2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

C
Ah canım inşallah sağlıkla ilerlesinler, böyle belirti beklemek çok zor, doktora gidermemek çok zor, karnım da hiç büyümedi..

Bence karın büyümesi için erken... benımde 11. haftadayım ama hıc bı buyume yok... kıyafetlerım gelmıyor ama o da kılo aldım sanırım tartılmayada korkuyorum malum 25 gunden fazla zamandır evdeyım.. karın buyumesı ıcın daha erken sanırım telas yok:)

günaydın

bugün kontrol günüm. bu ara ilaçları çok saldım. inşallah bıraktırır. zaten iğnem de çok az kaldı. bir daha eczaneyle haşır neşir olmak istemiyorum.
Günaydın canım. Bende prolutexi doktora gitmeden kestim valla ztn doktor da bırak dedi. Vitaminler ve kan sulandrci ile devam artık.

günaydın

bugün kontrol günüm. bu ara ilaçları çok saldım. inşallah bıraktırır. zaten iğnem de çok az kaldı. bir daha eczaneyle haşır neşir olmak istemiyorum.
Hayırlı haberlerle gel canım bende son haftalarda ilaçları salmıştim kullanmaktan gına geliyor insana

Amin

Şükür canım en korkulu dönemi atlattık. 4. Aya doğru gidiyoruz inşallah doğumlarimiza nasip olsun

Gunaydin bayanlar,
Sacma bir soru ile geldim.ben kendimi hamile gibi hissetmiyorum ,hissedenler anlatabilir mi nasil bi seyden bi hisler

Gunaydin bayanlar,
Sacma bir soru ile geldim.ben kendimi hamile gibi hissetmiyorum ,hissedenler anlatabilir mi nasil bi seyden bi hisler
O his gelip gidiyor canım hormonlar daha dengesiz ondan bence. Ama ikili de herşeyini net görünce artık içinde bir can var biliyorsun eşim mesela ilk defa gördü o gün çok değişik Bi histi diyo baba olcm dedim. Gördükçe bebisi olusck duygular canimm

Birsey olursa korkusundan hamilelige adapte olamiyorum anladigim kadariyla.Gonul rahatligi ile hamileyim diyemiyorum ,kendimi rahatlatmam lazim korkularimdan arinip

Birsey olursa korkusundan hamilelige adapte olamiyorum anladigim kadariyla.Gonul rahatligi ile hamileyim diyemiyorum ,kendimi rahatlatmam lazim korkularimdan arinip
Bir ay kadar sonra kipirtilari duycaz artık daha rahat etcez canım. Randevular geciktikce insan evham yapıyo zaten hep evdeyiz düşünck başka bsy yok ki

bulantı ve iştahsızlık dışında bende anlamiyorum hicbir degisiklik yok görünüşte
Bulantim neredeyse kalmadi ,istahim acik sadece yemek kokusu salcali yemek goruntusu rahatsiz ediyor.
Bende enbuyuk degisiklik goguslerde
Duygu olarak hislerimde birsey yok

Hareketleri hissetmemize daha cok var sanirim 20.haftalarda diyorlar genellikle ilk hareketleri anlamam gibi geliyor

bizim kontrolümüz çok iyiydi şükür. 9+4 görünüyor. elleri ayakları kıpır kıpırdı. ilaçlar bitince bırakıyoruz. o da cuma bitio zaten. 16.haftaya kadar haftada 1 progestan iğne verdi. risk olmasın dedi. benim ocakta histeroskopide rahmimi baya düzeltti doktor o sebeple önlem amaçlı haftada 1 vurulcam. 29unda gidicem tam 12.haftada. ikili yaptırmıyoruz. gerekli ölçümleri kendisi yapacak usgde. bir de demir ikacı başlayabiliriz dedi ama tahlil falan da yaptıramadım daha belki bir sonraki gidişte yaptırırız artık

Hadi gözün aydın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…