2020 'ye hamile girmek isteyenler

Ya inanirmisin suanki uyku halimi ya şeker hastası oldum diyorum yada hamileyim diyorum bitane uğurlu bir topic var oraya yazan maşallah hamile kalmış bende yazdım bakalım
İnşallah olur canım

Bende cektirmistim 3 yıl önce açıktı tuplerim . İnşallah hsg ye gerek kalmadan hamile kalırsın canım pko anne karnında oluşan biseymis alinabiliyormus ama tekrarladığı için almiyorlarmis galiba

Bende cektirmistim 3 yıl önce açıktı tuplerim . İnşallah hsg ye gerek kalmadan hamile kalırsın canım pko anne karnında oluşan biseymis alinabiliyormus ama tekrarladığı için almiyorlarmis galiba

İnşallah öyle olur

1 kere kimyasal gebelik yaşadım suanda da kanda gebelik çıktı ama düşmesin değerim yükselsin diye bekliyorum insallah yükselir Rabbim isteyen herkese 2020 ye hamile girmeyi nasip etsin ❤
Amin inşallah canım herşey gönlünce olsun .

Kızlar ben şuan test yaptım negatif çıktı demekki hamile degilmisim

Merhaba bende 2gün gecikme yaşadım yarında olmazsam test yapıcam inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin çok heyecanlıyım inşallah hamileyimdir

Merhaba bende 2gün gecikme yaşadım yarında olmazsam test yapıcam inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin çok heyecanlıyım inşallah hamileyimdir
Canım inşallah hamilesindir hiç bekleme hemen test yap insan bekledikçe dahada umutlaniyor

Bugün 3.gün test yaptım sabah ilk idrarla fakat tek çizgiyi gördüm mevsimsel gecikme yaşıyorum galiba aile hekimine gidicektim test yaptıgım için gerek kalmadı
Canım 6 yıldır her ay umitleniyorum acaba mi diyorum . Ama olmuyor uzuldumde agladimda ama nezaman nasipse ozaman olur dedim herzaman bende çok üzülüyorum . Ama elimizden bişey gelmez en azından hala bı umudumuz var degilmi :) hem 3. Gün erken belki geç döllenmedir bilinmez . Belki de yoktur Allah'ım hayırlısını versin sağlıklı evlatlarımız olsun .biraz daha bekle

Adet oldum öyle tabiki rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 8 aydır olmuyo ilk zamanlar vajinismus la ugrastık yendim tamam dedim sonrada böyle olunca çok zor geliyo eşimin destegi olmasa dayanamam galiba

Adet oldum öyle tabiki rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 8 aydır olmuyo ilk zamanlar vajinismus la ugrastık yendim tamam dedim sonrada böyle olunca çok zor geliyo eşimin destegi olmasa dayanamam galiba
Olsun canım bak herşeyin hayırlısı henüz hazır degilizdir belki :) herzaman bir ümit vardır . Bidahaki aya güzel haberlerle inşallah :)

Kızlar bu testle bende 2020 ye hamile girebilir miyim sizce. Umitlenmeli miyim

Eklentiler

• 20191206_134318.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 156
Canım bence ümitlen çünkü silik çizgi çıkmış kaçıncı dakikada çıktı peki
Aynı marka testten 2 gün öncede yapmıştım hala elimde o da. Hiç çizgi yok hala. Bu da 1 saat sonra çıktı canım. Farkli marka 1 Test aldım yarın sabah tekrarlicam bakalım onda belli olur sanırım..

Aynı marka testten 2 gün öncede yapmıştım hala elimde o da. Hiç çizgi yok hala. Bu da 1 saat sonra çıktı canım. Farkli marka 1 Test aldım yarın sabah tekrarlicam bakalım onda belli olur sanırım..
Bence hamilesin :) gebelik testleri negatif çıkarsa hata payı var ama pozitif çıkarsa hata payı yok gibi . Oyuzden silik çizgi yeni oluşan bebek deniyor . . Kaç gün gecikti adetin canim

Bence hamilesin :) gebelik testleri negatif çıkarsa hata payı var ama pozitif çıkarsa hata payı yok gibi . Oyuzden silik çizgi yeni oluşan bebek deniyor . . Kaç gün gecikti adetin canim
Canım benim biraz karıştı bu ay.. 2. 5 yıldır deniyorum bu arada. Yüzlerce test yapmışımdır. Böyle çıkmadı hiç. Bu ay da adete 8 gün varken yumurtam çatladı. Adet 4 gün geçince de hasta oldum ama 1 buçuk gün sürdü oda. Üstüne görme olmuş olabilirim diye test yaptım...

Eklentiler

• 15756433067882485443661372922548.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 149
Bak buda benim testim ama ben negatif çıktı diye kutuya koyup çantama koydum sanıyorum c yerinden t ye doğru kırmızısı akmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…