2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amin canım amin Rabbim sana da sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. Dualarında bizi de unutma bugün cuma çok dua et bize bu arada ikiz mı acaba
Tek yumurta transfer edildi canım 35 yaşından küçük oldugum için ama inşallah dua saatine gecerde ikiz olur

benim altıma bişi koydular şimdi ona yaptım biraz ama tam olarak değil 40 dakka yattım sonra kalktım giyindim tuvalete gittim şimdi de eve gidiyorum bir saat falan yattım hemen hemen

Eve gidince de dinlen canım kabız olmamaya dikkate et. Ben 3 gündür kabızlık çektim bugün biraz daha iyiyim

Canım hiç belirti arayıp ta kendini strese sokma bence .

benim 10 gun gecikmisti. sonra normal duzenine girmisti

Daha çok erken çoğu gitmiş azı gitmiş biraz daha bekleyip test yapman daha iyi olur.. iğne vs yaptırıyor musun neler kullanıyorsun

Eve gidince de dinlen canım kabız olmamaya dikkate et. Ben 3 gündür kabızlık çektim bugün biraz daha iyiyim
Bakalım inşallah olmam olursam da şurup yazmış onu kullanırım artık sende bol bol su iç su çok önemli günde en az iki litre içmeye çalış ben ilk transferim de çok içmiştim hiç kabızlık yaşamamıştım şimdi yine şişe aldım kendime bol bol su içicem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…