2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayirli olsun canim dondurulmus embriyo muydu

Evet canım dondurulmuş embriyoydu. Ilk tüp bebek denememi 2017 de yatırmıştım . 2018 de histereskopi ve laparoskopi ameliyatı oldum. Sonra kendiliğinden olmasını bekledik ama olmadı sonra tekrar tüp bebeğe başladık canim

Seni o kadar iyi anlıyorum ki ilk denememde dr bana yüzde 80 tutar dedi tabi ben cok unutlandim olacak diye ama o test gunu cok.kotu oldum ama malesef elimizden gelen.hicbir şey yok canım benim...

Kızlar bugün progestan iğnelere başladım. Hİç korkmayın vurulan var mı içinizde bunlardan? Bugün sağlık ocağına gittim ama hafta sonu hastane acile gideceğim mecburen... Biraz uzak ama yapacak bir şey yok... Önemli olan bir yan etkisi yok çok hafif ağrı kim ağrıdan ölüyorum demişti ben de çok korkmuştum yoksa sonradan mı çıkıyor acı?? Bilemiyorum... neyse herkese bol şans hepimiz birbirimize umut olalım. Transfer günlerini liste halinde yapmak istiyorum.

Pelosh01 14 Ocak
CeReN_with E 21 Ocak

aynen bende oyle diyorum hep hayirlisi ise olsun diye ogluna sıkı sıkı sarıl

Bende histereskopi oldum bakalim benim sonucum ne olacak

Ne negatifler gördük... Bunlar doğanın kanunu, Allah'ın da takdiri ne yapalım bazen elden bir şey gelmiyor... Doktorlarınız kimdi?? Hiç bir şeyin garantisi yok her şey nasip kısmet, bilim her şeyi açıklayamıyor. İlk denemede pes eden hiç yok bu yola girdiyseniz tekrar deneyeceksinizdir. Şükür ki bir oğlunuz var ve evlat nedir biliyorsunuz.

Canım ben prolutex vuruluyorum

Seni o kadar iyi anlıyorum ki ilk denememde dr bana yüzde 80 tutar dedi tabi ben cok unutlandim olacak diye ama o test gunu cok.kotu oldum ama malesef elimizden gelen.hicbir şey yok canım benim...
Ya bir de duygusallık sardı beni kim sorsa ağladım bütün gün..İsyan sorgulama haşa haddime mi hani kalp hüzünlenince göz yasarirmis ya öyle bir şeydi..

Samsun Medical Park ta Tayfun Bey..Canım üç tane dondurulmuşum var birkaç ay ara vereceğim sonra bakalım.. Çok şükür ben zaten anneliği tattım Rabbim herkese nasip etsin ama ne oluyor biliyor musun bir tane olunca sonra bir de kardeşi olsun diyorsun yani insanın istekleri hiç bitmiyor.Her şey Allah tan...

Allahu alem canım Rabbim herkse yaşatsın anneliği..Ben inanıyorum senin de olacak..
Ahh canim benim insallah ben hic hamile kalamadim o duyguyu bile bilmiyorum ama isyanda etmedim hic insallah oglun gibi dogal yolla bi supriz yasarsin tek gonlumden gecen bu senin icin

Merhaba kizlar bende bugün kan testi yaptım dondurulmuş embriyo 6.gun bugün transfer olalı 9.gunum bhcg 148 çıktı sizce normal mi tüp bebek merkezini arayıp söyledim durumu ama bana kizdilar niye erkenden yaptın diyesevinemedim bile kursağımda bıraktılar gebelik görünüyor dedi kesin bişey yok ortada dediler

Nasıl bir şey yok ya gözün aydın meleğin seninle Rabbim tamamına erdirsin

Kizlar kabiz olmamak icin ne yapıyorsunuz ? Ayıptır söylemesi ben hâlâ çıkamadım lavaboya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…