2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ne kadar şanslısın ben son 1 senede 13 kilo aldım tedaviden sebep
Bende tedaviden dolayı 5 kilo aldim hic iyi olmadı cok kilo alınca gebelik zehirlenmesi tansiyon yukselmesi seker cikiyor riskleride var insallah cok fazla almam suana kadar hic almadim evde sürekli yattigim halde ama bulantilarim halen devam ediyor ve cok istahim yok 4 aya kadar almazsam sonrasinda dikkat edicem yürüyüş falan yapmak istiyorum virüs bitmedi gitti

Bnde canım çok güzel duygu ama doktor geçen pskolijk flb ddi ama değil yani gaz fln bildugin kıpırtı geliyor içeriden inşallah sizde duyun da bna de deyin emin olayım
Kipirdamis canım size dedim zaten kipirdayinca anlıyorsunuz damar atması ile farkli gözün aydın

ben de almadım 79-80arası gidip geliyorum. hatta 80-81 arasındaydım hamilelik öncesi. benim de iştahım çok yok zorla yiyorum birşeyler

Yaa sende az almışsın ben 3 kere tedavi gördüm 1 sene içinde baya kilo da aldim. Bebeğimı hayırlısıyla kucağıma alayım da inşallah zayıflarım

Ben hiç almadım 2 kilo verdim tedaviden de hiç almadım..
3 aya 2.5 kilo çok değil bence ilk hamileliğimde doktorum aylık 1 kilo alma hakkın var demişti bana..
Ilk 3 ay kilo almamayi planlamistim ama olmadi .hareketsizlik ,duzenli yeme neyse bebekler saglikli olsunda gerisi onemli degil zaten zayifim

Ilk 3 ay kilo almamayi planlamistim ama olmadi .hareketsizlik ,duzenli yeme neyse bebekler saglikli olsunda gerisi onemli degil zaten zayifim
Cok aşırı almasan doğumla beraber gidiyor canım sağlıklı beslenmeye çalış annenin çok kilo almasının bebeğe faydası olmuyor..
Ama seninki fazla değil son aylar dikkatli olmamız lazım olur olmaz boğazını tutamiyorsun ben sabahları uyanınca krize giriyordum kahvaltidan önce birşeyler atistirirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…