2020 'ye hamile girmek isteyenler

Buarada bugün adetim tam 13 gün oldu gecikeli . Pko hastasıyım tiroid var ama ilaç kullanıyorum normal seviyede. Uzun süredir adetim 5 gün den fazla gecikmezdi . Test yapmadım çünkü artık test yapmaktan nefret eder oldum . Eşim 20 gün gecikmeden test almam dedi :) oda haklı çok hevesleniyor . Neyse sat 21 Ekim bat ise 18 kasimdi ama geçti . Şuphelenmemin nedeni aşırı uykum var sürekli gözlerim yanıyor . Bat günümde aşırı akıntım vardı jel gibi şuan akıntı çok yok . zaman zaman gelen adet sancım var belim normalde ağrır ama şimdi daha fazla agriyor adet olcak ama olamıyor gibiyim batma falan yok ama kasıklarımda şişlik var . Dediğim gibi tek şüphem fazla uyku istegi . 6 yıllık evliyim arkadaslar

Benim de pko ve tiroidim var hamile kalmak istiyorum. İnşallah nasib olur hepimize bu yıla bebekle girmek sizin baya gecikmiş ama bence bir test yaptırın varsa çıkar artık :)

Bence test yapmalısınız mutlaka

Benim de pko ve tiroidim var hamile kalmak istiyorum. İnşallah nasib olur hepimize bu yıla bebekle girmek sizin baya gecikmiş ama bence bir test yaptırın varsa çıkar artık :)
Merhaba . Umuyorum ki sizde bende ve hepimiz cumlemiz tüm isteyenler hayırlısıyla hamile kalır benim daha öncede çok gecikmem oldu 3 gün daha bekleyip test almayı düşünüyorum . Şimdi vc de minik minik kahve lekelerim geldi heralde 2 güne adet olurum çok üzüldüm gorunce

Amin inşallah lekelenme kesilirse hiç idrar testiyle uğraşmadan direk kan verin bence :) gecikmeleri pkodan dolayı mı yaşıyorsunuz normalde de?

Bende 3 kere o ikinci çizgiyi gördüm Havalara uçtum ve sonrasında Kimyasal olduğunu öğrendim ve dibe vurdum sizi anlıyorum ama Allah korusun dış gebelik ve kimyasal gebelik gibi şeyler var bence adet gününüz geçtiği için yapmalısınız ne kadar erken öğrenirseniz o kadar iyi olur yazdıklarımı yanlış anlamayın lütfen sağlığınız için söylüyorum ama umarım sağlıklı bir gebeliktir

Amin inşallah lekelenme kesilirse hiç idrar testiyle uğraşmadan direk kan verin bence :) gecikmeleri pkodan dolayı mı yaşıyorsunuz normalde de?
Aslında ben evlenmeden önce çok düzenliydi adetlerim sonra evlendim ve bütün adet düzenim alt üst oldu . Geçen adet takvimime baktım 2015 2016 yıllarında çok fazla gecikmem olmuş bu yıl en fazla 38. Günde adet olmustum. Troidtende gecikiyordu pkodanda . Aşılama yaptırdım tutmadı ocaktan sonra tekrar yaptırmayı düşünüyorum . Siz kaç yıllık evlisiniz

Bugün dışarı cikicam eczanenin onunden geçersem alicam test :) bu arada kusura bakma canım seninkinin yanında benim yaşadıklarım okadarda kötü değilmis olup sonra kaybetmek çok daha zordur eminim. Allah'ım herkese sağlıklı ve hayırlı evlat versin. .

Pko için soğan kürü yapsanız? Ben öyle kurtuldum çok şükür

Pko için soğan kürü yapsanız? Ben öyle kurtuldum çok şükür
Aslında önceden aktif değildi son 2 yılda çok kilo aldım ve ortaya çıktı . Soğan kürü bikac kere yaptım çok işe yarıyor gerçekten. O sıralarda eşim ameliyat olmuştu varikoselden falan olmadı birturlu . Yine adet olursam soğan kürü yapmayi düşünüyordum :) inşallah gerek kalmaz

Estağfurullah canım ne kusuru Önce sağlık önemli tabi inşallah Allah hepimize sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı evlat nasip etsin

1 buçuk yıllık evliyim, ilk adetimden beri hatta evlendikten sonra bile 3-5 günü aşan gecikmeler veya erken gelmeler dışında düzensizlik yaşamadım o da mevsimsel olarak değişiyor. Pko olmasına doktor da şaşırdı adetlerim düzenli ama son zamanlarda kilo artışı yaşadım belki ondan ortaya çıktı bilmiyorum kilo almadan önce ultrasonda pko yoktu. Geçen ay klomenle yumurtam büyüdü çatladı ama tutmadı, şimdi yine içiyorum bu ay da olmazsa hsg çektirmeyi düşünüyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…