2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım kulak çöpünü zeytin yağına batır hafif makata sür canım eğer kabızlık varsa rahat çıkarmasını sağlar

Canım kızlar söylemiş ama yinede söyleyim bende kabizligi anladığım an kulak çöpüne zeytinyağı sürüyorum hafiften uyarıyorum bezini kapatıyorum çok sürmeden yapıyor kakasını abim yenidoğan bebek hemşiresi ondan görmüştüm bende fayda ediyor
Yaptım kızlar fayda etmedi. Sabah yaptım hala bişey yok..

Kızlar elma yağı kullanan var mı aranızda ben bı kaç yerde gördüm bebeğin karnına masaj yapınca iyi geliyormuş gaz için

Arkadaşlar çocuktan önce kayınvalide olan kayinvaldem çocuktan sonra kaynanaya dönüştü .... Tövbe tövbe.... Ah ah bir süre daha beraberiz.... Görümcem yeterliydi şimdi iki kaynanam var. Hayırlı uğurlu olsun dahejfkglltkdk

Kızlar elma yağı kullanan var mı aranızda ben bı kaç yerde gördüm bebeğin karnına masaj yapınca iyi geliyormuş gaz için

Bende kullandım kakası için ama nafile..
Arkadaşlar çocuktan önce kayınvalide olan kayinvaldem çocuktan sonra kaynanaya dönüştü .... Tövbe tövbe.... Ah ah bir süre daha beraberiz.... Görümcem yeterliydi şimdi iki kaynanam var. Hayırlı uğurlu olsun dahejfkglltkdk

Çocuktan sonra ne oluyor bu kvlere bilmiyorum. Allah kolaylık versin ama çok zor..

Kızlar 2 kez kulak çöpüyle uyardım, acı elma yağıyla masaj yaptım, sıcak suya yatırdım, duş sonrası bebe yağıyla masaj yaptım, ayaklarını bileklerden karnına bastırdım ama yok. Cuma sabah yapmıştı, hala yok..
Sen bi kimyonlu suyla rezene iç canım sütünden geçerde yapar belki

Kızlar 2 kez kulak çöpüyle uyardım, acı elma yağıyla masaj yaptım, sıcak suya yatırdım, duş sonrası bebe yağıyla masaj yaptım, ayaklarını bileklerden karnına bastırdım ama yok. Cuma sabah yapmıştı, hala yok..
Huysuzluğu falan var mı peki 3 güne kadar normal diyorlar ama

Canım doktor bana 5 güne kadar kabız diyemeyiz demişti ama karnına bastırmadan saat yönünde masaj yap bir de

Sen bi kimyonlu suyla rezene iç canım sütünden geçerde yapar belki

Sütümü sağdım keşke sağmadan benimde aklıma gelseydi..
Huysuzluğu falan var mı peki 3 güne kadar normal diyorlar ama

İlk kez bu kadar uzun sürdü en fazla 1 gün yapmadığı olmuştu. Çok huysuz değil aslında ama ıkınıyor ara ara.
Canım doktor bana 5 güne kadar kabız diyemeyiz demişti ama karnına bastırmadan saat yönünde masaj yap bir de

Yaptım ama fayda etmiyor. Doktor bugün son kakası nasıldı diye sordu. Normal dedi, sadece anne sütü alıyorsa bekle dedi.

Aynısı başıma geldi.... Telaşlanma yapacak eninde sonunda... Ayaklarını karnina bastirip 6 ya kadar say uyar ve 3 kez bu hareketi yap... İşe yarayacak...

Benım de kayınvalidemler geldi 4 gün kaldı. Normal de yerinde duramayan kadın bi o tarafa bi bu tarafa yattı. Dört gün o kadar yoruldum ki . Onlar gelince dinlenirim diyordum 10 kat daha fazla yoruldum. Kesinlikle değişmiş ya🤦🏻‍♀️ Ayrıca kayınpederim görümcem kaynım da geldi

Sağlık ocağından 4 ocakta çağırdılar bizi. Sadece boy kilo takibi muhtemelen. 2.5 aylıktı biz çocuk doktoruna gittiğimizde. 4 aylık olunca mı götürsem diyorum bende.
Doktorunuz ne zaman gelin dedi canım ona göre götür bence ara istersen. Bizede sağlık ocağı 3. Ay gelme 4. Ay gel dedi doktor 3. Ay çağırdı rota aşısı yapılacak bide

Benım de kayınvalidemler geldi 4 gün kaldı. Normal de yerinde duramayan kadın bi o tarafa bi bu tarafa yattı. Dört gün o kadar yoruldum ki . Onlar gelince dinlenirim diyordum 10 kat daha fazla yoruldum. Kesinlikle değişmiş ya🤦🏻‍♀️ Ayrıca kayınpederim görümcem kaynım da geldi
Oh maşallah 😂 benim kayınvalidem hep iyiydi hala iyi yaşlı falan ama ayağına alıp sallıo çocuğu kucağında oyalıyor banyosunu o yaptırıyor allah razı olsun o olmasa çok zor olurdu benim için bebekli hayat sayesinde bir nefes alabiliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X