2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar Merhaba;
Ben aralık ayında opu oldum ve rahım dinlendirme dönemindeyim.. Normalde bugun 2. adetimi olmam gerekiyor ama adet olmanın hiç bir belirtisini yaşamıyorum... Normalde adetim hiç gecikmez.. Acaba opudan dolayı regl düzenim bozulmuş olabilir mi? Aranızda gecikme yaşayan oldu mu? Biran önce regl olup transfer için tekrar tedaviye başlamak istiyorum.

kizlar yanlis anlamayin ama bu isareti yapmayin
Hristiyanlarin dua amacli yaptiklari hareket bu
biz ellerimizi acalim. Rabbim cuma hurmetine duamizi kabul etsin

Amin canım amin Rabbim sana da sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. Dualarında bizi de unutma bugün cuma çok dua et bize bu arada ikiz mı acaba

Canım benim de gecikmişti ama sonra oldum . Merak etme

Ay şu an acayip sıkıştım ve daha yarım saat var bekliyorum

Canım bende çok sıkışık gittim ama ayıptır söylemesi birazını yaptım bence sen de birazını yap yoksa transferden sonra direk lavaboya gidersin . Tutabildigin kadar da tut . Ben 2 saat 10 dk dayanabildim

Benim ilk transferim de kahve rengi leke çok olmuştu hatta ilk gördüm adet oluyorum çok korkmuştum ama yerleşme kanamasıymış pıhtılı şekilde olmadığı sürece bi sorun yok

Yok canım benim öyle lekem yok . Tırnak ucu kadardı. Merkezi aradım sordum alttan işlem yapıldığı için olmuş olabilir dedi

Canım bende çok sıkışık gittim ama ayıptır söylemesi birazını yaptım bence sen de birazını yap yoksa transferden sonra direk lavaboya gidersin . Tutabildigin kadar da tut . Ben 2 saat 10 dk dayanabildim
Ben ilk transferim de 10 dakka sonra gitmiştim işin en kötü yanı bu sanırım

hayırlı ugurlu olsun canım.. Rabbim kalp atışını da duymayı sonrasında kucağına almayı nasip etsin inşallah Darısı başımıza:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…