2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
inşallah bizde pozitifi görenlerden oluruz
Gribi hiç kafana takma tatlım arkadaşın bahsettiği transfer günü öksüren hapsuran benim ama rabbim vercek olduktan sonra grip felan engel değil içini ferah tut en tutmucak olsa benim tutmaz transfer oldum yatağa yattım kendimi tutmama rağmen transferden 10 dk sonra başladım hapsurmalara 10 dk zorla tutabildim kendimi sonrasında 5 gün hep oksurdum hapsurdum

merhabalar arkadaşlar benim de erken menopozdan dolayı raporlu olarak zeynep kamil hastanesinde yaptırıcam bana ocak ayın da adetliyken gel dediler sadece ilaç olarak dostinex kullanıyorum bu normal mi sizce ?
Bende yumurta toplamadan sonra kullandim canim dostinex

Merhabalar bende 8ocakta dondurulmuş embriyo transferi oldum dün ewde test yaptım ve çift çizgiyi gördüm kan testi yaptırmadım henüz 8.gunum çok erken değil mi sizce cikmasi
Ayy hayırlı canım inşallah sağlıkla ilerler.Ben de 8 ocakta yaptırdım transferimi.Yok canım erken değil 5.gün embriyosu olunca çıkabiliyor.Benim hemşirem de test verdi 1 hafta sonra yap istersen dedi ama ben daha cesaret edemedim

hayirlisi olur insallah sorunsuz atlatirsin umarim. bir yildan fazladir saglikliyi bulmak icin ugrastim. transferden hemen sonrada grip oldum. 4. gunum bekliyorum daha.
Insaallah pozitif olur canim. Kacinci gunun embiriyosu. Ve saglikliyi nasil buldun. Ben saglikliyi anca uzun protokol yapinca elde ettim. Dogal siklus mu ilacli siklus mu

Merhabalar bende 8ocakta dondurulmuş embriyo transferi oldum dün ewde test yaptım ve çift çizgiyi gördüm kan testi yaptırmadım henüz 8.gunum çok erken değil mi sizce cikmasi
Bence yaptir canim bende 9.gun ewde cift cizgiyi gördum dayanamayip gittim kandada pozitifi gördum ama yine d 12. Gune kadar katlamasini beklicez cuma tekrar test yaptircm

Umut oldun sagolasin. Rabbim kucaginda gostersin

Arkadaşlar benim de ilk tüp bebek tedavimin 7.günü bugün. Bir kaç güne yumurta toplama yapılacak. Transfer sonraki aya mı kalıyor. Bilgi vermediler pek. Biliyorum embriyoların döllenmesi ve kalitesi önemli. Bir de yumurta toplamadan ve transferden sonra da iğne ve farklı ilaçlara devam ediliyor mu? Benim bugün 7 yumurtam vardı. Sanırım artık oluşmaz değil mi?

Transfer herkese göre degisiyor ama genelde cogu yer dondurup bir sonraki ay transfer yapıyo transferden sonra ilaclar degisiyor igne birkaç tane sadece

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…