2020 'ye hamile girmek isteyenler

Bilemiyorum ama testler laboquick marka testti
Aminn adet belirtileriyle aynıymış zaten gebelik belirtileri ben de ovü den sonra hep kasık ve bel ağrısı çektim ve her an adet olucam gibi hissediyordum adetime daha 10 gün varken onlar beni şüpheye düşürdü nasip değilmiş bidahaki aya tekrar deneriz ama inşallah sen gebesindir kün fe yekûn duasını oku bol bol

İnşallah Tamam okuyacağım mutlaka

Evet zaten hamile değilim demek istemiştim. Üzülünce öğlen girip beni anlıcak insanlarla konuşmak adına üye oldum. İnşallah en kısa zamanda :)

Evet zaten hamile değilim demek istemiştim. Üzülünce öğlen girip beni anlıcak insanlarla konuşmak adına üye oldum. İnşallah en kısa zamanda :)
Seni çok iyi anlıyorum insan dertleşmek istiyor bende aynı durumdayım. Doktor bana bir adet dönemi bekle sonra denemeler başla dedi ama Allah nasip ederse ben adet dönemi beklemek istemiyorum kanmam bitsin hemen denemelere başlamak istiyorum. İnsaAllah en yakın zamanda Allah bizlerde nasip eder o mutlulugu

Merhaba kızlar sizce bu test bozuk mu 25 dakak sonra böyle oldu

Eklentiler

• 20191227_062247.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 68
Doktor bekle diyorsa bejle bence. Bi arkadaşım bekle dendiği halde beklemedi 9ay hastaneye yatıp doğurdu. Bu kötü bi örnek tabi ama dikkatli olmakta fayda var bence. Ama seni de anlıyorum o kadar belledik ki artık bekleyesimiz yok. Hayırlısı olsun sağlıkla gelsinler :) bende doktor değiştircem bakalım

2020nin son günlerinde hamile kaldığımı düşündüm bugün 4.gün gecikmem de hala da hiç belirti yok ama kanda beta 0.07cikti sanırım yine istemeden üzüldüm ara ara burnum kanamaya başladı kısmet değilmiş ne diyeyim

Doktorunu neden değiştirmek istiyorsun?

Klomen adeti geciktiriyor mu acaba benimde bugün olması lazım normal şartlarda

Test yapmadan hala durabiliyosunuz helal :) 13 gün gecikmiş bence yapın
Canım malesef adet oldum ben artık bıraktım çocuk için uğraşmayı biraz relaks takilicam
Canım hiç üzülme sitres yapma ben 6 yıllık evliyim benimde çocuğum olmuyor
Amin canım inşallah .
Bende beklemedeyim son 2 gün Rabbim gönlümüze göre versin inşallah ❤
Umuyorum hayırlı haberlerini yazarsın buradan
Bende 2020’ye anne olmak çok istiyorum nasip allah’tan İnaşaallah olur bebeğim 6 aylık evliyim
Canım bende 6 yıllık evliyim benimde olmuyor ama elbet birgün olacak buna inaniyorum
Merhaba kızlar sizce bu test bozuk mu 25 dakak sonra böyle oldu
Sanıyorum bozuk canim
İnşallah hamilevolursun canım benim
Klomen adeti geciktiriyor mu acaba benimde bugün olması lazım normal şartlarda
Valla klomen değil ama beklerkenki stres geciktiriyor

Kızlar selam . Şuan çok değişik bir durum içerisindeyim . Adetim 13 gün gecikti ve 8 gün önce kahverengi akıntım oldu 3 gün sürdü . Çamaşır kirlenmedi peceteye silince gelen cinsten . Bide 1 kere pambe jel gibi leke geldi peceteye yine . Hala adet olmadım ayın 15 inde test yaptım lekelenmenin 2. günü yani ilişkiden 13 gün sonra idrar testi negatif çıktı . Benim konuları okuyanlar bilir genlede adetlerim gecikiyor . Ama bu ilk defa olan bişey .

Belki yerleşme kanaması olabilir tekrar Bi test yaptın mı bu günlerden?

Belki yerleşme kanaması olabilir tekrar Bi test yaptın mı bu günlerden?
Canım ayın 15 i gecikmenin 7. Günüydü sonra gecikmenin 12. Ununde idrar testi yaptım negatif çıktı . Bugün gecikmenin 20. Günü . Şimdi kan tahlili verdim aşırı akıntım var hiç belirtim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…