2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Canım dün gece bende öyle oldum ama gecti sonradan. Bildigin titriyordum resmen

Canım dün gece bende öyle oldum ama gecti sonradan. Bildigin titriyordum resmen

evet bende oyleyım suan calıstıgım yerı hamam gıbı yaptım otuyorum korktum hastalanacagım dıye ama sanırım hormonlarla alakalı... zaten ara ara regl agrısı gıbı bı agrı vuruyo ozaman bı vucudum buz gıbı oluyor...

dun bı regl agrısı gıbı agrı oldu ondan sonra ayaklarım buz tuttu.. ama gece bı tıtreme geldı hasta oldum sandım sabah ıse gelmıcektım:) baktım hastalanmadım sadece usuyomusum:)
Tam hastalık havası aman dikkat edelim kızlar bende çok hapsiriyorum hopluyo resmen göbeğim üzülüyorum sonra

Ben bugün ayaklandım doktor dinlen demişti ama ben yatınca her tarafım ağrıyor hareketsizlik iyi gelmiyor bana transferden beri ilk defa kahvaltı hazırladım evi topladım çok iyi geldi bana hamileliğin 9 ayı yatanlar nasıl dayanıyor ya eziyet resmen

Sabahtan beri arada yollayan kasik ağrısi derken peçeteye pembe mukuslu leke geldi uzandım hemen devamı yok şuan ama korkuyorum. Sanki göğüs ağrım gitti bebişe mi bsy oldu diye diye ağlıyorum

Sabahtan beri arada yollayan kasik ağrısi derken peçeteye pembe mukuslu leke geldi uzandım hemen devamı yok şuan ama korkuyorum. Sanki göğüs ağrım gitti bebişe mi bsy oldu diye diye ağlıyorum
Yok canım bebeğine bişey olmamıştır büyümüş artık annesi endişelenme hemen..
Ben dun bile kan görüyordum bugün kesildi ama heran tekrar gelebilir kandan bişey olmadıysa lekeden hiç bişey olmaz..

Sanki göğüs ağrım gitti mide bulantım da yok. Evham yaptım iyice. Pembe bile değil turuncu gibi Bi renkti Bi kere geldi korku basiyo Bide beni kan tutuyo ondan bu kdr kötü oluyorum ben kesiliyorum sanki

Sanki göğüs ağrım gitti mide bulantım da yok. Evham yaptım iyice. Pembe bile değil turuncu gibi Bi renkti Bi kere geldi korku basiyo Bide beni kan tutuyo ondan bu kdr kötü oluyorum ben kesiliyorum sanki
Benimkide turuncuydu canım ağrıya bulantı ya takilma misafir gibi Bi gidip bi geliyorlar bende de oluyor mide bulantısı başlamadı inşallah başlamaz çok kötü bulanti

Benimkide turuncuydu canım ağrıya bulantı ya takilma misafir gibi Bi gidip bi geliyorlar bende de oluyor mide bulantısı başlamadı inşallah başlamaz çok kötü bulanti
Benim çok hafifti zaten bulantilarim hiç anlamıyodm bile ama komple gitti sanki. Yeniden gittim wcye hc bsy yok leke gibi bsydi ama canımı sıktı napcm 6 ay dha bilmem. Senin birde ikiz aslında bulantı zor oluyomus o zmn inşallah az geçirirsin sende.

Elini karnina koy esmalar çek emin ol ki Allah isimleri hürmetine koruyacak bebeğini

Lekelenmeler normalmiş ama hep diken üstündeyiz ,korkuyoruz. Allah bebişlerimizi korusun sağlıkla kavuşmayı nasib etsin amin

Normalde de egzama sorunu yaşıyorum küçücük bitane çıkar geçerdi ama ilk defa bu kadar dağıldı çok feci oldu ellerim, doktor nemlendirici verdi bakalım inşallah iyi gelir
Nasıl etkisinde kalmışsam gece rüyamda hertarafim egzama olduğunu görüyordum.. Rüyası bile zordu Allah yardımcınız olsun..

Amin canım hoş geldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…