2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben kurabilirim katılmak isteyen kimlerse bana özelden mesaj olarak atsınlar

Kuralım o zaman Hem bebişleride görürüz ayy ne güzel olur
Aynen kızlar bende katılırım ya bebişleri görmek güzel olur

Attım canım.
Kızlar ne iyi düşünmüssunuz bir yıldır hepinizle arkadaş olduk benim tüp bebek yaptırdığımi annem bile bilmiyor mesela ama burda sizinle her şeyi paylaştık watsaptan görüşmek daha pratik olur

Evet kesinlikle.
Aynen kızlar bende katılırım ya bebişleri görmek güzel olur

Evet yaa.

30 yaşındayım ve daha önce anne olmuşum 8 yaşında kızım var ikinci evliliğimi yaptım ve şimdi 4 yıllık evliyim eşimin sperim sorunu yüzünden çocüğmuz olmuyor ve en sonçare tüp bebek süreç başladı ve şimdi transferin beşinci günı yaş 30 ve 2 yüksek kaliteli embriyo yaştan dolayı zararlı deyil mi kafam karıştı cvp yazın kızlar bilginiz varsa

Bende 30 yaşındayım bana da iki adet transfer edildi iki transferdede ne gibi bir zararı olbalir ki tüp bebek süreci zaten başlı başına hormon yüklendiği için zararlı aslında en fazla ikiz gebelik Yaşarsın ikisi de tutarsa hayırlı olsun şimdiden inşallah güzel sonuçlar alırsın

Benim de yaşım 30 bana da 2 adet embriyo transfer edilmişti bir zararı yok sadece ikiz olabilir benim ikisi de tuttu ikizlerim var çok şükür inşallah rabbim size de gönlünüzde olanı nasip eder

Amin inşallah

Bende tüp bebeği yaptırdığımız da 29 yaşındaydım ve iki tane transfer edildi çok şükür ikiside tutundu bana şimdi iki tane meleğim var Ve ilk transferimde de iki tane transfer edilmişti ama tutmadı . İnşallah seninde gönlünden ne geçiyorsa o olsun

Selam kızlar bayadır giremiyorum şimdi biraz okudum yazışmalarınızı bende katılırım gruba

Bu arada yastık kullanıyormusumuz bebişlerinize benim oğlan son günlerde kusmaya başladı birde kakası genelde mukuslu geçen çok küçük kan gördüm doktorumuz inek sütü alerjisi olabilir dedi test yapıldı bakalım ne çıkıcak kusmasınada reflü olabilir dedi ben 3. aya kadar hep reflü yastığında yatırdım onu bıraktık kusması arttı annemde dün çocuk yastıksız yatmazsa tabi kusar diyip yastıkta yatırdı maşallah bugün pek kusmadı ama doktorlarda önermiyor arada kaldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…