2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Cok guzel haberler ,gozun aydin
Bende prolutexe devam ediyorum haftada 1 .

Çok iyi haber insan görünce mutlu oluyor dimi bebisi bzm progestan biraktirdi ya kafama takıldı şimdi

ben bir de çatlak kremini sipariş ettim.ufaktan büyümeye başlar göbişler haftayaaraştırdım baya burts bees mama bee de karar kıldım. en doğal içerikli olan buydu. ilk gebelikte lierac ve bio oil kullamıyordum. biraz çatladı yine de göbiş

Lieeac ve bio oil aldim bende ,gobegim cikti benim suruyorum .
Burts bees de arastirayim olmadi

Benimde kaşınıyor karnım çatlaklar başlıcak zeytinyağ sürüyorum ben valla Bide kızlar az önce tam karnın ortasına Bi sancı girdi uzandım geçti hemen ama tedirgin etti beni böyle sızlama gibiydi

büyüyorlar @chagiless.rahim genişliyor. plesenta iyice yer esiniyor kendine.
Öyle yazıyor her yerde ama içi rahat etmiyor insanın. Bide akıntım hc yoktu iki gündr var Usuttum bence ben ağrı da ondan zaten Bi tek bugün oldu evhamlo oldum iyice

Gözün aydın canım

Insallah ,zaman coook hizli gecsin
İnşallah canım insan sürekli evde olunca ister istemez düşünüyor. Acaba iyimi? Karnımdaki gerginlik azaldı mı? Koku hassasiyetim niye geçti bişey mi oldu acaba? Uykumda ayağımı çok mu gerdirdim? Şeffaf akıntım geliyor acaba suyu mu azalıyor? Belimde ki ağrı niye azaldı ki? Halsizliğim niye azaldı? Kalbi hala atıyormudur acaba? Bir daha doktora gittiğim de inşallah hala iyidir..... Vs. Bir sürü soru geliyor sürekli insanın aklına. En sonunda nasibinde varsa olacak deyip dua ediyorum.

Ayni seyleri dusunuyoruz .Surekli evde olmanin verdigi kuruntular bence de .

Bazen de evin önündeki parka bakıyorum hamile iken yürümeyi hayal ettim 6 yıl. Şimdi evden çıkamıyorum virüsten. En fazla parka bakan balkonda oturuyorum. Bir de virüs sonbahar da tekrar hızlancak diyen bilim adamları var kimisi 1 yıl sürer diyor. Hayalini kurduğum birçok şeyi yapamayacak olmayı düşünüyorum üzülüyorum. Ama herşeyin sonunda sağlıkla kavuşayım da bebeğime gerisi önemli değil diyorum. İnşallah ülkemiz biran evvel atlatır bu salgını.

Benimde karnimda sertlik olusmaya basladi onceden kabız oldugumda böyle olurdu suan degilim ama o sertlik gibi sanırım bebis büyüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…