2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar ya galiba ben idrar yolları enfeksiyonu geçiriyorum pelvik ağrılarından sonra şimdi de idrarım sürekli geliyor.On dk bir wcye gidiyorum.Umarim tutunmaya bir zararı olmaz
Canım geçmiş olsun, fazla su tüketiminden de çok sık WC ye çıkıyor olabilirsin. Benim ağrılarım azaldı epey :KK43: iyi mi kötü mü bilemedim.

Canım geçmiş olsun, fazla su tüketiminden de çok sık WC ye çıkıyor olabilirsin. Benim ağrılarım azaldı epey :KK43: iyi mi kötü mü bilemedim.
Teşekkür ederim canım öyle de idrardan sonra aferdersin vajinada bir yanma oluyordu oradan şüphelendim zaten.Az önce randevu aldım hastaneye gideceğim enfeksiyonsa geçmez ilaç kullanmadan.Benim de ağrılarım azaldı hayırlısı ya kendimi dinlemek istemiyorum ama olmuyor🤷

Merhabalar benim de transferim bugün oldu.İki embriyo transfer edildi ..3 tane de donduruldu..Rabbim hayırlısını versin artık biz bize düşeni yaptık gerisi takdir..Rabbim isteyen herkese hayırlarla nasip etsin inşallah
2 tane olmasını siz mi ıstediniz doktorunuz mu sordu :)

Teşekkür ederim canım öyle de idrardan sonra aferdersin vajinada bir yanma oluyordu oradan şüphelendim zaten.Az önce randevu aldım hastaneye gideceğim enfeksiyonsa geçmez ilaç kullanmadan.Benim de ağrılarım azaldı hayırlısı ya kendimi dinlemek istemiyorum ama olmuyor🤷
İyi düşünmüşsün bi git bakalım doktora. İnşallah çok önemli bişey çıkmaz. Ben de kendimi dinlemek istemiyorum ama aklıma geliyor hep.. Hayırlısı bakalım.

Ben ilk defa oldum iğne ilk denemede vermediler bunda verdiler ama hiç güzel bir iğne değil ağrısı feci geliyor bana
Canim benim fitilde kasik agrisi vardi bende cokta reflu o ilac yapmisti simdi jel kullaniyorum hangi ilac bilmiyorum ama bundada midem cok kotu kemiklerim cok agriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X