2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gençler ve genç kalmayı sevenler, şu sabırsızlıkla ne yapacağız. görüyorum ki hepimiz ilk testi beklerken maffoluyoruz acabalardan sonrasında da belki benim gibi sonunda olumlu bir cevap alıyorsunuz. allah devamını nasip etsin inşallah, 2. gün tekrar gebelik testi yapacağız ya hani toplamda baksan ortalama 30 saat falan ya hani; geçmiyor. testi hadi kan gördüm diye 1 gün öne çektim normalde bekliyorum tüm süreci ama yani beklemek bile bir sabır içinde sabırsızlık. kafayı bi rahatlatamadık kızlar, kendimizi başka bişeye verelim limit koyalım günde 3 defa psikopatca düşünmeye izin verelim :skandal::KK53:

Benim transferim 20 Ocak pazartesi insallah. Yani 6 gun var. Üstelik grip oldum. Insallah transfere kadar iyilesirim. Yarin igne ve yanisira farkli ilaclara baslayacagim ama birisi kafami cok kurcaliyor. Crinone jel. Uyguladiktan sonra muhakkak.15 dk yurumek gerekiyormus. Sabah nasil olacak o.is bilmiyorum.ise yuruyerek gidin diyor. Isim yurume mesafesinde degil ki mecbur arabayla gidiyorum. Bu durumda olanlar neler yaptiniz

Benim transferim 20 Ocak pazartesi insallah. Yani 6 gun var. Üstelik grip oldum. Insallah transfere kadar iyilesirim. Yarin igne ve yanisira farkli ilaclara baslayacagim ama birisi kafami cok kurcaliyor. Crinone jel. Uyguladiktan sonra muhakkak.15 dk yurumek gerekiyormus. Sabah nasil olacak o.is bilmiyorum.ise yuruyerek gidin diyor. Isim yurume mesafesinde degil ki mecbur arabayla gidiyorum. Bu durumda olanlar neler yaptiniz
Canim bende sabah evin icinde yine dolasiyorum mecbur ama gece yatarken fitili yapip yatiyorum ilk bastan beri yani oyle kalkip gezmedim hic 17 araliktan beri

Bana da o jelden verdiler. Sabah belli saatte uygulamak çok önemli. Ama benim değerimi yükseltmedi bu jel bu yüzden bir ay ertelendi transferim ve iğne kullanmam gerektiğini söylediler. Jeli uyguladıktan sonra yatakta bisiklet çevirin bir kaç dakika dediler işe yürüyerek gitmek gibi bir zorunluluk olacağını hiç sanmam.

Merhaba kızlar ocak ayı icin burda toplanalım bilgi alışverişi için var mı ocakta transfer olmayi bekleyen ya da transfer olup sonuc bekleyen neler yemeliyiz nelere dikkat etmeliyiz konuşalım hep beraber 👶🏻🤰🏻
Mwrhaba yeninkatildim aeaniza transferimin 5.gunu
Gayet normal. 1- katater sen farketmesende orda bi baskı yaratıyor, 2- içeride vücudun tanımlayamadığı bir cisim var, 3, aldığın hormonlar var. bunların hepsinde ağrı olması normal. ama işin garip yanı olumlu da da olumsuzda da çok farklı bir ağrı yok. sabır edip dua edelim.
Amin insallah elimiz bos kalmaz

Bugun transferin 6.gunu calistivim icin 5.gun ise basladim ara ara agrim. Oluyor sanki adet olacakmisim gibi umutsuzluga kapiliyorum sanki kasiklarim bazen patlicakmis gibi bir agri giriyor anlik sizinde bu durum oluyormu

Kizlar 7. Gün değerim 66 di Dr cumayı bekleyelim demişti ben bekleyemedim bugün yaptırdım sağlık ocaginda 10. Gün değerim 261 sizce iyimi arkadaşlar artık sevineyimmi bekleyeyim mi cumaya kadar bida değerde düşme olmaz demi

Baya yakınmış tarihlerimiz :KK200: Ben yarından itibaren prgynex iğne kullanmaya başlayacağım baya ürküyorum.
Ben bugün başladım iğneye bide göbekten yapılanı varmış bu progestanın baya da pahalı ama iki kutu aldım evde kendim yaparım diye

Benim de transfer cuma günü ve grip oldum iyileşemiyorum da ne yapsam geçmiyor 🙄 öksürük olayı canımı çok sıkıyor

Canim cok saol ogleden sonra 2 gibi vercem pazar 3 de vermistim saat farkedermi bilmem ama dedim ikiside benzer saatlerde olsun duana talibim cnm
Farketmez heralde canım o zaman sonuç yarın çıkar demi.O zaman duacınım🥰İnşallah hayırlısıyla yüksek bir değer çıkar.Ben perşembe hamilelik testi mi yapsam.Bide bacaklarım çok ağrıyor gripten mi yoksa belirti mi bilmiyorum.Sen kaçıncı gün test yapmıştın

Sizin sonuç belli oldu mu söylediniz de ben kaçırdım mi ya da
Maalesef benim bugün negatif çıktı.Daha zamanı gelmemiş demekki ..Çok üzüldük ilk denememizdi.. Bir sürü belirti de yaşadım ama hepsi adet belirtisiymis..Dondurulmuş üç tane var artık nasip belki onlaradadır..Rabbim herkese nasip etsin inşallah

Kizlar 7. Gün değerim 66 di Dr cumayı bekleyelim demişti ben bekleyemedim bugün yaptırdım sağlık ocaginda 10. Gün değerim 261 sizce iyimi arkadaşlar artık sevineyimmi bekleyeyim mi cumaya kadar bida değerde düşme olmaz demi
Hayirli olsun canim bebisin Allah saglikla kucagina almayida nasip etsinn

Hanımlar merhaba, umarım hepimiz güzel sonuç alırız, transfer günlerinizi buraya yazar mısınız bu ay olacak olanlar varsa? benimki 21 ocak.
Canim benimde bu ay olacak transfer su an estrofem kullaniyorum cuma kontrolum var sanirim diger haftaya olur diye dusunuyorum

Canim bak bende oyleydim hazir alma esim nar suyu yapti bana saolsun bir bardakta portakal suyu hem hastalik gecti hemde tekrar hasta olmadim
Hemen yapıyım bari cnm saolasın nane limon portakal mandalina haşır neşir oldum ama yok banamısın demiyor valla

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X