2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yastık omur ilik gelişimi için önerilmiyor canım bence kullanma reflü yatağını neden bıraktınız ki 4. Ayımız geçen hafta bitti ben hala onda yatırıyorum ikisini de çok rahat oluyor

Yastık omur ilik gelişimi için önerilmiyor canım bence kullanma reflü yatağını neden bıraktınız ki 4. Ayımız geçen hafta bitti ben hala onda yatırıyorum ikisini de çok rahat oluyor
Evet öyle diyorlar reflü yatağında çok aşağı doğru kayıyor bir uyanıyorum kayıp gitmiş onu nasıl engelliyorsun

Sekizinci gün belirti yok sizde hiç belirti oldu mu bilgilendirir lütfen
Canım öncelikle hayırlı olsun ama çok kendini dinleme belirti arama bazen hiç belli olmuyor benim ilk 2 dememde birçok kişide olan belirtiler çok oldu ama tutmadı 3 te son denememde hiç belirtim yoktu tuttu yani dicem şu hiç belirti arayıp vücudunu germe insan ister istemez sitres oluyor rabbim hayırlısını versin inşallah sende kavuşursun mucizene

Allah razı olsun ama elimde değil ilk defa yaptırıyorum ama son umudum

Sekizinci gün belirti yok sizde hiç belirti oldu mu bilgilendirir lütfen
Hiç belirti olmadan tutunan bir sürü kişi var burda illa belirti olacak diye birşey yok kendini sıkma ve stres yapma en önemlisi stres evet çok zor zamanlar insan duramıyor hak veriyorum aynısını 3 kez yaşadım ama ilkinde tuttu dediğimde bir sürü belirtim vardı meğer olmamış negatifti benim hamileliğim bolca kanamalı geçtiği için transferden sonra ki tek belirtim kahverengi leke gelmesiydi ve ben 9. Gün de gene olmadı yok galiba deyip temizliğe başlıyordum ki annem durdurdu gitti test aldı geldi bi baksam ki var tutunmuşlar
Rabbim sana da en kısa zamanda nasip eder inşallah

Ttes
Benim negatif çıktı çok üzülüyorum

Ttes

Benim negatif çıktı çok üzülüyorum
Rabbimin vardır bir bildiği tabi ki üzülürsün ama pes etme ben 3. Denemem de hamile kalabildim her tedavi bir yıkım olmuştu ama bu öyle bir istek ki geçmiyor sadece sinirle istemiyorum diyorsun sonra aynı heyecanla devam etmek istiyorsun

Öyle ımkanım olsa yine yapardım ben gidip esimle bahçede çalıştım biriktırdım maddi durum sıfır onun için üzülüyorum yoksa pes etmiyorum yine baştan başlıyacam biriktirip yapacam asla vazgeçmek yok

Çok haklısın rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah sana da anne olmayı kucağını dolu dolu yapsın Dualarımız seninle vazgeçme gerekirse bulunduğun şehir de tıp fak. Git onlarda yapıyor ama pes etme lütfen

Benimde bugun 1 embriyom dondurukdu 5. Gün blostokist 2ab kalite 23 yumurta toplandı sona sadece bir embriyo kaldığını duyunca cok stress oldum ağlayamıyorumda buna da şükür diyosun ama moralim alt üst oldu ikiz çok istiyordum doktorum 2 düşük sonrası kürtaj var diye 35 yaş altıda olsam 2 embriyo koyabiliriz demişti hala yarın bir ihtimal başka embriyo gelişebilirmiş gelişirse ararız dediler 23 yumurtadan ancak 1 kaliteli embriyom çıktı inşallah tutunur ben düşükleri atlatmakta çok zorlanıyorum mayısta düşüğüm vardı hala atamadım stresini var mı aranızda bir embriyo ile hamile kalan

Zaten lazım olan 1 sprem 1 yumurta yani tek bir embriyo gerek hamile olmak için hiç üzülmeyin normal yolla olan gebelikte de sanki farklı mı ? Gene 1 embriyo oluşuyor boşuna üzülüyorsunuz rabbim nasip edecek olduktan sonra her türlü olur bol bol dua edin inşallsh en kısa zamanda kucağınız dolu dolu olsun

İnşallah çok tşk ederim ikinci embriyoda oldu 6. Gün onuda dondurdular inşallah ikizim olur

gecen aydan 1 tane dondurulmus embriyom var dun toplanan yumurtadan 2 tanesi dollenmis suan beklemedeyim ama doktorum bu ay transfer yaparim dedi yalniz merak ediyorum dondurulmusun sansi varmidir bilginiz varmi?

Merhaba ayın 20 sinde benimde transferim olucak ama çok korkuyorum açıkçası bayıltmadan yapılacağı için nasıl işlemler yapıyorlar bilgi verirmisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…