2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayitlrlisi...yorucu bir süreç ama demek ki böylesi daha hatırlatmış umudunuzu kaybetmeyin...

Benimki de 5. gün embriyosu cnm ben bekleyemedim eşime yaptıralım dedim çıktı şükür yarın tekrar yaptiracaz zaten 5. gün embriyosu yerleşmeyi 48 saatte tamamliyormuş
Evet belli olmuştur canım ama ilki negatifti bu ikinci denemem yaptircak cesareti bulamadım kendimde cuma günü mecbur yaptircam bakalım hayırlısı hakkimizda inşallah

Ay canim cok saol insallah isteyen herkesin icindede senin benim ve diger arkadaslarinda tutunmustur canim sende kan verebilirsin tabi beklemek istiyorsan o ayri ama idrarda belli olmayabilir fakat kanda belli olmustur
Amin canım inşallah evet kanda belli olmuştur ama beklicem ben galiba yapcak cesaretim yok şuan cuma yaptircam

Kizlar degerim 74 den 126 ya cikmis uzuldum baya idrar testide koyulasmamisti nettende okudum ya doktorlari dis gebelik olabilir yada sagliksiz olabilir yazmislar cok uzgunum

Evet belli olmuştur canım ama ilki negatifti bu ikinci denemem yaptircak cesareti bulamadım kendimde cuma günü mecbur yaptircam bakalım hayırlısı hakkimizda inşallah
Evet canım hayırlısı olsun ben 3. gün bıraktım olursa olur zaten düşünmicem dedim ama lekelenme olunca beklemek istemedim sende düşünme çok kendine başka uğraş bul

Meraba kizlar sıla bende ben tüp bebek için başladım adet günü bekliyorum matofin ve diofol kullanıyorum suanlik inşallah hepimize nasip olur zor süreç ama değer hepsine :)
Hayirli olsun canim tedavin bende matofin kullandim tup bebege baslamamistim daha o zaman

Kizlar degerim 74 den 126 ya cikmis uzuldum baya idrar testide koyulasmamisti nettende okudum ya doktorlari dis gebelik olabilir yada sagliksiz olabilir yazmislar cok uzgunum
Canım benim kuzenim de tüp bebek yaptırdı 14. gün değeri 169 çıktı ve ikiz tutmuştu neden kendine sıkıntı veriyorsun Allah bilir orasını sen dua et içini ferah tut

Canım sabah ilK tuvaletinden sonra sık ve ondan sonra hazırlanmaya başla, veya duş alıyorsan duştan sonra..
giyiniyorsun mutfaktan bişeyler atıştırıyorsun otoparka gidiyorsun arabadan sonra da işte ilk yürümeli işlerini yap.
bana hemşire hareketli olun demişti.. ilk tuvaletten hemen sonra sık hazırlanırken de hareketlisin demişti.. 10 dk erken uyansan biraz ekstra yürüyüş bile olur evin içinde..

Çok güzel artmış canım,, hiçbir şey olmaz içini ferah tut ...hayırlısıyla evini sağlıkla götürürsün inşallah bebeğini

Canım tam iki katı olması beklenmiyor ki yüzde altmış yetmiş artsın diyorlar seninki yüzde yetmiş artmış bence hemen üzülme.. şu an benim doktorlarıma göre normal gebesin.
iki gün sonra tekrar vermeni istediler mi

Canım artmış işte herkesin farklı farklı oluyor.İnternette zaten hep iç karartıcı şeyler yazar önemli olan doktorun ne diyeceği.Allah korusun 74 den sonra azalma olsaydı belki ama senin nerdeyse 2 katına çıkmış.İçin rahat olsun.Sen güçlü ol ki meleğin de güçlü olsun.2 gün sonra yine dene istersen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…