2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Darisi senin adet olmana insallah canim bende kist yoktu ama evim uzakta oldugu icin kullandim dogum kontrol zamanli adet olup baslamak icin

Kızlar ben de ayrilcam artık baksanıza bu basliktan. Yine kısmet değilmiş yine değilmiş. ..7.gün bu sabah idrar yaptım yine yok yine yoookkk ...çok Üzgünüm. Uyuyup herşeyi unutmak istiyorum. ..

Amin canım bu surecde skıntılı bir sürec nasıl yaparım ne ederim beni neler beklıyor hıc bır fıkrım yok
Rabbim oyle yardim ediyor ki sen hic merak etme canim benim vurdugun igne acisini bile unutuyorsun ben her ignemde kendi kendime dedim bu igne bebegim icin diye

Kızlar ben de ayrilcam artık baksanıza bu basliktan. Yine kısmet değilmiş yine değilmiş. ..7.gün bu sabah idrar yaptım yine yok yine yoookkk ...çok Üzgünüm. Uyuyup herşeyi unutmak istiyorum. ..
Canimm umitsizlige kapilma ya 7inci gunde cok erken degil mi idrarda git kan ver bari

Canim benim fitilde kasik agrisi vardi bende cokta reflu o ilac yapmisti simdi jel kullaniyorum hangi ilac bilmiyorum ama bundada midem cok kotu kemiklerim cok agriyor
Evet ya mide bulantısı ayrı zaten midem rahatsız hep bulantı halinde jel kullanırken sıkıntı yok bende hem jel hem iğne ağır geliyor biraz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…