2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hadi gözün aydın canım birşey çıkmamış. Üşüttün mü acaba? Ya da biraz psikolojik mi? Bol suya devam
Yok canım ya üşütmedim ama bilemedim psikolojik değil canım ya ha bire wcdeyim ve o bölgede yanma var hayırlısı dün akşama göre daha iyiyim belki inşallah yarına geçer..Kendini hamile hissediyor musun canım?

Acaba fitilden dolayı mı oldu yanma? Sürekli wcye gitme bende de var ama çok çok çok su içiyorum ondan. İnşallah bugün daha iyisindir. Kan testi yapılmadığından daha kendimi tam hamile gibi hissetmiyordum. Nasıl bir duygu onu da bilmiyorum ki hissedilir mi hissedilmez mi? İnşallah bebişlerim benimledirler.

Canım sabahları hafifliyor geceleri artıyor ben de anlamadım ki..Fitilden kaynaklı olabileceğini söyledi doktorum.Bekliyorum bakalım inşallah güzel haberler alırız hepimiz..İdrar testi yapacak mısın?

Canım sabahları hafifliyor geceleri artıyor ben de anlamadım ki..Fitilden kaynaklı olabileceğini söyledi doktorum.Bekliyorum bakalım inşallah güzel haberler alırız hepimiz..İdrar testi yapacak mısın?
Yok ben direkt gününde kan testi yapmayı düşünüyorum. Sen yapacak mısın?

Ben bugün yaptım çok silik çıktı ama o test pek güvenilir değilmiş öyle yorum yazmışlar.Bu nedenle doğru sonuç değil.Hem çok erken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…