2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kalp atışını duyduktan sonra rahatlasak keşke 😅 ne yesek bebeğe bişey olurmu,bugün az mı hareket etti,aman bugün midem niye bulanmadi 🤦☺️

Ay ciddimi yaaa hala mı emiyor🤭🤦 kocası ne diyor bu işe 🤔🤗
Bu arada cnm benim kızda eskisi kadar emzik almıyor akşam emzirirken tam bırakırken emziği takıyorum uyuyor

Kocası vefat etti çok erken yaşında şu an evli değil 😞
Hadi yaaa çok üzüldüm 😔 Allah rahmet eylesin 🙏
Bu arada cnm benim kızda eskisi kadar emzik almıyor akşam emzirirken tam bırakırken emziği takıyorum uyuyor
Benimki hiç almamaya başlamıştı ellerini kesfettikten sonra.bugün bı deneyim dedim öylesine,aldı tekrar.emzigiyle uyuyor şu an ☺️iki gecedir de besiginde uyutuyorum.bakalim bugünde beşikte uyutmayı deneyeceğim inşallah onada alışır.cunku belim sırtım çok ağrıyor, artık baya agirlastilar

Hadi yaaa çok üzüldüm 😔 Allah rahmet eylesin 🙏

Benimki hiç almamaya başlamıştı ellerini kesfettikten sonra.bugün bı deneyim dedim öylesine,aldı tekrar.emzigiyle uyuyor şu an ☺️iki gecedir de besiginde uyutuyorum.bakalim bugünde beşikte uyutmayı deneyeceğim inşallah onada alışır.cunku belim sırtım çok ağrıyor, artık baya agirlastilar
Ben reflü yatağıyla ayağımda sallıyorum direk öylece alıp beşiğe koyuyorum. Tabi azcık daha büyüyüp içine sığmayınca nasıl olacak bilmiyorum 😂

Kalp atışını duyduktan sonra rahatlasak keşke 😅 ne yesek bebeğe bişey olurmu,bugün az mı hareket etti,aman bugün midem niye bulanmadi 🤦☺️

Ay ciddimi yaaa hala mı emiyor🤭🤦 kocası ne diyor bu işe 🤔🤗

Evet ya. Bunu yesem zararı olur mu, bulantım niye geçti, sanki hareket etmedi. 😂
Bence öylede olucak eminim okula başladıklarında bile konuşuruz gibi geliyor bana 😂

Bende yazarken onu geçirmiştim içimden. Okumayı yazmayı öğretiriz hepimiz aynı zamanda. 😂

Ya bide emziğe alışsa bile onu çok akli ermeden bıraktırabilirim belki ama parmağa alıştımı zor gibi.cunku o kendin parçası ☺️ benim kız kardeşim ortaokula kadar emmisti parmağını 🤦
Benim ablam da orta okula gidene kadar parmağını emmiş . Geçen bir doktor dinledim parmak emmesinden de emzik daha iyi diyordu

Zaman çok hızlı geçti yalnız ya resmen koca bir yıl. Geçen sene oldu mu olmadı mı tuttu mu tutmadı mı ay bişey oldu mu şunu yesek nolur yemesek nolur midem bulandı iyi mi bulanmadı kötü mü 😂 şimdide miniklerimizi büyüyüyoruz konu yine ortak ☺️ Böyle ortak paydada buluşuyor olmak çok güzel hiç tanışmıyor olsak bile 🥰
Evet ya 1 yıldır hiç tanışmasakta tanışıyoruz. 😍 Bi bakmışız seneler geçmiş biz hala bu başlık altında çocukları konuşuyoruz. 🥰
Ya kızlar ben sizleri tanımadan rüyam da gördüm 😂 hep beraber bir araya gelmişiz gülüyoruz sohbet ediyoruz bebişleri seviyoruz🥰 aklıma takılan bir şey olduğunda eşim bile kadınlar kulübünde ki arkadaşlarına sordun mu diyor😀 pandemi döneminde hamilelik doğum derken birbirimizin burada en büyük destekçisi olduk

Benim ablam da orta okula gidene kadar parmağını emmiş . Geçen bir doktor dinledim parmak emmesinden de emzik daha iyi diyordu
Emziği bir ara reddetti almadı ama dün tekrar di bakalım inşallah bir daha bırakmaz😉 evet parmağını emerken çok tatlı oluyor,bu dönemde emmesi de normal diyorlar ama birde bunun alışkanlığa dönme riski var.o yüzden benim içinde emzik daha iyi 😉🤗

Ya kızlar ben sizleri tanımadan rüyam da gördüm 😂 hep beraber bir araya gelmişiz gülüyoruz sohbet ediyoruz bebişleri seviyoruz🥰 aklıma takılan bir şey olduğunda eşim bile kadınlar kulübünde ki arkadaşlarına sordun mu diyor😀 pandemi döneminde hamilelik doğum derken birbirimizin burada en büyük destekçisi olduk

Benim eşimde hemen bi sorsaydın arkadaşlarına diyor. 😀
Çok iyi oldu bu post bize. 🥰

Canım ben günde bir kere içiyorum gece yatarken bazen gece içmediğimde öğleden sonra içiyorum
Ya benim oğlan gündüz emmek istemiyor gecede deli gibi emiyor doktora sordum bu durumu algısı çok açık çocuklarda bu durum olur 5 aya kadar devam eder gezdirerek emzirmeye çalışıyordum oda öyle dedi ya da örtü ört veya pilates topuyla emzir dedi bende dün süt makinası sipariş ettim elektrikli en azından gelince gündüz onunla sağıp vereyim emmek istemediginde dedim bu yüzden sizde söyleyince aldım makina gelince deneyeceğim her sabah bir tane içip çünkü gün içinde mama içiyor huzursuz oluyorum süt ola ola mama içtiği için 😒

Ya benim oğlan gündüz emmek istemiyor gecede deli gibi emiyor doktora sordum bu durumu algısı çok açık çocuklarda bu durum olur 5 aya kadar devam eder gezdirerek emzirmeye çalışıyordum oda öyle dedi ya da örtü ört veya pilates topuyla emzir dedi bende dün süt makinası sipariş ettim elektrikli en azından gelince gündüz onunla sağıp vereyim emmek istemediginde dedim bu yüzden sizde söyleyince aldım makina gelince deneyeceğim her sabah bir tane içip çünkü gün içinde mama içiyor huzursuz oluyorum süt ola ola mama içtiği için 😒

Süt varken mama veriyorsan eğer en iyisini yapmışsın canım. Sağarsın emmediği zamanda yine süt içer.

Akşam yatmadan içmen daha mantıklı olur o zaman hem kalktığında uyumuş olmanın verdiği dinlenmeye de çok güzel süt çıkar. Ben akşam içiyorum yatıyorum gece tek memeyi versem bile yetiyor doluyor çünkü

Aynen canım ya sizler aklıma geldiniz napim çabalıyorum ama almıyor gündüz bende öyle deneyim

Olmayınca olmuyor canım. Bende hala deniyorum günde 1 kez emiyor süt içtikten sonra güç bela. Önemli olan süt içmesi diye avunuyorum.

Kuralım o zaman ☺️ Hem bebişleride görürüz ayy ne güzel olur ☺️

Kim kuracak? Kimler katılır ki katılmak isteyenler yazsın kuralım. Bebişleri görürüz doya doya. Bu arada instada bişey gelecek sana benim o. 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X