2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba kızlar ocak ayı icin burda toplanalım bilgi alışverişi için var mı ocakta transfer olmayi bekleyen ya da transfer olup sonuc bekleyen neler yemeliyiz nelere dikkat etmeliyiz konuşalım hep beraber
Pazartesi transferim var hayirlisiyla Rabbim herkese yardim etsin.5. Olucak ve son olucak insaallah

Hayirlisiyla canim bu gaz olayindan dolayi cok umutlu degilim ama insallah bakalim seninde hayirlisiyla seninde pozitif olur insallah
Amin hepimiz gorelim o pozitifleri bekledigindenmi gazin olustu senin. Sen ikinmamaya calis, kendini de sicak tut oda gider insallah. Bisi olmaz Allahin izniyle gazdan

Son düzenleme:
Ocak adetim le bende tüp bebeğe başlıyorum kızlar. Hayırlı ve güzel sonuçlar alırız inşallah, Allah emeklerimizin sabrımızın karşılığını boş bırakmasın
Sanırım vücudu hazırladıkları için dondurulmuş embriyo olcak sizinki. Histeroskopiyi ne icin oldunuz
Evet canim yumurta cok toplaninca ohss ye yakalanmamak icin 1 ay sonra transfer dedi doktor rahim filminde biraz basıklik cikti onun icin ciZik atilip genisletildi bide ameliyat sirasinda polip gorundu onu aldi doktor bi tasla iki kus anlayacagin zaten polip olup olmadigini bilmiyordum ameliyatta ogrenildi kamerayla girildigi icin

Insaallah canim.insaallah evet dondurulmus.gecen temmuz beklenmedik bi sekilde dogal gebelik yasadim benimle kalmadi bebegim ama insaalah busefer benimle olcak
Yaaa cok uzuldum rabbimin bir bildigi vardir ya hayirli olan degilmis demek ki uzulme insallah saglikla kucagina alacaksin

Cok iyi olmus, gercekten bi tasla iki kus. Bu cizik atmanin cok faydasi oldugunu duymustum. Ben gecen sene butun tahlillerimi yaptirmistim ofis histeroskopiye kadar, resim cekildik raporlari hazirladik adet olup gitmeyi bekliodum nasip olmadi. Bi seneyi gecti. Hormon testleri haric tekrar istemezler insallah direk hazir dosyamla gidicem bakalm

Valla herkes oyle diyor canim guzel sonuc alanlarda var cizik atilinca ama bakalim ilk denemem ne olacak benimde

Zaten herkes oyle dedo bari hastayi hazirlayin demeselerdi diyorlar yaptigi iste odasinda telefonla konusmak
Canım benim de dün transfer günüm dü hatırlıyorsan umarım bebişlerimiz bizimledir birşey sorucam transfer bittikten sonra sıvı geldimi senden ya ben den neden geldiki idrara çok sıkışıktım acava hafif onu mu kaçırdım yoksa rahimi yıkıyorlar ya acaba o mu geri geldi ki diyorum çok kafamı kurcalıyor

canim bende cok gaz oldu dolayisiyla ikiniyorsun. Birde bende idrar yaparken canim cok yaniyor diger turlu islaklik hic hissetmedim ama bize alt bezi takiyorlardi

Kizlar daha once bu sitede embriyonun gun gun gelisimi kacinci gun kanda salinimi gozuken bir resim oluyordu. Elinde olan varsa atabilirmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…