2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar merhaba😌
Öncesinde istenen testleri nerede yaptırdınız? Ben özel bir hastaneye sordum 1300 tl dediler yaptırmadım. Sağlık ocağında yapılabilir mi?

Cnm öncelikle geçmiş olsun önce. ..ben de benim vucudumun embriyoyu kabul etmedgini düşündüğüm için transferde n sonra intralipid serum yaptırdım bi de rahmet çizik attirdim 2 aşılama oldum bu 2.tüp bebek😢😢😢
Gecmis olsun canim bende cok seyler yaptirdim ama olmadi mi olmuyo. Tutsa bile kalbi durup oluyo. Simdi lenfosit aşısı varmis onu deneyip tup bebek tedavisine baslicaz tekrardan 6. Deneme olcak. Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin kimsenin kucagi bos kalmasin.

Catla
Degisiyo iste kisiden kisiye yumurta catladikdan sonra 5 gun icinde transfer yapilio dogal siklusda tutunmasi daha kolay oluyomus
Ayin 9una ultrason verdi. Ultrasonda mi karar verir kesin gunu sence yoksa bide sonra kan aldirmayami cagirir ?

Ilacli siklus denedim oncesinde ultrasonda bakip 5 gun sonra transfer olcaksin demisti..

Dedigine gore esinin hucrelerini kabul etmio. Ben hatta gecen dogal hamile kaldim bana hemen organ nakli olan hastalarin kullandigi ilaclardan vermisti.bebegi kabul etsin diye
Merhaba ,bagisiklikla ilgili testleri yaptirdiniz mi ?rahimdeki katil hucreler embriyoyu yabanci madde olarak algilayip tutynmasini ,gebeligin ilerlemesini engelliyor olabilir.ana testi,cd56 testleri yaptirdiniz mi ?birde bagisiklik icin serum tedavisi uygulaniyor ,size uygulandi mi ?

Merhaba ,bagisiklikla ilgili testleri yaptirdiniz mi ?rahimdeki katil hucreler embriyoyu yabanci madde olarak algilayip tutynmasini ,gebeligin ilerlemesini engelliyor olabilir.ana testi,cd56 testleri yaptirdiniz mi ?birde bagisiklik icin serum tedavisi uygulaniyor ,size uygulandi mi ?
Hayir canim maalesef yapilmadi hic biri.lenfosit asisi varmis onu denicez kromozom testleri yapilcak

Hayir canim maalesef yapilmadi hic biri.lenfosit asisi varmis onu denicez kromozom testleri yapilcak
Merhabalar bende yazınızı okudum .Tüp bebek tedavisine başlamadan önce “Annelik En Güzel Delilik “adlı kitabı okumuştum.Oradaki bayanın tanısı da bağışıklık sisteminin bebeği kabul etmemesiydi.Cd56 testini yaptıktan sonra çıkan sonuca göre bağışıklık hücrelerini geçici süre uyutuyorlar ilaçla ona göre tedaviye başladılar ve şu an evlat sahibi, gerçek bir hikaye .Bahçeci Fulya da Mustafa bahçeciye tedavi olmuş.Önce tüm testleri yapıp tedavinize öyle devam etmenizde fayda olabilir.Allah yardımcınız olsun .

Doktorlar ezbere is yapmaya bayiliyorlar .benim de 4negatif tup bebek denemem var ,normal yolla gebeligim hic olmadi 6 yilda .subatta era testi yaptirdim embriyonun nezmn transfer edilmesi gerektigi hakkinda bilgi veriyor .sonra embriyo dondurduk (buqrada taze transfer olabilir diye bagisiklik serumu yedim ve 5yildir devam eden alerjim son buldu ama transferim ertelendi )cikan cikolata kisti sebebiyle gecici menopozdayim ,20gun sonra transfer hazirligina baslayacagim ,yine serum uygulanacak .Size tavsiyem o testleri doktorunuz yapmiyorsa bile siz ozel bir laboratuvarda yaptirin.Bir de doktorlarin cok dikkat etmedigi endometriosis olabilir sizde bunu da doktora danisin .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X