Düğün 2020 Gelinleri

Ay maşallah hatırlıyorum senin hamilelik haberini ufak capli bir şok geçirdik😂 Allah bağışlasın 🥰💖 gerçekten öyle ama zor belageldik buralara😂
Üç yıldır ben bende değilim. Daha yeni kendime geliyorum evlendigimden beri.
Evlilik bir hengame, hamilelik başka bı olay, çocuk zaten delilik. Bu kadar yılın sonunda ilk kez tatile cikabildik. İlk kez kendime kremler aldım, yüzüme surmeye anca vakit oldu çünkü.
Bilmiyorum sanki bi sis bulutu dağılmış gibi. 😃😃

Kızlar dini nikâhımı müftü bey kıydı, resmi nikah da yapıldı. Şimdi eve geldik üzerimizi değiştireceğiz. Sonra iftara gideceğiz. 😊
Aferin sana, iyi halt ettin diyesim geliyo kendime.
Sevince sevine yazmışım bı de yazıklar olsun.
Aksjdjffjfj😂😂😂😂😂😂

Üç yıldır ben bende değilim. Daha yeni kendime geliyorum evlendigimden beri.
Evlilik bir hengame, hamilelik başka bı olay, çocuk zaten delilik. Bu kadar yılın sonunda ilk kez tatile cikabildik. İlk kez kendime kremler aldım, yüzüme surmeye anca vakit oldu çünkü.
Bilmiyorum sanki bi sis bulutu dağılmış gibi. 😃😃
Yaaa deme öyle bende kendimi sorguluyorum bazen afsfahsgs😂 daha yolun başındayım korkutma beni eşim şimdiden 2.den vazgeçti 🤣
Aferin sana, iyi halt ettin diyesim geliyo kendime.
Sevince sevine yazmışım bı de yazıklar olsun.
Aksjdjffjfj😂😂😂😂😂😂
Ahahhahaha🤣🤣

Yaaa deme öyle bende kendimi sorguluyorum bazen afsfahsgs😂 daha yolun başındayım korkutma beni eşim şimdiden 2.den vazgeçti 🤣

Ahahhahaha🤣🤣
Benim eşim çok titizdi. Ben de öyle. O yüzden çok yiprandik. Tekrar büyütsem o kadar kendimi mahvetmezdim galiba. 😃 Yani plansız bir aksiyon olmazsa ben de düşünmüyorum ikinci çocuğu. Daha doğduğu gün vazgeçtim. 😂😂😂

Benim eşim çok titizdi. Ben de öyle. O yüzden çok yiprandik. Tekrar büyütsem o kadar kendimi mahvetmezdim galiba. 😃 Yani plansız bir aksiyon olmazsa ben de düşünmüyorum ikinci çocuğu. Daha doğduğu gün vazgeçtim. 😂😂😂
Şuan bi tırsmaya başladım😅 allahdan çok titiz değiliz 😂😂

Şuan bi tırsmaya başladım😅 allahdan çok titiz değiliz 😂😂
Beraber yemek yiyoruz, beraber geziyoruz, beraber dizi izliyoruz. Güzel oldu. Evdeki kedi de büyüdü. O da dört yaşında. Poposunu bi yerden kaldırıyo, öteki yere atıyo. Neler yaşamışız. Okuyunca bi gülme geldi, vay dedim dertlerime bak. Ne kadar çok vaktim varmış da kendime dert aramışım. 😂😂😂😂

Beraber yemek yiyoruz, beraber geziyoruz, beraber dizi izliyoruz. Güzel oldu. Evdeki kedi de büyüdü. O da dört yaşında. Poposunu bi yerden kaldırıyo, öteki yere atıyo. Neler yaşamışız. Okuyunca bi gülme geldi, vay dedim dertlerime bak. Ne kadar çok vaktim varmış da kendime dert aramışım. 😂😂😂😂
Çok tuhaf geldi banada okuyunca vay bee😂 bi arkadaş vardi evlenip ayni gün ayrilık kararı alan o da buralardan gitti galiba

Miss Bride Miss Bride N nese03 Caglisko Caglisko @second_life @merakliminnos @Devitamini ayy kızlaar neler yapıyosunuzzz 4 sene olmuş kimi aktif kimi değil bağzılarımız nick değiştirmiş falan aklımda olanları etiketledim nasılsınız neler yapıyosunuz🤩 birden bu topikde buldum kendimi içim bir tuhaf oldu yaa 2020de karalar bağlamıştık pandemide ama başardık💪🏻 Benim şuan 7aylık bi kızım var 3.senemizden sonra artık bir de bebik olsun hayatımızda dedik 🙈
Ayy ne iyi etmişsin de toparlamışsın. Ben de uzuuuun süredir aktif değildim ama birkaç haftadır girip bakıyorum. Önümüzdeki ay itibariyle bebiş çalışmalarına start vereceğiz o yüzden bu kısımdan gebeliğe hazırlık kısmına transfer oldum :)) Geçen sürede de anca kariyer yaptım, şükür evlilik kısmında bir sıkıntımız yok ama o dönemler ne dönemlerdi gerçekten bir ara vazgeçecektim vallahi. Asla unutulmayacak bir dönemde zoru başardık hepimiz 💪🏻

Umarım. Benden başka da kimse yokmuş. 🥲
Aktif çok az var ya etiket yapmadigim da var mesela S Se-Be yi aşırı merak ediyorum evlenmeden bize veda etmişti şimdi kim bilir neler yapıyor
Ayy ne iyi etmişsin de toparlamışsın. Ben de uzuuuun süredir aktif değildim ama birkaç haftadır girip bakıyorum. Önümüzdeki ay itibariyle bebiş çalışmalarına start vereceğiz o yüzden bu kısımdan gebeliğe hazırlık kısmına transfer oldum :)) Geçen sürede de anca kariyer yaptım, şükür evlilik kısmında bir sıkıntımız yok ama o dönemler ne dönemlerdi gerçekten bir ara vazgeçecektim vallahi. Asla unutulmayacak bir dönemde zoru başardık hepimiz 💪🏻
Yaa aklima isimler gelmiyor nick degistirenlerde olmuş (bende dahil)😂 buralarda az mı ağladık ya😅 bende bebis düşününce hemen kk ya geldim tekrar öncesinde de üye girişi yapmadan arada bir bakıyordum da çalışma hayatı olunca takılamadım buralarda.
Allah gönlüne göre versin inşallah en kısa zamanda seninde güzel haberlerini alalım☺️

X