2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
8.gun mu başladın yapmaya?Bı topikte birinin kan vereceği gün idrar testi siliklesmisti şimdi bebeğini bekliyor..Bence hemen panik yapma hayırlısı,senin kaçıncı denemendi ?
Canim 3 gundur yaptik baksana ilk ve ikincisinde koyulasti ama bugun siliklesti ama sadece su var digerlerinde sabah 6 gibi falan yapmistim 12 de uyuyup bunda sabah 4 de yaptim etki edermi bilmem

Canim 3 gundur yaptik baksana ilk ve ikincisinde koyulasti ama bugun siliklesti ama sadece su var digerlerinde sabah 6 gibi falan yapmistim 12 de uyuyup bunda sabah 4 de yaptim etki edermi bilmem
En iyi sonucu yine de kan testinde alırsın içini ferah tut bak ikinci çizgiyi görmüşsün ne güzel bol bol dua et edelim Rabbim sevindirsin inşallah

Canim hep ayni cevabi verdim tekrarliyim😊😊kan versem belli bir deger cikar sorun orda degilki sorun artmamasinda degerin neyse benim beklemekten baska carem yok ilk testi yaptim cok uzuldum bu arada bizim burda acilde yapilmiyor yapsamda iki gun sonra tekrar ayni labaratuar olsin diye yine acilde kan vermeliyim

Canim hep ayni cevabi verdim tekrarliyim😊😊kan versem belli bir deger cikar sorun orda degilki sorun artmamasinda degerin neyse benim beklemekten baska carem yok ilk testi yaptim cok uzuldum bu arada bizim burda acilde yapilmiyor yapsamda iki gun sonra tekrar ayni labaratuar olsin diye yine acilde kan vermeliyim
Anladim canim o zaman bekle olumsuzda dusunme insallah guzel sonular alirsin ♥️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X