2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım artmış işte herkesin farklı farklı oluyor.İnternette zaten hep iç karartıcı şeyler yazar önemli olan doktorun ne diyeceği.Allah korusun 74 den sonra azalma olsaydı belki ama senin nerdeyse 2 katına çıkmış.İçin rahat olsun.Sen güçlü ol ki meleğin de güçlü olsun.2 gün sonra yine dene istersen
Canim millet degilde hemsire dedi tup bebek merkezindeki degerin sinirda dedi hayirlisi ne diyeyim

Mrb kızlar ben ayın 7. sinde transfer oldum ve bugün dayanamayıp test yaptırdım sonucum 50.3 çıktı inş hepiniz tez zamanda güzel haberler alırsınız dualarımdasiniz
Kaçıncı gün embriyosuydu? Bu arada hayırlı olsun Rabbim sağ salım kucağına almayı nasip etsin inşallah 😇

arkadaslar transferden sonra grip olan var mi aranizda. cumartesi transfer oldum. transferden sonra grip oldum. olumsuz sonuclanacak diye cok korkuyorum.

arkadaslar transferden sonra grip olan var mi aranizda. cumartesi transfer oldum. transferden sonra grip oldum. olumsuz sonuclanacak diye cok korkuyorum.
Canim kasik agrin varmi bende cmartesi transfer oldum kasiklarimda agri var ve basim cok agriyo...transferinde hayirli olsun insallah 😊

Canım transferimin yapıldığı gün okadar griptim ki hapsurmaktan kendimden geciyodum bende olmucak die okadar korkmuştum ki emin ol rabbim izin verdiği sürece hiç birşey engel değil benim 7. Gün değerim 66 10. Gün 261 gönlünü ferah tut ben hiç umitli değildim öksürük hapsurukla geçti 3 günüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X