2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar dün gece ve bugün şiddetli pelvik ve kasık ağrım oldu .Çok korktum adet oluyorum diye hastaneyi aradım normal dediler ama var mı bunu yaşayan aranızda?

Bende şuanda devlete gidiyorum ama eğer tutmazsa özele gideceğim bende bütün bağışıklık testlerimi yaptırmak
istiyorum
Allah kolaylık versin herşeyin tamam olsun bir an önce bebiş sahibi ol inşallah :KK200: :nazar:
İnşallah bağışıklık sistemi için vermişlerdir ilaç
Amin canim Rabbim kimsenun kucagini bos birakmasin. Digal hamileligimde prograf 1mg kullandim organ nakli hastalari kullaniyomus ama gec kalmisiz kullanmakda. Ben hamile oldugumu ogrendigim gun keseyi gormustum gec kalinmis bi tedavi yani

Amin canim Rabbim kimsenun kucagini bos birakmasin. Digal hamileligimde prograf 1mg kullandim organ nakli hastalari kullaniyomus ama gec kalmisiz kullanmakda. Ben hamile oldugumu ogrendigim gun keseyi gormustum gec kalinmis bi tedavi yani
inşallah bir an önce olur da zaman senin için çok hızlı geçer alırsın kucağına evet tedavi bazen geç kalınabiliyor

inşallah bir an önce olur da zaman senin için çok hızlı geçer alırsın kucağına evet tedavi bazen geç kalınabiliyor
Allah bir degil bin kez razi olsun babam tedavinin tum masraflarini ben karsilicam ne gerekiyosa ben yapcam baslayin tedaviye dedi. Canim babam Rabbim onlari basimozdan eksik etmesin🤲

Dusuk mu yaptin anlamadın
Hayir canim bende sebebsiz infertilite var bende diyorum sebepsiz degildir sadece sebebini bilmiyorumdur doktorlarda sadece yumurtlayip yumurtlamadigima bakiyor ama 4 senedir olmuyor. Heray adete yakin kasiklarima ani sancilar giriyor test yapiyorum silik cikiyor ama sonrasinda koyulasmiyor

Kızlar bende dün transfer oldum 5 gün embriyosu dondurulmuş transfer oldu iki aşılamam 1 negatif tüpbebek var ilk tüpbebek taze transferdi 21 yumurta toplanmıştı 11 döllendi 3 tane en iyi kalite 5 gün embriyo elde edildi bir tanesi transfer edilmişti ekimde negatif sonuç aldim ikisi donduruldu şimdi bir tane daha transfer edildi dün 30 yasindayim 7yıllık evliyim hic gebelik yasamadim sebebsiz infertilite bakalım hakkımızda hayırlısı

Hayir canim bende sebebsiz infertilite var bende diyorum sebepsiz degildir sadece sebebini bilmiyorumdur doktorlarda sadece yumurtlayip yumurtlamadigima bakiyor ama 4 senedir olmuyor. Heray adete yakin kasiklarima ani sancilar giriyor test yapiyorum silik cikiyor ama sonrasinda koyulasmiyor
Allah allah.benimde sebepsizdi ama cikti ortaya testler cok onemli bu isde dojtorlara kalmis bisi artik duzenli testler ilk basta olmali bence

Kızlar dün gece ve bugün şiddetli pelvik ve kasık ağrım oldu .Çok korktum adet oluyorum diye hastaneyi aradım normal dediler ama var mı bunu yaşayan aranızda?
Benim de dün gece ağrım vardı, ama hep olumluya yordum. Bugün günlük hayatıma döndüm, gün içerisinde kendimi çok dinlemedim o yüzden ağrı sızı farketmedim. Allahım inşallah güzel şeyler oluyordur da bu ağrılar onun içindir:dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua:

Allah allah.benimde sebepsizdi ama cikti ortaya testler cok onemli bu isde dojtorlara kalmis bisi artik duzenli testler ilk basta olmali bence
canim iyi doktor iyi hastane cok onemli buyuksehirler haric bence hastaneler pek iyi degil ozellikle erzincan gibi kucuk sehirlerde grip haric gidemiyoruz doktora

Benim de dün gece ağrım vardı, ama hep olumluya yordum. Bugün günlük hayatıma döndüm, gün içerisinde kendimi çok dinlemedim o yüzden ağrı sızı farketmedim. Allahım inşallah güzel şeyler oluyordur da bu ağrılar onun içindir:dua::dua::dua::dua::dua::dua::dua:
Canım öyle siddetliydi ki düşünmemek elde değil.Yoksa ben de dönmüştüm bugün normal hayatıma hala yokluyor ara ara..Allah hayra çıkarsın

Karın ,kol ve iç bacak bölgelerine dediler.Klinikte ilk bandı onlar taktı ben genelde kol ve karın bölgesine uyguladım.İlk denememde kıyafetlerime yapışıp hava aldığını farkedince üzerine ameliyat bandı taktım çok rahat oldu.Canım başlarsın hayırlısıyla inşallah ,yumurtlama dönemine getiriyorlar transferi bemimde muhtemel 14 Ocak gibi transfer olmuş olur. Bu dönemde nar suyu iç mutlaka rahim duvarı kalınlaştırmaya yardımcı oluyor
Aynen canim ben simdiden basladim nar suyu icmeye 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X