2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Canim benim de alerji rinitim vardi ,serum tedavisinden sonra gecti henuz baslamadi insallah baslamaz.
Ben alerjim basladiginda kekik cayi iciyordum iyi geliyordu ,gebelikte zarari yoksa icebilirsin doktoruna danis istersen
Ben transfer öncesi aldım 2 serumu da şimdi şimdi tekrar başladı şuan sadece sürekli balgam hissiyatı var ve çok rahatsız edici onu hissettikçe kusasım geliyo🥺 kekik çayını bi sorayım

ben geçen sene temmuzda alerji aşı tedavisine başlamıştım şimdi yarıda kaldı. Çoğu şikayetim geçti ama burun tıkanıklığı ve hapşırık bu ara yine rahatsız ediyor. doktorum aşıyı vurdurma şikayetlerin arttığında ilaç al dedi ama kkb ye gitmedim daha. çokk rahatsız olursam iliadin pediatrik sıkıyorum burnuma

Günaydın kızlar bebislerimiz yavas yavas büyüyor hisseden var mi aranızda ne zaman hissrdecegiz acaba cok merak ediyorum

Kızlarrrr bu gece rüyamda tamı tamına 4 tane tosun gibi bebek görüyordum 😂😂
Benimki ikiz di nasıl dördüz oldu diyordum sabaha kadar bebek emzirdim rüyamda en son bir tanesi kaka yapıp her tarafı batırıyordu gidin şunun babasının yanına bez alıp gelin diyordum😂😂😂 hep tek bebek görüyorum diye diye Allah bana 4 tane bebek gosterdi😂😂

He birde rüyamda vay be ben 4 bebeğe bakabiliyormusum ben neymişim ya diyordum :KK70:

ben geçen sene temmuzda alerji aşı tedavisine başlamıştım şimdi yarıda kaldı. Çoğu şikayetim geçti ama burun tıkanıklığı ve hapşırık bu ara yine rahatsız ediyor. doktorum aşıyı vurdurma şikayetlerin arttığında ilaç al dedi ama kkb ye gitmedim daha. çokk rahatsız olursam iliadin pediatrik sıkıyorum burnuma
Bende gebelikte kullanabileceğim bir ilaç ya da yöntem var mı diye merak ediyorum

Hep ağzımdan alıyorum canım burnumda et var sanırım rahat alamıyorum
Burundan nefes alamayınca balgam oluyor bende de saydığın şikayetlerin aynısı vardı birde acayip baş ağrısı boğaz ağrısı yanmasi en son dayanamadım ameliyat oldum çok şükür geçti hepsi..

Burundan nefes alamayınca balgam oluyor bende de saydığın şikayetlerin aynısı vardı birde acayip baş ağrısı boğaz ağrısı yanmasi en son dayanamadım ameliyat oldum çok şükür geçti hepsi..
Canım benim alerjik rinit teşhisim var ilaç kullanıyordum normalde her gün bu 2 yıldır böyle malesef. Şimdi kullanamadığım için tekrar çıktı şikayetler

Kızlar bnde hissedemiyorum daha bebisi doktora sordum tam 4. Ay olunca başlarsın artık hissetmeye dedi bna oysa geçen pit pit bsy hissetmiştim ben pskojik o dedi 😂

Kızlar beşinci haftadan beri bir an durmayan mide bulantım oluyordu şu an 10+2 detim ve iki gündür midem bulanmıyor. Korkuyorum, bu haftalarda bulantısı kesilen sonra bebeğini gören var mi bir sonraki randevum nisanın sonunda ..

Bazi gruplarda 12. Haftada hissedenler falan varmis cok sasirdim ben bazen hic hamile gibi bile hissetmiyorum
Bende hissettim doktor zayıf olduğum için hissedebilirsin dedi zaten göbeğim de belirgin üç haftadır normal kotlarım olmuyor. Sürekli hissetmiyorum ama genellikle sırt üstü uyuduğumda hissediliyor yada spor yapınca

Bende bebeğimi hissediyorum damar atması değil bildiğin kıpırdama ama çok arada oluyor haftada bir falan..

Kızlar beşinci haftadan beri bir an durmayan mide bulantım oluyordu şu an 10+2 detim ve iki gündür midem bulanmıyor. Korkuyorum, bu haftalarda bulantısı kesilen sonra bebeğini gören var mi bir sonraki randevum nisanın sonunda ..
Bulantilar arada gelip gidiyor normal yani..

X