2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim transfer cozulen embriyonun kalitesizliginden iptal oldu😔
İSİM TRANSFERSONUÇ
@Kurtmine02.01.202013.01.2020
Y yaprakali 02.01.202013.01.2020
@Lilyum1502.01.202013.01.2020
L Lost_princess 04.01.202015.01.2020
@sudish04.01.202015.01.2020
@Miragee7705.01.202016.01.2020
@EU363603.01.202014.01.2020
@mivfjourney20.01.2020
@Germinal22.01.2020
@Sinemsvdk06.01.2020
@Yagmur3582Bekliyor
H HilalN Bekliyor
canım merhaba :) bende bu ay tedaviye başladım iğne kullanıyorum inşallah güzel olur :)

Dedigine gore esinin hucrelerini kabul etmio. Ben hatta gecen dogal hamile kaldim bana hemen organ nakli olan hastalarin kullandigi ilaclardan vermisti.bebegi kabul etsin diye
Merhaba ,bagisiklikla ilgili testleri yaptirdiniz mi ?rahimdeki katil hucreler embriyoyu yabanci madde olarak algilayip tutynmasini ,gebeligin ilerlemesini engelliyor olabilir.ana testi,cd56 testleri yaptirdiniz mi ?birde bagisiklik icin serum tedavisi uygulaniyor ,size uygulandi mi ?
Kizlar ya benimde sebebsiz infertilite bu bahsettiginiz bagisiklik olayini nasil anladiniz ben erzincanda oturuyorum burda detayli tahlil yapmiyolar acaba bendede oyle bisey olabilirmi

Kizlar ya benimde sebebsiz infertilite bu bahsettiginiz bagisiklik olayini nasil anladiniz ben erzincanda oturuyorum burda detayli tahlil yapmiyolar acaba bendede oyle bisey olabilirmi
Bu testleri ozel laaboratuvarlar da yaptirabilirsiniz.Erzincanda da vardir bir arastirin bence

Canim ozel hastaneyede gittim sebepsiz dediler herhangi test yapmadilar bende bilmiyordum talep edeyim ne olduda doktorlar bu testleri istiyor
Eger kaliteli embriyo transferine ragmen tutunma olmuyorsa yada gebelik devam etmiyorsa ve bu 3kez ve uzeri olduysa bagisiklik kaynakli olabilir deniyor.Ana testi ,cd56 testi ,katil hucre testi gibi testlere bakiliyor .Bahceci hastanelerinde rahimden parca alinarak bakiliyor .

Bu arada bende 2 ay rahim dinlendirmesin ardından transfer sürecine başladım .rahim kalınlaştırıcı bant kullanıyorum perşembe kontrole gideceğim ve transfer günü belli olacak.İlk denemem heyecan korku hepsi var .Umarım hepimiz güzel sonuçlar alırız.

Bu arada bende 2 ay rahim dinlendirmesin ardından transfer sürecine başladım .rahim kalınlaştırıcı bant kullanıyorum perşembe kontrole gideceğim ve transfer günü belli olacak.İlk denemem heyecan korku hepsi var .Umarım hepimiz güzel sonuçlar alırız.
İnsallah canim hepimiz guzel sonuclar aliriz bi adet olup ben baslayamadim 😞 o bantı cok duydum ya karnina mi yapistiriyorsun

İstersen internetten bak bı ben sonradan küçülüp kaybolduğu için önemsemedim ama bilemeyiz aynı durum mu

Dün adetin 3. Günü tedavimi başlattım ultrasonla baktılar alttan ama şuanda su gibi adet oluyorum normal mi bu ?başına gelen varsa yazabilir mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X