2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kizlarr transfer icin gidiyoruz ya adetle onda da mi vajinal yoldan muayene olunuyor yoksa karindan ultrasyonla mi

Kızlar ben de ayrilcam artık baksanıza bu basliktan. Yine kısmet değilmiş yine değilmiş. ..7.gün bu sabah idrar yaptım yine yok yine yoookkk ...çok Üzgünüm. Uyuyup herşeyi unutmak istiyorum. ..
Canım hemen modunu düşürme herkeste idrarda çıkıyor diye bir şey yok ki

Ben de doktora gittim idrar kültürüne bakıldı çok şükür temiz ama neden hala idrar yaparken yanma oluyor?Bol bol su içeyim bari

Ben de doktora gittim idrar kültürüne bakıldı çok şükür temiz ama neden hala idrar yaparken yanma oluyor?Bol bol su içeyim bari
Canim bendede oldu o hemde cok ama bana sonta taktilar belki ondandir yada o aparatlar tahris etmistir transfer esnasinda taktiklari aynisini bende yasadim

Kızlar merhaba ben de beklemedeyim hala cumartesi kontrolüm var sonra da transfer 22 Ocakta.Dondurulmus embriyo tedavisi görenlere bir sorum var ben dünku estrofemi içmeyi unutmuşum ne yapsam bugün tekrar içsem olur mu günde 2 alıyorum normalde kafam karıştı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…