2020 'ye hamile girmek isteyenler

Adet tarihiniz neydi acaba hayirlisi olsun üzülmeyin lutfen vardir bir hayir diye düşünmek lazim. Cok zor biliyorm ama
Son. Adetim 5 kasimdi adet günümü bekledim. Gelmedi ve gectikden sonra. Teste. Pozitif gördüm. Hemen. De. Gitdim ufakda olsa. Kese olusumu baslamisti fakat. 2gün sonra. Gitdimde hic birsey gözükmedi ve kanamam basladi acik.pembe kangeliyor. Kan deyerlerime. Bakildi ilk ögrendimde 44. bu gün. Ise 34 de. Düsmüs. Oldunu ögrendim. Ve halen. Bekliyorum. Tam. Olarak. Sökülmeyi. Ne. Yasadimi bende bilmiyorum rabbim. Kimseye. Yasatmasin🙏🏽🙏🏽

Bende 2020 hamile olarak gircem sanıyordum ama nasip olmadı.. Pazartesi günü kürtaj oldum çok kötü hissettim ağladım.. Ama Allah herseyin en iyisini bilir. Allah hepimize sağlıklı bebisler nasip etsin İnsaAllah 🤲🏻 en yakın zamanda

Bende 2020 hamile.girmek.istiyorum .Rabbim hepimize tez zamanda saglikli bebekler nasip eder insaAllah .

iliseyim su kenara:)

bende pco var, adetlerim oyle cok gecikiyor ki iki adet arasi 3-4 ay olabiliyor, o yuzden 2020 ye girerken hamile olma ihtimalim cok dusuk cunku adetim gecen hafta bitti. ama umut kesilmez tabiki...

bir evladim var 2 yasinda. bir suredir ikinciyi ister oldum ama kismet olmadi. allah once cok isteyip te hic bebegi olmayanlara nasip etsin bencillik etmek istemem hep bana hep bana.

Buarada bugün adetim tam 13 gün oldu gecikeli . Pko hastasıyım tiroid var ama ilaç kullanıyorum normal seviyede. Uzun süredir adetim 5 gün den fazla gecikmezdi . Test yapmadım çünkü artık test yapmaktan nefret eder oldum . Eşim 20 gün gecikmeden test almam dedi :) oda haklı çok hevesleniyor . Neyse sat 21 Ekim bat ise 18 kasimdi ama geçti . Şuphelenmemin nedeni aşırı uykum var sürekli gözlerim yanıyor . Bat günümde aşırı akıntım vardı jel gibi şuan akıntı çok yok . zaman zaman gelen adet sancım var belim normalde ağrır ama şimdi daha fazla agriyor adet olcak ama olamıyor gibiyim batma falan yok ama kasıklarımda şişlik var . Dediğim gibi tek şüphem fazla uyku istegi . 6 yıllık evliyim arkadaslar
Test yapmadan hala durabiliyosunuz helal :) 13 gün gecikmiş bence yapın

bende pco var, adetlerim oyle cok gecikiyor ki iki adet arasi 3-4 ay olabiliyor, o yuzden 2020 ye girerken hamile olma ihtimalim cok dusuk cunku adetim gecen hafta bitti. ama umut kesilmez tabiki...

bir evladim var 2 yasinda. bir suredir ikinciyi ister oldum ama kismet olmadi. allah once cok isteyip te hic bebegi olmayanlara nasip etsin bencillik etmek istemem hep bana hep bana.
Hic belli olmaz.canim Rabbim.ol.derse bi bakmissin.hamile. girmissin 2020 Allah bagislasin evladini insaallah tez zamanda da kardes versin ona

Nekadar gönlü bol insanmişsiniz ben de tanimadan size dua gonderiyorum çok içimden geldi... allah saglikli bir evlat daha nasip etsin size insallah.. gıyabindaki dualar kabul olur insallah... çok isteyen buradaki tüm hanımlara nasip etsin aynı zamanda.... ve bana da... :)

Bende istiyorum ama eşim pek yanaşmıyor 😢 bizim kız biraz yaramaz, bezden çıksın öyle diyor

ama hamilelere içim gidiyor bana da dua edin yaaa🤭

Kızlar merhaba sırf bu konuya yazmak için üye oldum.2017 de evlendim. 1.5 yoldur çocuk istiyorum. Ben bende ne de eşimde sorun olmadığı söyleniyor. Bu ay ilk kez klonun kullandım. Bugün erken gebelik testi yaptım ve çok koyu bir tek çizgi

Kızlar merhaba sırf bu konuya yazmak için üye oldum.2017 de evlendim. 1.5 yoldur çocuk istiyorum. Ben bende ne de eşimde sorun olmadığı söyleniyor. Bu ay ilk kez klonun kullandım. Bugün erken gebelik testi yaptım ve çok koyu bir tek çizgi
Ben almanyada yaşıyorum bizim Burda ki testlerde iki çizgi çıkması lazım hamileyken eğer.. Ama belki marka'dan markaya fark olabilir bilmiyorum. Bende iki ay önce erken gebelik testi yapmıştım hamile oldugumu gösterdi.. Ama ne yazık ki boş gebelik yaşadım ve kürtaj oldum. Şimdi bende bir adet dönemi bekleyim tekrar denemelere baslicam Allah izin verirse🤲🏻 allahım isteyen Hersey tez zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin 🤲🏻💞

Bende beklemedeyim son 2 gün 😊Rabbim gönlümüze göre versin inşallah ❤
İnşallah sen gebesindir yaa 🥰 ben kırmızıları gördüm maalesef testlerim beni yanılttı bata 4 gün kala yaptım pozitifti 2 gün kala yaptım yine pozitifti adet günüm ve adetimin 2. Günü yaptığım testlerdeki 2. Çizgi öncekiler gibi belirgin değildi silikleşmişti 3. Günü de adet oldum😔

İnşallah sen gebesindir yaa 🥰 ben kırmızıları gördüm maalesef testlerim beni yanılttı bata 4 gün kala yaptım pozitifti 2 gün kala yaptım yine pozitifti adet günüm ve adetimin 2. Günü yaptığım testlerdeki 2. Çizgi öncekiler gibi belirgin değildi silikleşmişti 3. Günü de adet oldum😔
Ayyy ne güzel konuşuyorsunuz öyle inşallah 🥰Gebelik bekleyen tüm kadınlar gibi bütün belirtileri yaşadım bende aslında yumurtlamadan 2 gün sonra bir hafta 10 gün süren şiddetli bel ağrısı kasık ağrısı bu hafta da ara ara hafif bulantı çok umutlandım ama bugün hepsi geçti sanki adet olacağım bugün yarın😔

Birde testler sizi gerçekten çok yanıltmış. Erken gebelik testi mi normal testi yaptınız acaba. Birde tam yerleşim aşamasında düşüyormuş bazen tam adet tarihinde öyle bir durummu yaşadınız acaba.bir çok kadın bunu yaşar ama farketmez demişti doktor

X