum, zaten yeni yeni ayırt etmeye başlamıştı..

Canım unutmaz tabiki sen böyle şeyleri düşünüp kendini üzme sakın onun sana sütüne ihtiyacı var annesi az kaldı 3 gün sonra tekrar kucağında olucak hayırlısınla bebeğinle yapıcağın güzel şeyleri düşün

Unutur mu cnm hiç kucağına alınca alır kokunu hemen. Üzme kendini bak az kaldı

Unutur mu cnm hiç kucağına alınca alır kokunu hemen. Üzme kendini bak az kaldı

İnşallah dediğiniz gibi az kalmıştır kızlar. Bugün tekrar gidip deniycem odaya çıkarabilirmiyiz diye..

canım bence unutmaz.çünkü hala sütünü veriyorsun bebeğine.ve sütün annesi kokuyor kucağına aldığında ne kadar emmesede o süt kokusunu gene sende alacak.o yüzden hiç bunları düşünüp üzme kendini.

Canım olur mu öyle şey hiç sen annesisin onun Unutması mümkün mü gördüğü anda kokundan bilecek o seni üzülme böyle düşünüp lütfen gittin mi hastaneye görüştün mü durumu hakkında

Ay bugün kayınvalidem mastit olmamı sağım yapıyor olmama bağladı sağma o sağdığın sütleri de verme çöpe at diyor. Dedim olur mu öyle şey bir damlası altın gibi nasıl atılır. Ah bu eski kafalı insanlar

Sagdigin için mastit oldun ha demek sende deseydin asıl süt bosalmazsa mastit olurum diye güler misin ağlar mısın anne sütü hiç çöpe atılır mı ya

İnşallah canım, doktorda öyle söyledi. Annesinin kokusunu unutmaz merak etme dedi.

İnşallah canım. İçi parçalanıyor insanın. Süt götürdüm ama görmedim tabi görüş yasak. Yarın o apseyi boşaltacaklarmış, pazara kadar çıkmaz dedi doktor en iyi ihtimalle.

Benimkide bu kadar süt ne olacak böyle diyordu hepsini kullandık. Eski kafalılık cidden sağımla mastit ne alaka..

Şurda pazara ne kaldı ki yarın perşembe zaten sabret annesi bebeğin en iyi şekilde sana geri gelecek olsun sütün ona gidiyor şimdi şifa oluyor ya ona em güzel şey bence üzülme ki sütüne geçmesin bebeğin hissetmesin bunu ona faydalı olmalısın canım bende ilk verdiğimizde o akşam ağlamaktan gözlerim şişmişti sonra bebeklerim hisseder şyi olmaz diye sildim göz yaşımı aldım duşumu en iyi halimle gittim hastaneye sende öyle yap görmesende hisseder

Kızlar ben pek yoruluyorum ya geceleri özellikle nasıl ayakta kalabiliyorsunuz formül var mı demirim de düşük sanırım dudaklarım bembeyaz bi de ayakta sallamıyorum hiç alıştırmadım ama sanırım artık başlayacağım tek basıma hakedemeyeceğimm gibi görümcem yarın gidiyor evi de b.k götürüyor 2 çocuk da onda vardı

Sagdigin için mastit oldun ha demek sende deseydin asıl süt bosalmazsa mastit olurum diye güler misin ağlar mısın anne sütü hiç çöpe atılır mı ya
Bide diyor ki o sağdığın süt bebeğe yaramaz poşete koyuyorsun sanki dedim market poşetine koyuyorum özel olarak anne sütü için üretilen bir poşet ama yok asla anlamıyor
Az kaldı cnm az daha sabret. Apse niçin olmuş peki bi bilgilendirme yapıldı mı

Ah canım allah yardımcın olsun valla. Yani ne desem nasıl akıl versek olmaz çoğumuzun tek olmasına rağmen zor idare ediyoruz valla yani en azından ben öyleyim. Tek bebekle bile yalnız başına zor idare edilirken iki taneyle tek başına idare etmek çok çok zordur. Bende yine iki günlüğüne anneme geldim enerji depolamak için ateşim düşmüyor iki gündür

Az kaldı diye avutuyorum bende kendimi. Dediğin gibi iyi olmam lazım ki sütüm olsun, doktor üzülürsen kalitesi düşer sütün dedi. Bende iyi olucam Allahın izniyle oğlum gelecek evine.

Ay çok biliyorlar herşeyi onlar. Benimkide bu sütleri bu kadar napcan demişti lazım olur çöpe mi dökeyim demiştim. Dondurup çözünce zararı olur vitamini kalmaz ki diyordu. Bugün diyor ki ben onları zamanı geçecek çöpe dökcen diye düşünmüştüm. O kadar iş gördü ki, oğlana süt yetiştiremezdim onlar olmasa günde 5 6 kez gidip gelmek gerekirdi.

Erkek bebeklerde daha sık görülen sebebi bilinmeyen bi rahatsızlıkmış canım.

Canım beşikte sallasan daha iyi olmaz mı ? Valla inan ki tek bakmak çok zor ben de annem olmada rezilim valla . Ama ona rağmen valla bir şey yapamıyoruz inan ki durmuyorlar zaten sen de biliyorsun.

Allahım başka dert ayrılık vermesin canım inşallah.

Bebeklerinde gaz sorunu olan arkadaşlar nasıl devammı bizim çok fazla oluyor sanki damlalarda fayda etmiyor bakalım 2. Ay kontrolünde ne söylicek doktorumuz

Bebeklerinde gaz sorunu olan arkadaşlar nasıl devammı bizim çok fazla oluyor sanki damlalarda fayda etmiyor bakalım 2. Ay kontrolünde ne söylicek doktorumuz
Gün için de değil de gece biraz biraz oluyor damla veriyorum kendim bi rezene içiyorum rahatlatıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…