2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsallah canim hepimiz guzel sonuclar aliriz bi adet olup ben baslayamadim 😞 o bantı cok duydum ya karnina mi yapistiriyorsun
Karın ,kol ve iç bacak bölgelerine dediler.Klinikte ilk bandı onlar taktı ben genelde kol ve karın bölgesine uyguladım.İlk denememde kıyafetlerime yapışıp hava aldığını farkedince üzerine ameliyat bandı taktım çok rahat oldu.Canım başlarsın hayırlısıyla inşallah ,yumurtlama dönemine getiriyorlar transferi bemimde muhtemel 14 Ocak gibi transfer olmuş olur. Bu dönemde nar suyu iç mutlaka rahim duvarı kalınlaştırmaya yardımcı oluyor

merhaba bir şey sormak istiyorum, aydınlatırsanız sevinirim.
transfer olan ay geçirilen süreç nasıl?
dondurulmuş embriyom var, adet olunca beni ara seni bulunduğun yerdeki doktoruna yönlendireceğim rahim kontrollerini yapacak dedi. (tüp bebek doktorum izmit'te ben balıkesirde'im)

anladığım kadarıyla; adetimin yine kesin 2-3. günü falan ben buradan kendi doktoruma gideceğim. rahim kalınlığım vs kontrol edilecek. muhtemelen kontroller sık olacak o yüzden doktorum yerel bir doktora yaptırmamı istedi muayeneleri.
sonra da yaklaşık olarak ovülasyon zamanı transfer olacak ve sonra bekleyeceğiz. doğru mu tahminim?

bu arada ilaç / iğne kullanılıyor mu?

Biz tedaviye başlarken ilk o testler yapılmıştı hatta sonucu 1 ay beklemiştik baştan yapılması gereken herşey yapışsa böyle başarısızlıklar ortadan kalkacak belkide
Testler yapti ama o testleri yapti mi bilmiyorum. Simdi daha derin arastirmalar yapcak esimle benim.kromozom sayilarina bakcak.

Kizlar ya benimde sebebsiz infertilite bu bahsettiginiz bagisiklik olayini nasil anladiniz ben erzincanda oturuyorum burda detayli tahlil yapmiyolar acaba bendede oyle bisey olabilirmi
Allah yardimcin olsun canim 3 kez tup bebek denedim 3. De hamile kaldim 6 haftalikken kalbi durdu aldirmak zorunda kaldim.4. Denemede tutmadi. 5. Icin hazirlik yapiyodum hamile kaldim dogal yolla ida öldü 6 haftalik ondan sonra doktorum vucudun kabul etmiyor olabilir dedi oylelikle anladi canim sorun oldugunu.

çok geçmiş olsun nerede yaptırdın ?
Bu arada sorun neydi ? Bizim eşimden kaynaklı maalesef mofroloji ve sayı sıkıntısı var
Saol canim. Bursa pembe mavide yaptirdim butun denemelerimi.benim sorun sol tup tamamen kapali sag tup ucu tikali bide rahim yarim.simdide bagisiklik sistemin ebriyoyu vucudum embriyoyu kabul etmiyormus o sorunum cikti

Saol canim. Bursa pembe mavide yaptirdim butun denemelerimi.benim sorun sol tup tamamen kapali sag tup ucu tikali bide rahim yarim.simdide bagisiklik sistemin ebriyoyu vucudum embriyoyu kabul etmiyormus o sorunum cikti
Bende şuanda devlete gidiyorum ama eğer tutmazsa özele gideceğim bende bütün bağışıklık testlerimi yaptırmak
istiyorum
Allah kolaylık versin herşeyin tamam olsun bir an önce bebiş sahibi ol inşallah :KK200: :nazar:
İnşallah bağışıklık sistemi için vermişlerdir ilaç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X