2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bende 9+5 te gördüm ertesi gün 9+6 da koku hassasiyetim azaldı. Doktora 3 hafta sonra gidicem bende meraklardayım...

Canim halen sürüyor bulantim ama bazen oluyor bazen hic olmuyor normaldir yani icini ferah tut

Ilk gebeligin mi canim iyi ne guzel hissetmisin bende biraz kilo var belki ondandir ama hic kilo almadim eski kiyafetlerim ayni oluyor

Ilk gebeligin mi canim iyi ne guzel hissetmisin bende biraz kilo var belki ondandir ama hic kilo almadim eski kiyafetlerim ayni oluyor
Anlarsın canım içeriden sanki bir yumruk yavaşça göbeğini ittiriyor gibi oluyor ilk aylar zor farkediliyor ama 5 aydan sonra net hissediyorsun 7. Ayda hissetmeniz beraber karnını gören bebeginin ne yaptığını goruyor
Oğlumda so. Aylarda kardeşim gördü ablaaa eli ayağı belli oldu dedi hala anlatiyor

İlk gebeliğim ben tedaviden önce çok zayıftım diyetle kilo aldım geçen ayda 2 kilo almışım xs dan s kıyafetlere eiterfi ettim ama pantolonları düğmesi kapanmıyor artık ilk başta karın gurultusu sandım anlamadım sonra ayırt etmeye başladım ama.. Burdaki herkes bir an önce hissetsin canım çok güzel bir duygu eşimi gecenin bir yarısı uykudan uyandırdım ilk hissettiğimde

Bnm göbek var ondn bnce de geç hissedilir annem. Fln da diyo 4. Ayda dönuyordun hissediyordum. Nasıl oluck bilmem ilk tekme

ben ilkinde 15.haftada faan hissetmiştim. ondan önce hissetmek zor. bağırsak hareketleriyle karışıyor çünkü.

Günaydın kizlar bisey soracagim sabahlari uyandigimda burnumun etrafinda kurumus kanlar oluyor bir haftadir hergun var sizdede oluyor mu kan sulandırıcı mi yapiyor acaba
Günaydın canım. Kan sulandiricidan değil artan kan basıncindan kaynaklı. Oluyor ilk hamileliğimde de olmuştu onda kan sulandrci kullanmadım bunda da böyle kullandıgm halde. Normal yani merak etme

Günaydın kizlar bisey soracagim sabahlari uyandigimda burnumun etrafinda kurumus kanlar oluyor bir haftadir hergun var sizdede oluyor mu kan sulandırıcı mi yapiyor acaba
Benim de icerde kurumus kanlar oldu 3 gun ,kan basinci arttigi icin oluyormus.

Günaydın canım. Kan sulandiricidan değil artan kan basıncindan kaynaklı. Oluyor ilk hamileliğimde de olmuştu onda kan sulandrci kullanmadım bunda da böyle kullandıgm halde. Normal yani merak etme
Evet canim biraz araştırma yaptimda olabiliyormus bazi kisilerde bende korktum kan sulandırıcı mi diye

Kızlar diskinizin rengi nasıl bildiğin siyah benim ki kan ilacı yapar diyolar okudum ama korktum da

canım belki bulantı kesılmış gibi olup sonra bırden tekrar başlayabılır..benımde bazen bulantım kesılıyo goğus hassasıyetım azalıyor ne oluyor acaba dıyorum.. bazende kafamı kaldıramıyorum kaldırırsam kusacak gibi oluyorum.. Allahın izniyle birsey yoktur telas yapma gönlünü ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…