2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dondurulmuş embriyo transfer ettirecekler ümidinizi sakın kaybetmeyin taze yada dondurulmuş hiç fark etmez Allah istedikten sonra herşey olur ben hiç ümitli değildim dondurulmusta ama tuttu cokkk şükür bu arada bu benim ikinci tedavim ilkinden birtane oğlum var o taze transferle olmuştu 2016 da

Bende gecen transferden 6nci gun embiriyon vardi progynova yutuyordum ilac olarak tutmadi maalesef.. ilac hatta yan etki yapti. Varis cikti. Artik onla bi ilgisi varmi bilmiyorum. Bu 2nci transferim olacak dogal siklusle.

Bende gecen transferden 6nci gun embiriyon vardi progynova yutuyordum ilac olarak tutmadi maalesef.. ilac hatta yan etki yapti. Varis cikti. Artik onla bi ilgisi varmi bilmiyorum. Bu 2nci transferim olacak dogal siklusle.
Tedavi gördüğünüz yerde çok önemli tabi doktorlarınız ebriyologlar bunların hepsi bir bütün birinin aksaması herşeyi değiştirebilir

Tedavin hayirli olsun canim transfer kisiden kisiye degisiyor bazen taze bazen de dondurulmus oluyor bende yumurta toplama gunune kadar taze transfer bekliyordum ama 32 tane yumurta toplayinca doktorum donduracagiz diger ay transfer dedi bende simdi transfer surecindeyim bekliyorum ben yumurta toplamadan sonra oksapar kullandim hala da kullaniyorum bide cetrotide diye bir ignem vardi yumurta toplamadan once baskılayici bir igne(yumurtalarin catlamamasi icin)yumurta toplamaya yakin kullanmistim onu sonrada vurdum sanirim 2 3 daha yumurtalar asiri uyarildigi icin su toplayip karin bosluguna gelmemesi icin kisiden kisiye igneler transfer degisiyor tabikide

Hadi hayırlısı inşallah. Benim 7 yumurtam vardı artmaz mı acaba

Negatif olan arkadaslar hepinize gecmis olsun umudunuzu hiç kaybetmeyin benimde ilk denemem negatif olmuştu gecen sene mart ayında çok uzulmustm ama merak etmeyin hepsi gecer ben ikinci denememde rabbim nasip etti su an pozitif kalp atisinı bekliyorum yani zamanı gelince hersey o yuzdn uzulmeyin bu arada negatifi olan arkadaslar kilonuz warsa mutlaka kilo werin

Negatif olan arkadaslarim gercekten cok uzuldum ama vakti saati degilmis uzulmeyin diyemem evet cunku benimde ne olacagim belli degil hakkimizda hayirlisi insalalh
Canım elde değil ilk denememdi ve o kadar inanmıştım ki..Negatifi görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşadım..Sanki garantiymiş gibi... Hâlbuki doktorum %40-60 demişti..Nasip ,benim oğlum kendiliğinden olduğu için sanki bu da hemen olur gibi geliyordu ama Rabbim bilir her şey de bir hayır vardır zaten hayırlısını istemiştim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…