2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim ağrı kramp iki gündür baya var.Bugun adet günümdü sabahtan beri yokluyorum kendimi..Sonra da diyorum ki eğer nasipse zaten olur diyorum

Canim bekliyoruz ya gecikir. Canim bu rahim cizdirmeyi sizmi talep ettiniz madem ihtimali artitiyor bizim doktorlar niye yapmiyor o kadar ilac igne insallah sende ise yarar
Yok canim ben talep etmedim duyana kadar da oyle ameliyattan haberdar degildim rahim filmi cekildim ben tedaviye baslamadan once rahim filminde rahimde biraz basıklık cikti bu yuzden embriyoya yer acmak icin oldum

Merhabalar kizlar ultrasondan ciktim rahim kalinligi 8.2 yumurta boyu 12mm. Kadin transfer icin yumurtayi beklicez diyo. Catlamasini herhalde. Ne zaman catlar sizce. Ve o sure zarfinda rahim dahada buyur mu

Aynen canim rahim filmi nasildi senin doktorun gosterdi mi bilgisayar ekraninda
Yok canim benim filme bakmadi bile erzincanda cektirmistim cok sukur benimkinde sorun yoktu fakat transfer gunu kadinin meger tupler kapaliymis opuya girmis sonra doktor farketmis ve kadinin yastan dolayi rapor dolmasina bir ay kalmis. Biz malesef boyle bir merkezde yaptirdik hatta hasta doktora soylemis doktor utanmadan gulmus gunde 80 hastaya bakiyorlar sabah 8 de giriyorsun aksam 5 de pert olmus halde cikiyosun benim masada yasadiklarimi anlatmistim doktorun korkusundan tuwalete gondermediled uc gun agri cektim aman doktor gelirde iki dakika beklee diye o masada bacaklarim ayrik tam 55 dakika doktoru bekledim

Merhabalar kizlar ultrasondan ciktim rahim kalinligi 8.2 yumurta boyu 12mm. Kadin transfer icin yumurtayi beklicez diyo. Catlamasini herhalde. Ne zaman catlar sizce. Ve o sure zarfinda rahim dahada buyur mu
Canim yumurta buyuklugu 17 20 ml arasi oldumu catlatiliyor rahim kalingidia 12 16 arasi oldumu yapiyorlar transferi bir haftaya yapilir bence hayirlisiyla

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X